Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie sluchalam wprawdzie jaka pogoda na dzisiaj ale ,ze mam wielce skomplikowany obiad ichnie lane kluski z szynka itd ,to rower mnie wzywa..po ostatniej pieszej wedrowce czuje lewe kolano...a to znac ze ruszyc sie trzeba....bo za kilka dni bedzie gorzej..

niestety nie mam takie zestawu jak nasz kolega wiec ruch w terenie mi zostal.....:haha:

jeszcze raz milego dnia :oklaski:

o sorki..milego piatku..:oklaski:

moja ulubiona liczba...47:dobrze:i codziennie coraz mniejsza 

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Blondi napisał:

:lody: no dobra ,,masz na ochłodę,,,ale to nie bicie młotem tylko różczką,,taką leciutką,,już nie będę nigdy bila,,:love: to te forum mnie tak rozbestwiło,,to te Emotikony,,pchają się tutaj i chcą wszystkich do ziemi zniżyć,,,O.o

Jak emotek nie było to płakali, a teraz jak są, to krzywda?! :lanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

pszebardzo

mniam.jpg

prosze.jpeg

Te garnelki smakowicie wyglądają :d Ananaska zjem, ale sałatę oddam biednym, albo kozom :haha: Ja zakupiłam sobie raki....Tak, raki...odgotowane, obrane...Zrobiłam sobie zalewę czosnkowo-koperkową i dzisiaj będę konsumować :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy dostaałam info że moja sesja została przerwana bo przekroczyłam 240 zeta za internet. A ja m telefon na kartę. :szydera: A na koncie nigdy takiej kwoty nie oglądałam. 

Trochę poskubię transfer pana T i byle do poniedziałku. Chyba pierwszy raz będę czekała aż weekend się skończy. :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

W nocy dostaałam info że moja sesja została przerwana bo przekroczyłam 240 zeta za internet. A ja m telefon na kartę. :szydera: A na koncie nigdy takiej kwoty nie oglądałam. 

Trochę poskubię transfer pana T i byle do poniedziałku. Chyba pierwszy raz będę czekała aż weekend się skończy. :szydera:

Skubaj, skubaj...ale zanim zaczniesz, to może przywitaj się z nami? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...