Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

52 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry popołudniowo...ktoś tam wyżej napisał ,że jaki poniedziałek taki cały tydzień...to ja mam w du... takie przepowiednie , nie chcę i już.

Moje wczorajsze fatalne samopoczucie zmusiło mnie do pójścia do lekarza no i...wesoło nie jest ,a jak będzie okaże po całej serii badań ,na które dostałam zlecenia . Oczywiście część tych badań muszę wykonać prywatnie, bo na " państwową" służbę ,to mogę liczyć najwcześniej we wrześniu.:(. Jedynym słowem dołączyłam do ogromnej rzeszy ( i nie jest to trzecia Rzesza xd) ludzi z problemem ciśnieniowym ...a tak już myślałam,że tego " spadku" jednak po rodzinie ,czy to po kądzieli ,czy po mieczu nie dostanę...Noż całe życie miałam niskie ciśnienie ,a tu nagle jak nie zaczęło podskakiwać i wariować ... cóż trzeba się z tym zmierzyć . Oby reszta badań dała bardziej optymistyczne wyniki.O.o.

Mimo wszystko miłego popołudnia i wieczoru.:cześć2:

kochana afryko...nie nerwuj sie..ja odstawilam leki od ponad dwoch miesiecy nie biore lekow na cisnienie bo..no wlasnie

jakies late temu bedzie z...6,,,7 zglosilam sie do rodzinnego cudotworcy ze mnie cos nie tego i dostalam amlozek 5mg...po jakims czasie z racji peselu odczuwac zaczelam takie jakby nadymanie calego ciala i dostalam imdapanine1,5mg no i bralam...bralam ...bralam...ale po ostataniej wizycie jak mi zrobila na moja prosbe PO 6 LATACH!!!! badania krew itd wyszlo ze chlesterol mam ponad norme i zapisala mi statyne..wykupilam a moja kolezanka z ogolniaka co apteke prowadzi mowi do mnie zebym sie zastanowila...bo to lek na cale zycie .koniec kocow udalam sie do sklepu zielarskiego o dobrej bardzo renomie pani wyklad mi zrobila o skutkach ubocznych tegoz leku oraz jakie badania tenze cudotworca powinien mi zlecic a czego nie zrobil...potem pogadalam z mirelka, moja fryzjerka itd...i zakupilam suplement, zmienilam diete diametralnie...a ostatnio tu gdzie jestem zauwazylam...ze pije kawe zeby sie obudzic potem biore leki na cisnienie i wtedy leb mi wariuje...wiec..skoro podnosze sobie cisnienie kawa a potem je zbijal prochami to gdzie sens??? no i sobie pomyslalam ze trzeba jednak zmienic swoje przyzwyczajenia...bez lekow cisnienie mam ksiazkowe ..mozna? mozna..

moja rodzina to rakowcy i cisnieniowcy wiec tez grupa ryzyka..ale nie dam sie..wiec i ty poszukaj opcji ktora zminimalizuje chemie w lekach...bedzie dobrze

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Dlaczego nie zostałam adwokatem od rozwodów ? Moje dziecię się rozwodzi a ja pracuję na prawników. Ciszki piszły się paść. 

Chyba pojadę na plażę dplla golasów. :haha:

bo starasz sie swoje zdrowie psychiczne chronic ..

nie da sie ich pogodzic???

a na plaze ? wpadaj do gda...pojedziemy na stogi to sie poopalamy poogladamy nasze piekne morze,jodu powdychamy

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

bo starasz sie swoje zdrowie psychiczne chronic ..

nie da sie ich pogodzic???

a na plaze ? wpadaj do gda...pojedziemy na stogi to sie poopalamy poogladamy nasze piekne morze,jodu powdychamy

 

Byłam jakieś dwa lata temu w Stogach. Poubierana, bo wiało jak .........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

dlugo razem byli?

Jakieś dziesięć lat, małżeństwem krócej. Szkoda ale nie da się tego uratować. Dużo by pisać ale to bez sensu. 

Nie przeżyję za nich tego wszystkiego bo to ich życie a nie moje. Co mogę to pomogę i nic więcej.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Jakieś dziesięć lat, małżeństwem krócej. Szkoda ale nie da się tego uratować. Dużo by pisać ale to bez sensu. 

Nie przeżyję za nich tego wszystkiego bo to ich życie a nie moje. Co mogę to pomogę i nic więcej.

zobacz co mam dla ciebie

moi rodzice tez bardzo przezywali moj rozwod tescie...pewnie tez ale zdecydowanie inaczej niz by sobie tego zyczyla..teraz moje mlodsze dziecie wyprwadza sie do dziewczyny i powiem ci ze patrze na to wszystko i staram sie...naprawde bardzo sie taram nie...wpier...c...moja praca mi to ulatwia...jestem z dala,,,ale...no coz...to juz nie moje zycie...ale serduszko boli..

po cichu ci powiem ze jest ze mna jeszcze drugi syn ale panicznie sie boje tego pustego pokoju po mlodszym jaki zastane po przyjezdzie...panicznie...

na lepiej.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, lucyna.beata napisał:

po cichu ci powiem ze jest ze mna jeszcze drugi syn ale panicznie sie boje tego pustego pokoju po mlodszym jaki zastane po przyjezdzie...panicznie...

Powiem ci z własnego doświadczenia,że łatwo nie będzie,ja takie puste mieszkanie zastałam po jednym powrocie,ale...poprzeżywałam,pomarudziłam i nastepnym razem było łatwiej. Człowiek jest takim zwierzęciem,które do wszystkiego przywyknie i bardzo wiele zniesie. 

Synowie zazwyczaj nie spieszą się na swoje,gdzie będzie lepiej niż u mamy,więc narazie tym się nie zamartwiaj.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ivanilia40 napisał:

Powiem ci z własnego doświadczenia,że łatwo nie będzie,ja takie puste mieszkanie zastałam po jednym powrocie,ale...poprzeżywałam,pomarudziłam i nastepnym razem było łatwiej. Człowiek jest takim zwierzęciem,które do wszystkiego przywyknie i bardzo wiele zniesie. 

Synowie zazwyczaj nie spieszą się na swoje,gdzie będzie lepiej niż u mamy,więc narazie tym się nie zamartwiaj.

kochana ja wiem ze taka kolej tyle tylko ze w kraju jestem ja i oni obaj...reszta rodziny dalszej luz blizszej jest daleko wiec...tak naprawde ...no dobra nie marudze...

zostaje w domu starszy syn wiec chata taka pusta nie bedzie :d...no i moje koty

masz racje...potrafimy wiele zniesc

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

kochana ja wiem ze taka kolej tyle tylko ze w kraju jestem ja i oni obaj...reszta rodziny dalszej luz blizszej jest daleko wiec...tak naprawde ...no dobra nie marudze...

zostaje w domu starszy syn wiec chata taka pusta nie bedzie :d...no i moje koty

masz racje...potrafimy wiele zniesc

 

I ciesz się ..i nie pitol głupot .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

kochana ja wiem ze taka kolej tyle tylko ze w kraju jestem ja i oni obaj...reszta rodziny dalszej luz blizszej jest daleko wiec...tak naprawde ...no dobra nie marudze...

zostaje w domu starszy syn wiec chata taka pusta nie bedzie :d...no i moje koty

masz racje...potrafimy wiele zniesc

 

Jeszcze niewiadomo czy sama sobie nie znajdziesz drugiej połówki,więc może się nagle okazać,że dom jest za ciasny..;). Mówisz,że syna masz? Ja mam 24-letnią studentkę ,może im coś zorganizujemy,a potem się podzielimy dziećmy: jeden urlop u ciebie ,a drugi u mnie..:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ivanilia40 napisał:

Jeszcze niewiadomo czy sama sobie nie znajdziesz drugiej połówki,więc może się nagle okazać,że dom jest za ciasny..;). Mówisz,że syna masz? Ja mam 24-letnią studentkę ,może im coś zorganizujemy,a potem się podzielimy dziećmy: jeden urlop u ciebie ,a drugi u mnie..:d

dawaj...syn 28...mmy to jednak kreatywne jestesmy:haha:

o sobie mysle na koncu...czasu brak ale powiem ci...jak praktycznie...skoro spedzam wiecej czasu w de srednio 9 miesiecy w roku,  moge skupic sie na sobie i myslec o tej polowce w kraju??

odpuscilam poki co, przekonalam sie ze to nie zatrybi..ale ..moj torcik z bita smietana i wisienka na czubku pewnie sobie gdzies stoi za szybka i czeka..:oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ivanilia40 napisał:

Jeszcze niewiadomo czy sama sobie nie znajdziesz drugiej połówki,więc może się nagle okazać,że dom jest za ciasny..;). Mówisz,że syna masz? Ja mam 24-letnią studentkę ,może im coś zorganizujemy,a potem się podzielimy dziećmy: jeden urlop u ciebie ,a drugi u mnie..:d

a kto weźmie dom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...