Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

dawaj...syn 28...mmy to jednak kreatywne jestesmy:haha:

o sobie mysle na koncu...czasu brak ale powiem ci...jak praktycznie...skoro spedzam wiecej czasu w de srednio 9 miesiecy w roku,  moge skupic sie na sobie i myslec o tej polowce w kraju??

odpuscilam poki co, przekonalam sie ze to nie zatrybi..ale ..moj torcik z bita smietana i wisienka na czubku pewnie sobie gdzies stoi za szybka i czeka..:oklaski:

Nie mów hop jeśli chodzi o twoją połówkę. Jestem po rozwodzie 8 lat i w zeszłym roku moja połówka doczekała się na mnie,a konkretnie też nie wierzyłam ,że moze cos z tego wyjść,bo podpbnie jak ty jestem 10 miesięcy w De,a tylko 2 w Polsce. Chwalić się nie będę,ale mnie taki układ idealnie pasuje,nawet nie ma czasu się pokłócić ..:haha:Poza tym ON też jest ciągle w rozjadach i w sumie dobrze wszystko gra. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ivanilia40 napisał:

Powiem ci z własnego doświadczenia,że łatwo nie będzie,ja takie puste mieszkanie zastałam po jednym powrocie,ale...poprzeżywałam,pomarudziłam i nastepnym razem było łatwiej. Człowiek jest takim zwierzęciem,które do wszystkiego przywyknie i bardzo wiele zniesie. 

Synowie zazwyczaj nie spieszą się na swoje,gdzie będzie lepiej niż u mamy,więc narazie tym się nie zamartwiaj.

Do pustego mieszkania idzie się przyzwyczaić... najgorszy jest moment odcinania tej pępowiny... Jak syn się pierwszy raz wyprowadził, a zrobił to przed córa starszą od niego 6 lat to wyłam jak na pogrzebie. W ogóle nie rozumiałam co się ze mną dzieje i dlaczego tak wyję... Dobrze, że nasza Emilia (chyba) powiedziała mi, że to odcinanie pępowiny... Jakoś to poukładałam. Od kilku lat mieszka u swojej dziewczyny (druga wyprowadzka), ale tam ma teściową, która bardzo dba o niego, więc ja już oka na niego mieć nie muszę bo jest zastępcza matka :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Do pustego mieszkania idzie się przyzwyczaić... najgorszy jest moment odcinania tej pępowiny... Jak syn się pierwszy raz wyprowadził, a zrobił to przed córa starszą od niego 6 lat to wyłam jak na pogrzebie. W ogóle nie rozumiałam co się ze mną dzieje i dlaczego tak wyję... Dobrze, że nasza Emilia (chyba) powiedziała mi, że to odcinanie pępowiny... Jakoś to poukładałam. Od kilku lat mieszka u swojej dziewczyny (druga wyprowadzka), ale tam ma teściową, która bardzo dba o niego, więc ja już oka na niego mieć nie muszę bo jest zastępcza matka :haha:

Na wszystko potrzeba czasu,a słyszałam że matki nasilniej związane są z synami. Ja mam córkę,w dodatku tylko jedną i też jestem z nią bardzo zżyta,ale cieszę się ,że mam to już za sobą. Drugi raz nie chciałabym tego rozstania znów przeżywać.Na szczęście wyprowadzka odbyła się kiedy ja byłam w CH. ,ale wszystko ustaliłyśmy na skypie. Tak więc na wszystko byłam przygotowana,a jednak łatwo nie było,naszej suki nawet mi brakowało,ryczałam jak spojrzałam na opakowanie po karmie..:d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ivanilia40 napisał:

Nie mów hop jeśli chodzi o twoją połówkę. Jestem po rozwodzie 8 lat i w zeszłym roku moja połówka doczekała się na mnie,a konkretnie też nie wierzyłam ,że moze cos z tego wyjść,bo podpbnie jak ty jestem 10 miesięcy w De,a tylko 2 w Polsce. Chwalić się nie będę,ale mnie taki układ idealnie pasuje,nawet nie ma czasu się pokłócić ..:haha:Poza tym ON też jest ciągle w rozjadach i w sumie dobrze wszystko gra. 

naprawd baaaaardzo szczerze gratuluje i baaaardzo rozowo powodzenia wam zycze oby dalej tak:dobrze:

u mnie niestety nie wypalilo ale z toba sie ciesze wspolnie

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...