Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Potrzebuję wydrukować dokumenty....wiecie gdzie mogę to zrobić? Wiem że w Rossmann zdjęcia można zrobić, ale czy dokumenty? Ja mam nośnik w postaci sticka.

a może fotkę  dokumentów zrobisz   i wyślesz:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Potrzebuję wydrukować dokumenty....wiecie gdzie mogę to zrobić? Wiem że w Rossmann zdjęcia można zrobić, ale czy dokumenty? Ja mam nośnik w postaci sticka.

Idź  do  Galerii .Tam  masz  sklep  Joker z fotkami itd.Tam  wydrukują  ci wszystko.Jak  nie masz  to  wejdź do  Hotelu.Na  recepcji też  ci  występują.

Edytowane przez XXMartaXXX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, erika napisał:

@Mirelka1965 poradzisz sobie, bo kto jak nie Ty:oklaski::love:

Dzięki za wiarę w moje możliwości....w Polsce to tak, dałabym radę...ale tutaj to jakaś masakra :smutek: W ubiegłym roku chciałam wydrukować ubezpieczenie samochodu.....nikt, dosłownie nikt nie chciał mi pomóc....Dopiero jak dorwałam sklep z telewizorami.....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, XXMartynaXX napisał:

Idź  do  Galerii .Tam  masz  sklep  Joker z fotkami itd.Tam  wydrukują  ci wszystko.Jak  nie masz  to  wejdź do  Hotelu.Na  recepcji też  ci  występują.

Tu jest przedmieście....żadnych hoteli, żadnych galerii....żadnego sklepu z fotkami.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Gdyby nie smrodek to palaczy byłoby więcej. :) Zdrowa jestem ( na razie przynajmniej) i usiłuję czasem rzucić palenie właśnie ze względu ma smrodek.

Co laseczki ? Środa minie - tydzień zginie. :)

Moge sie pochwalic od tygodnia  bez papierochow:oklaski: W aptece  kupilam  Nicorrete  7 szt plastra za 22 e,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karolina145 napisał:

Moge sie pochwalic od tygodnia  bez papierochow:oklaski: W aptece  kupilam  Nicorrete  7 szt plastra za 22 e,

Mam super  sposób  że  nigdy  nie  zapalisz  DESMOKSAN.Rewelacja......ja po 8 szt  nie palę

Edytowane przez XXMartaXXX
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, XXMartynaXX napisał:

Mam super  sposób  że  nigdy  nie  zapłacisz  DESMOKSAN.Rewelacja......ja po 8 szt  nie palę

Witaj w klubie, trzeba otworzyc klub niepalacej opiekunki. A te z papierosami weg,xd.Mile damy przepraszam,jestem bardzo madra od tygodnia bo nie uzywam nikotyny.:cześć2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...