Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Blondi napisał:

Ja jestem tak zmęczona tymi wycieczkami,,,że już padam ,,jestem lepsza od niektórych PDP:dobrze:,,znowu wypad do miasteczka ,,gdzie same górki i pagórki,,jak oni te komiczne domki pobudowali na takich terenach,,wysiadam z auta i widzę przed sobią na dole domy,nawet blokowiska a nad tymi dachami ciutkę dalej ,,na górze jakieś  twierdze ,mury ,zamczyska ,,ale pytam słodziaka ,,tam pójdziemy ? a on ,że tak ,,o matko i córko:przekleństwa: toż to daleko,,ale idąc tymi uliczkami a potem schodami i wciąż wyżej i wyżej ,,że tam doszłam ,,pięknie ,,nie powiem,,z góry to kilka miasteczek i morze widać,,,krajobrazy prześliczne,,nachodzilam się równo,,ale lubię chodzić i jeszcze pogoda przęsliczna,,wiało ale ciepło wialo 21 stopni tutaj to jest jak 30 u nas,,,i jestem zmęczona,,a gdzie jakiś odpoczynek na betkach,,ni ma,,,malo tego to my pojechaliśmy nad morze ,,dalej,,pusto,,turystów nie ma,,hotele puste ,,dziwnie ,,pozamykane sklepiki,,restauracje tylko co niektóre otwarte,,ale pięknie,,, Hiszpanom zimno,,poubierani w cieple kurtki i zimowe buty,,ale już koniec takich wycieczek,,teraz rower ,,:oklaski:

We Wloszech wygladasz np na takiej gorce z bloku przez okno ..a tam w dole morze ...ale sprobuj isc ...ups a tam ok 10 km ... Idziesz po schodkach serpentynka uff a tu stopni ok 1 tys ..a mur obok wysoki na kilka ladnych metrow ... Czasem myslalam ... co by sie dzialo gdyby trzesienie przyszlo ....???  3,37 nad ranem ..przed chwilka wrocilam ze Szpitala ...synek trafil...diagnozowali wyrostek .... i jesli sie nie uspokoi to bedzie ciach .... o 6 tej pobiegne znow ....  Pozdrawiam Was ..deszcz pada ... a zapowiadaja na dzis deszcz ze sniegiem....

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Zapomniałam napisać że bardzo, bardzo nie lubię @Mirelka1965. Śniłaś mi się i byłaś taka śliczna, elegancka i elokwentna że się załamałam. 

:sorry: Postaram jutro się nie ogolić, nie uczesać i nawet zębów nie umyję....nawet buzi nie otworzę cały dzień.....specjalnie dla ciebie :cześć3::haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

:sorry: Postaram jutro się nie ogolić, nie uczesać i nawet zębów nie umyję....nawet buzi nie otworzę cały dzień.....specjalnie dla ciebie :cześć3::haha: 

Jak tej paszczy nie umyjesz , to lepiej dla nas , żebyś jej nie otwierała :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...