Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Heidi napisał:

 

W ramach ulgi podatkowej zdradze rezepturę. Pytaj proszę, słucham ( a.. zapomniałam, ze muszisz mówić do lewego ucha, na prawe nie słyszę :szydera:)

prosze podac przepis,bo ja jutro sprzatam zamrazarke, moze tez do waszego grona dolacze tam przepyszne sosiki od corki dziadka bardzo swieze tylko rok a moze dwa, juz polowe pokryjomu wywalila.:oops:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ORIM napisał:

Dobry wieczór.Zagladam do Was bo na obecnym forum gdzie sobie piszę zrobił się straszny kwas mlekowy.Czas chyba zmienić miejsce,gdzie bedzie można poczytać i popisać coś na wyjeździe.Mam tylko problem,a właściwie przyzwyczajenie do poprzedniego forum i cieżko mi się tu poruszać

Serwus MIRO!

Jutro rano w antryju na byfyju bedzie stała szklunka z tyju.    :zdrówko:  :hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, karolina145 napisał:

Dzienki bardzo, tylko ja nie jem ciacha,dbam o swoja figure, a jest bardzo ladna ,z tylu liceum a z przodu tez bardzo ladna, nie jak pani z :haha:DE

Masz już w wątku "ulubione na obiad".

I nie płakaj!  :tak2:

Przez Ciebie jutro kozy doi Arti. 

                      :szydera::hura::szydera:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LACH napisał:

Masz już w wątku "ulubione na obiad".

I nie płakaj!  :tak2:

Przez Ciebie jutro kozy doi Arti. 

                      :szydera::hura::szydera:

No dobra dobra juz nie placze,  ja nie spie bylam na shopingu,teraz przymierzam,co galy widzialy to i kupili.Pytam dla czego ty nie spisz,dobranocka juz byla:sorry::ostrzegam:,na sniadanko :zdrówko: piwo zrana jak smietana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu mnie wyprzedziły...>:(;) @Alicja09 i @lucyna.beata co wy macie na sumieniu? :szok: No....mnie podniosło, bo ślepa jestem i dojrzałam godzinę którą będziemy mieli po zmianie czasu :haha: I teraz będę warować, tfu...pracować godzinę dłużej....:smutek: Cóż......czas posiorbać...:d Witajcie z zaśnieżonego Hannover :cześć:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Mirelka1965 napisał:

I znowu mnie wyprzedziły...>:(;) @Alicja09 i @lucyna.beata co wy macie na sumieniu? :szok: No....mnie podniosło, bo ślepa jestem i dojrzałam godzinę którą będziemy mieli po zmianie czasu :haha: I teraz będę warować, tfu...pracować godzinę dłużej....:smutek: Cóż......czas posiorbać...:d Witajcie z zaśnieżonego Hannover :cześć:

 

ja ciebie nie poznaje:kopara: ...zawsze wstajesz punkt 7..od jakies czasu na nogach jestes kolo 6ej...zmiana rozkladu dnia czy meczy cie co??

u mnie to normalne bo wiesz ze baaaaardzo ranny ptaszek jestem..ale gasne tez stosunkwow szybko..a poza tym te moje wyrzuty sumienia:d...

jakie plany na dzisiaj?

wyganiam dziadka na zakupy potem ma gimnastyke ichnia ktora w sumie guzik daje ale...moze poprawia sie nastroj..

czyli rowerowo nie szafne dzisiaj ale za to jutro wolne tylko dla mnie

i juz sobie w glowie ukladam plan trasy rowerowej...spandau a moze i pod berlin podjade..oby tylko pogodowo mi podpasowalo...

a jak se ne da to w druga strone jest sciezka na plac golfowy ...tez bedzie kele 45kiloskow

a potem czarna aromatyczna kawa z ...odrobina luksusu... czyli ciacho w tutejszej "samopieczacej" kafejce..wybierzemy sie tam jak zajedziecie z PP

moje zaproszenie kawowe dla foremkowiczow z okolic bez echa zostalo a szkoda...ale..no coz..

wypije kawe sama

 

milego wtorku

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lucyna.beata napisał:

ja ciebie nie poznaje:kopara: ...zawsze wstajesz punkt 7..od jakies czasu na nogach jestes kolo 6ej...zmiana rozkladu dnia czy meczy cie co??

u mnie to normalne bo wiesz ze baaaaardzo ranny ptaszek jestem..ale gasne tez stosunkwow szybko..a poza tym te moje wyrzuty sumienia:d...

jakie plany na dzisiaj?

wyganiam dziadka na zakupy potem ma gimnastyke ichnia ktora w sumie guzik daje ale...moze poprawia sie nastroj..

czyli rowerowo nie szafne dzisiaj ale za to jutro wolne tylko dla mnie

i juz sobie w glowie ukladam plan trasy rowerowej...spandau a moze i pod berlin podjade..oby tylko pogodowo mi podpasowalo...

a jak se ne da to w druga strone jest sciezka na plac golfowy ...tez bedzie kele 45kiloskow

a potem czarna aromatyczna kawa z ...odrobina luksusu... czyli ciacho w tutejszej "samopieczacej" kafejce..wybierzemy sie tam jak zajedziecie z PP

moje zaproszenie kawowe dla foremkowiczow z okolic bez echa zostalo a szkoda...ale..no coz..

wypije kawe sama

 

milego wtorku

 

 

Jakoś w tym Berlinie czas ci się myli....od kiedy ja wstaję o 7-ej? :ostrzegam: Może w domku, na urlopie...ok...ale tu? :haha: Moja panno, zegarków jeszcze nie przestawiliśmy....no, ale szczęśliwi czasu nie liczą, no nie? :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Jakoś w tym Berlinie czas ci się myli....od kiedy ja wstaję o 7-ej? :ostrzegam: Może w domku, na urlopie...ok...ale tu? :haha: Moja panno, zegarków jeszcze nie przestawiliśmy....no, ale szczęśliwi czasu nie liczą, no nie? :oklaski:

nie nie nie...

w LA wstawalas punkt 7 a jak smsa wysylalam wczesniej to zebami sie zgrzytalo i tak sobie zakodowalam...ze do 7ej zabronione cie drezyc przemysleniami

zegarki to chyba na dniach jakos co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, karolina145 napisał:

POniewaz  rano moj dyzur kawe robic zrobilam cale wiadro kawy dla wszystkich i budzik nakrencilam wam 

image.png.8633d0700a2141793dfdf95646a44749.png

Co sie tak wycierasz z rana :haha:wstałam juz wstałam i dzień doberek wszystkim.A tego wrzaskliwego jegomoscia to dzis na obiad przerobie ,i takim sposobem obiadek mam zaplanowany

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj przenoszę do De polską tradycję i na resztce rosołku zrobię pomidorówkę. Nie wiem co jeszcze bo mięska nie ma a jajka zostały uznane za niezdrowe. Zrobiłam wczoraj kluski lane to zostały uznane za makaron. :szydera:

Co dom to inne zwyczaje. Tu nie ma w ogóle makaronu. Ziemniaki, ziemniaki, ziemniaki  z ziemniakami. :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, lucyna.beata napisał:

nie nie nie...

w LA wstawalas punkt 7 a jak smsa wysylalam wczesniej to zebami sie zgrzytalo i tak sobie zakodowalam...ze do 7ej zabronione cie drezyc przemysleniami

zegarki to chyba na dniach jakos co nie?

W LA o 7-ej to szłam do kąpieli...dlatego zgrzytałam zębiskami :p Rano jest tylko dla mnie...i dla forum :oklaski: I nadal będę zgrzytać :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Witam porannie.

Natrzaskaliście w nocy ile wlezie. A u mnie dzisiaj pierwszy raz fizjoterapia. Myślałby ktoś że w De nie ma czekania....

Wczoraj córka się zlitowała i kupiła coś dla pdp na przeziębienie. 

Generalnie, to ty jesteś temu trzaskaniu :ostrzegam: Najpierw podjudzasz, a potem sama po angielsku do koja :trele: Feee...tak się nie robi :przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...