Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A dałby pod nos Asowi ustawę o segregacji śmieci i innego diabelstwa ...Radek dałby radę ....ja nie ..i nie mam najmniejszego zamiaru szarpać się ...Prawną lubię ..ona też okazuje mi sympatię  a to , że jest taka bardzo " bio " (? ) to mnie nawet bawi ...dziadeczek jest mój i już ...i po choinkę mi nerwy ..jakieś udowadniania ..? ....Za niecałe dwa tygodnie jadę do domciu . Dwa dni po moim powrocie zawita moja córka z rodziną ...Potrzebne mi nerwy przed prawie zjazdem ?

Dokladnie tak. W koncu szczurki, albo inne pozyteczne zwierzatka pomoga zrobic z tym porzadek:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, hawana napisał:

Dokladnie tak. W koncu szczurki, albo inne pozyteczne zwierzatka pomoga zrobic z tym porzadek:szydera:

Noo...kotów tłuściutkich sztuk pięć urzęduje w starej stodole , ale nie wolno im dawać nic do jedzenia , bo ...szczury szybko rozmnożone będą . Jakiś sąsiad - miłośnik zwierząt podrzuca im tutaj raz na kilka dni coś do żarcia i to wystarczy . Wprawdzie nie widziałam jeszcze tutaj szczura , ale gdybym ujrzała to wieś słyszałaby mój wrzask przez kilka godzin . Na razie spoko ...nie widziałam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Noo...kotów tłuściutkich sztuk pięć urzęduje w starej stodole , ale nie wolno im dawać nic do jedzenia , bo ...szczury szybko rozmnożone będą . Jakiś sąsiad - miłośnik zwierząt podrzuca im tutaj raz na kilka dni coś do żarcia i to wystarczy . Wprawdzie nie widziałam jeszcze tutaj szczura , ale gdybym ujrzała to wieś słyszałaby mój wrzask przez kilka godzin . Na razie spoko ...nie widziałam .

No wlasnie, sasiad  nie wtyka nosa do niemieckich porzadkow, wiec Ty tez . Zatkaj i do przodu:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wprawdzie nie widziałam jeszcze tutaj szczura , ale gdybym ujrzała to wieś słyszałaby mój wrzask przez kilka godzin

Jakbyś mieszkała we Wrocławiu to byś się do szczurów przyzwyczaiła. Dwa razy do roku jest akcja odszczurzania ale to zmyślne zwierzątka i udaje im się przechytrzyć służby miejskie. :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialam was poczytac

walczylam z sennoscia 

 

walka.png

az w koncu i tak poleglam i...wstalam dopiero

kawe zroilam ..jest ktos chetny??

bylam zdesperowana wiec zrobilam plujke w kubku serwis w kredensie zostal...to jak?

tak na szybko....hmmm?

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, lucyna.beata napisał:

mialam was poczytac

walczylam z sennoscia 

 

walka.png

az w koncu i tak poleglam i...wstalam dopiero

kawe zroilam ..jest ktos chetny??

bylam zdesperowana wiec zrobilam plujke w kubku serwis w kredensie zostal...to jak?

tak na szybko....hmmm?

:dobrze: na stanowisku kawowym melduję się...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, lucyna.beata napisał:

i bez wzgledu na skojarzenia odnosnie plci..marzy mi sie wlasnie moja ukochana plaza tzw fkk na stogach...czyli najzwyczajniej brakuje mi doladowania 9bez skojarzen)...

cieplo.jpg

Lucynko dwuimienna ... czy mogłabyś to malutkie sombrero usunąć ? .... Przecież głowę przed słońcem ma już zasłoniętą ...głowa to głowa ....łeb  to co innego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

no dawaj..a jeszcze fajurek i dymkiem sie sztachniemy...

 

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ja też ...bo zaraz jaja zacznę znosić .

Dziewczątka....raz, dwa....czyli :papieros: i :kawa2:.....i możemy grzędzić, tfu...rządzić....:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Lucynko dwuimienna ... czy mogłabyś to malutkie sombrero usunąć ? .... Przecież głowę przed słońcem ma już zasłoniętą ...głowa to głowa ....łeb  to co innego ...

Łeb wrażliwy na UV jest...krzywdę chcesz człowieku, tfu...facetu uczynić?...:haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, lucyna.beata napisał:

i bez wzgledu na skojarzenia odnosnie plci..marzy mi sie wlasnie moja ukochana plaza tzw fkk na stogach...czyli najzwyczajniej brakuje mi doladowania 9bez skojarzen)...

cieplo.jpg

Stogi? Raczej nie, moze Jelitkowo. 

No bo gdzie Port Polnocny? No gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry popołudniowo...ktoś tam wyżej napisał ,że jaki poniedziałek taki cały tydzień...to ja mam w du... takie przepowiednie , nie chcę i już.

Moje wczorajsze fatalne samopoczucie zmusiło mnie do pójścia do lekarza no i...wesoło nie jest ,a jak będzie okaże po całej serii badań ,na które dostałam zlecenia . Oczywiście część tych badań muszę wykonać prywatnie, bo na " państwową" służbę ,to mogę liczyć najwcześniej we wrześniu.:(. Jedynym słowem dołączyłam do ogromnej rzeszy ( i nie jest to trzecia Rzesza xd) ludzi z problemem ciśnieniowym ...a tak już myślałam,że tego " spadku" jednak po rodzinie ,czy to po kądzieli ,czy po mieczu nie dostanę...Noż całe życie miałam niskie ciśnienie ,a tu nagle jak nie zaczęło podskakiwać i wariować ... cóż trzeba się z tym zmierzyć . Oby reszta badań dała bardziej optymistyczne wyniki.O.o.

Mimo wszystko miłego popołudnia i wieczoru.:cześć2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, hawana napisał:

Stogi? Raczej nie, moze Jelitkowo. 

No bo gdzie Port Polnocny? No gdzie?

oczywiscie ze stogi bo mamy tam taki kawalek wydzielony wlasnie dla takich co to materialu na ciele nie lubia wei...bo wyleguje sie tam co roku namietnie

i to jedyne takie miejsce niestety

dalej to dopiero juz okolice dabek..i chalupy ale jak dla mnie za daleko..stogi mam 25km od mnie chalupy i dabki za daleko...to juz wyprawa a tak zawsze w pi...pi...pi...ludzi

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Afryka napisał:

 

Mimo wszystko miłego popołudnia i wieczoru.:cześć2:

Co by Ci tu rzec Laseczko...Moze to mendopauza a nie spadek?

Nie wiem co lepsze. Tablety juz mus bedzie brac, a Ty taka antytechniczna i co tera?:(

Ale jak przypasuja dobrze to bedzie git:d

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszl6m tygodniu była m u dermatologa-cera naczynkowa. Wymyśliłam sobir, ze poprawie urode. Lekarz powiedziała, ze on nigdy nie wstrzykni mi kwasu, czy innych cudaków, ponieważ u niego mam ewidetnie chorobe naczyniową. Dał przepis na badania. Jestem przed 40-tką i już takie chocki klocki. Na początku zadawał pytania, wydawały mi się dziwne, ale on już wiedział. Lepiej się przebadać i byc pewnym. Kaw pije 3 dziennie, bo inaczej zasypiam, za niskie ciśnienie, naczynka pękają, żyły juz wychodza. Rodzinne. ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, hawana napisał:

Co by Ci tu rzec Laseczko...Moze to mendopauza a nie spadek?

Nie wiem co lepsze. Tablety juz mus bedzie brac, a Ty taka antytechniczna i co tera?:(

Ale jak przypasuja dobrze to bedzie git:d

Wszystko do ... jakby tu rzec branżowo....do kupy.:smutek::szydera:

"Tablety" już mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, lucyna.beata napisał:

yyyyy???? a jak??

Normalnie ... niby rozrywkę mam z dziadeczkiem , bo se ogląda szlaucha ..i ...ciągnie ...ciągnie i worek z uryną na stole ląduje ...Siedzę z nim w pokoju ..on na dużym rollstuhurze ...i ...a to ceratę ściąga ze stołu a na stole mój lapek przecież ....Teraz se nogę po amerykańsku na rancie stołu położył ... Grzeczny jest , cichy , ale ciutkę upierdliwości też w nim znajdzie . A ja lukam na zegar , ile czasu do kolacji a po niej diakonka przyjedzie go do łóżka położyć ... Sama nie da rady ..jeszcze lichutki po szpitalu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Lucynko dwuimienna ... czy mogłabyś to malutkie sombrero usunąć ? .... Przecież głowę przed słońcem ma już zasłoniętą ...głowa to głowa ....łeb  to co innego ...

a moze to kobeta z miseczka zero?? i bogatym owlosieniem?? depilacja juz odchodzi do lamusa:haha:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...