Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Cytuj
2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Błaha, ha, ha........................:szydera::szydera::szydera::szydera::szydera:

Co się nabijasz z Opiekunki. No ...Normalna jest . Myśli jak ja kiedyś tzn., że na Canarii normalni ludzie są z Niemiec i jedzą mięso . Niestety byłam już z głodu prawie w niebie, na ludzi patrzyłam dzikimi oczami. Spacerujący przede mną na złość mi robili i ruszali pośladkami, a tam tyle mięsa . Och szkoda, że jeszcze nie jestem kanibalem. Byłam już blisko na drodze zmiany mojego menu. Moje ręce naprędce szukały harpuna, żeby żywą zdobycz do siebie przyciągnąć. Niestety brak sprzętu w zasięgu rąk spowodował, że zjechałam wcześniej . Nie dałam rady wypić całej wody z oceanu żeby przeżyć. Strzeż się adresu Balcon de San Augustin.Jestem już 20 dni po "wakacjach" , a  moja walizka do dziś krąży po lotniskach. Pech , to pech. 

Mój mąż zaczął do mnie mówić Jonasz. Chyba nikt nie chce meć takiej ksywki. Siada na psychikę

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Jesteście nie w temacie? :szok: Przecież @Heidi pisała o swoich peregrynacjach :smutek:

Ha, ha... ludzie już nie wiedzą kiedy żartuję, kiedy nie. I to jest waśnie super. Ciągła zabawa w kotka i w myszkę:haha:. Jak ktoś parę stronek przegapi , to do pierwszej klasy musi wracać i tej ósmej nigdy nie skończyO.o. Dyplomu nie dostanie i profesury w życiu nie zrobi:o. Zatem zawsze możemy liczyć na ichnie towarzystwo. I niech tak zostanie :d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Pokoju nie ma, żarcia też nie. Wczasy odchudzające. :)

Internetu też nie ma , walizki także :smutek:. Mój dobytek teraz odrabiam, jednak zawsze płakać będę , bo tam same skarby były włącznie z różnymi dokumentami :smutek:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karolina145 napisał:

Ide popracuje,czyli zrobie troche balaganu udam sprzatanie, Babci niema,niech spoczywa z Bogiem,wczora byla w kostiolku pomodlilam sie za babcie,wracam do tematu babci niema i teraz nie mam roboty,wczasy.Nieraz udaje ze pracuje ciezko i zmenczona jestem. Dziadek mnie lubie i mowi zeby ciezko nie pracowalam.Dzisjaj mam troche prasowania:trele:

Prasowanie rozlozono na desce, kupa recznikow przeciez ich nie prasuje i dwie koszule dziadka,ale musi poczekac bo podtarlam podlogi w sypialni salonie i kucnie´´bardzo ciezko pracowalam jestem zmenczona´´  a obiad musze zrobic dzisjaj frytky i ryba i ogorkowa salatka,pomidorowej zupki nie bedzie ,jutro. Uch, sie napracowalam dziadek mowi zeby po obiedzie polozylam sie do lozeczka;)  

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, karolina145 napisał:

Prasowanie rozlozono na desce, kupa recznikow przeciez ich nie prasuje i dwie koszule dziadka,ale musi poczekac bo podtarlam podlogi w sypialni salonie i kucnie´´bardzo ciezko pracowalam jestem zmenczona´´  a obiad musze zrobic dzisjaj frytky i ryba i ogorkowa salatka,pomidorowej zupki nie bedzie ,jutro. Uch, sie napracowalam dziadek mowi zeby po obiedzie polozylam sie do lozeczka;)  

Grunt, to "ciężka praca"...:szydera::haha::oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, karolina145 napisał:

Prasowanie rozlozono na desce, kupa recznikow przeciez ich nie prasuje i dwie koszule dziadka,ale musi poczekac bo podtarlam podlogi w sypialni salonie i kucnie´´bardzo ciezko pracowalam jestem zmenczona´´  a obiad musze zrobic dzisjaj frytky i ryba i ogorkowa salatka,pomidorowej zupki nie bedzie ,jutro. Uch, sie napracowalam dziadek mowi zeby po obiedzie polozylam sie do lozeczka;)  

To się nazywa harownictwo:d Ty jestes tytan pracy:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Odmelduję się na czas jakiś...idę szukać wiosny....:cześć: I nie cieszyć się za szybko...wiatr za silny nie jest...nie porwie dziewoi przecudnej urody...:przekleństwa: Ja tu wrócę....:ostrzegam::szydera:

ta..szukać wiosny żebyś nie wróciła z jakimś zapaleniem:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Grunt, to "ciężka praca"...:szydera::haha::oklaski:

Bardzo prosze,kolezanok i koleg nie smiac sie,dziadek  pogonil do pokoju do lozka,bo pani opiekunka jest bardzo zmenczona,a  wczora lazila po sklepach,bylo zimno i martwi sie czy ja czasem nie przeziembilam.:szok: Teraz naprawde mam wakacji nie wiem ferii,pada snieg.Ale przed miesiacem byla ciezka praca, umierajaca babcia,Byla ogromna tragedia

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, 1bozka napisał:

To się nazywa harownictwo:d Ty jestes tytan pracy:hura:

Och,ciezko haruje,i po pauzie mam ciezka prace telewizor z dziadkem ogladac dopiero sie naharuje:zwyciezca: Dziadek jest bardzo dobry, rodzina tez w miare( to mi kosztowalo duzo sil i nerwow,bo sie na poczatku chcialo sie wp......c,i o zgrozo opiekunka umiala wlaczyc zmywarke,suszarke i pralke.Taka jestem madra:haha: I

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Następnym razem jadę tulko jak w opisie mam że lubi oglądać telewizję. :szydera:

Telewizor jest, radio i wieża też. Ale służą tylko do wycierania kurzu. :szydera::szydera::szydera:

A tut non-stop muzyka, plus telewizor i to wszystko bardzo glosnie ze musze nie raz uwage zwrucic.:ostrzegam:

 Szkoda,Maria Jolanta, ze tut nie przyjedziesz, ja nie mam zmienniczki  rodzina nie chce.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, LACH napisał:

:zwyciezca: i korba od Żuka za niedomyślność a właściwie za ...(nawet nie wiem jak to określić...).

Jestem w górach(1200 m.n.p.m.) i te kozy(pisane małą literą) są tu niedaleko, autentiko! Czarnobrewe.  :szydera::szydera::szydera:

A Ty myślisz, że pisałem o Opiekunkach bo coś długo śpią???  :hura::szydera::hura:

A jak ładnie ich właściciel nawołuje: cygi, cygi, cygi, czy jakoś tak ( zaraz się zpompuję :szydera:)    :cześć2:  :hura: :zdrówko:

Lach na Ukrainie jestes?:kopara:

No tam sa slynne czarnobrewe:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Kilka dni temu wydrukował coś na drukarce i leżało. Dzisiaj dostałam do rączki rozpiskę co mam sprzątać każdego dnia tygodnia. Kuchnię raz w tygodniu. :o Za to w sobotę piwnice. Niech coś innego wymyśli, powiem mu przy kolacji. Aha. W niedziele nie sprzątam. :haha:

Ordnung muss sein:mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz to na pewno koniec. Mlodszy synek zwrocil mi uwage, ze traktuje jego matke lekcewazaco, wrecz z pogarda. Na przyklad sposob w jaki nalozylam jego mamie fasolke, a zrobilam to szybko bo gotowalam. Stwierdzil, ze zrobilam to jakbym zwierzeciu jedzenie podawala. Malo tego nie umylam rak po surowym kurczaku, tylko wytarlam w recznik.

Edytowane przez makaroni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malo tego, powiedzial ze wykazalam sie kompletnym brakiem zrozumienia jej choroby. Taki sprytny, przyjezdza na godzine z matka jak ja z nia musze caly dzien przebywac. Mowie wam, teraz sie poryczalam. Ja juz sie do niczego nie nadaje :(. Jeszcze jak mi rekomendacje okropne napiszato juz wogole moge sie z praca w opiece pozegnac.

Edytowane przez makaroni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...