Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Zaczynam się niepokoić co robi Lucyna z Beatą i z tą trzecią...

Zaczynasz od rana mnie denerwować :haha: Znowu źle spałaś? :szydera: Daj dziewczynom czas na zagojenie ran......:haha: Wynik powinien być po naszej stronie...ostatecznie Lucyna ma Beatę do pomocy :szydera:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Nie zacieszaj się tylko bierz się za poszukiwania :d kryminalni robią to najlepiej :d

Wczoraj powieściopisarka, a dzisiaj zwykły śledczy.....degradacja :smutek: Chociaż?.....Dan Brown jest resercherem....to może ja też doppel Beruflich zostanę? :szydera: Dwa w jednym :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Wczoraj powieściopisarka, a dzisiaj zwykły śledczy.....degradacja :smutek: Chociaż?.....Dan Brown jest resercherem....to może ja też doppel Beruflich zostanę? :szydera: Dwa w jednym :hura:

Zapomniałaś jeszcze o zawodzie strażaka :haha::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puk, puk.....jest tu ktoś? :szok: Obiad już chyba za wami....czyżby wszyscy byli na spacerze? :szok: No nic....to pobędę sama ze sobą :haha: Mam dzisiaj dzień bez pauzy :smutek: Czekam na odbiór łóżka dziadkowego, na lekarkę z wizytą domową i na panią od paznokci....Zakupy świńskim truchtem zrobiłam przed południem i teraz sobie siedzę.....i czekam :sos:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nieeeee.......łagodzą obyczaje, scalają narody, pozwalają na swobodną komunikację między płciami...i tak dalej i tym podobnie....a że trochę się po nich śmierdzi :$

Gdyby nie smrodek to palaczy byłoby więcej. :) Zdrowa jestem ( na razie przynajmniej) i usiłuję czasem rzucić palenie właśnie ze względu ma smrodek.

Co laseczki ? Środa minie - tydzień zginie. :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie znalazlam..jestem jestem jestem..

dzialo sie troche bo wiecie jak to jest kiedy kazdy ma inna meteode pracy..nie moge powiedziec ze wszystko sie poukladalo bo bym sklamala ale ...walizy spakowane:kopara: teraz do 18ej czekamy ...i pojedzie dziewczyna ...

dziadek wrocil troche zasmucony troche skolowany..obiad zjedzony teraz chwlka przerwy..

te kilka dni...no ciezkie byly..naprawde ciezkie....pomalutku wroci wszystko mam nadzieje do normy..

a w kraju syn mial maly wypadek ...ratowal czlowieka skakal przez plt i palucha rozwalil..szycie szyna i stres i bol...ma zwolnienie minimum dwa tydnie i poki co awans mu ucieknie ale mowie mu ze dobrze ze tylko placa uszkodzil a jemu sie nic nie stalo..

melduje sie wiec na posterunku i sciskam wszystkich serdecznie

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...