Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem tak zmęczona tymi wycieczkami,,,że już padam ,,jestem lepsza od niektórych PDP:dobrze:,,znowu wypad do miasteczka ,,gdzie same górki i pagórki,,jak oni te komiczne domki pobudowali na takich terenach,,wysiadam z auta i widzę przed sobią na dole domy,nawet blokowiska a nad tymi dachami ciutkę dalej ,,na górze jakieś  twierdze ,mury ,zamczyska ,,ale pytam słodziaka ,,tam pójdziemy ? a on ,że tak ,,o matko i córko:przekleństwa: toż to daleko,,ale idąc tymi uliczkami a potem schodami i wciąż wyżej i wyżej ,,że tam doszłam ,,pięknie ,,nie powiem,,z góry to kilka miasteczek i morze widać,,,krajobrazy prześliczne,,nachodzilam się równo,,ale lubię chodzić i jeszcze pogoda przęsliczna,,wiało ale ciepło wialo 21 stopni tutaj to jest jak 30 u nas,,,i jestem zmęczona,,a gdzie jakiś odpoczynek na betkach,,ni ma,,,malo tego to my pojechaliśmy nad morze ,,dalej,,pusto,,turystów nie ma,,hotele puste ,,dziwnie ,,pozamykane sklepiki,,restauracje tylko co niektóre otwarte,,ale pięknie,,, Hiszpanom zimno,,poubierani w cieple kurtki i zimowe buty,,ale już koniec takich wycieczek,,teraz rower ,,:oklaski:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Brawo :oklaski: Dla syna, naturalnie......:szydera: A ty nam zorganizuj nazwę tego cudownego specyfiku :szydera:

Ok.to1/2   bordo  tabletki.Jakiej  :trele: nie  wiem.Sprawdze w spisie.Mam pipamperon 20-40mg.Wystarczy  połóweczka , bo jak  dasz  całą  to ci może  wcale  nie  wstać:love:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę wrócic do pracy,,a narazie nawet nie wspominam słodziakowi,,bo wiem jak zareaguje,,a po drugie nie chcę psuć urlopu ,,a tu jedziemy i słysze po raz 10 -ty ,ze jak wrócimy do domu to mi da konto z kasą,,a że kasy na koncie będzie dużo więcej niż bylo przed naszym wyjazdem,,a że chce kupic nową przyczepę Campingową itd, itd, on jeszcze nie wie,,jakie jest moje zdanie ,,,on już sie martwi ,że ja będe jeden wieczor sama bez niego,,normalnie meksyk,,ale życie pokaże co dalej,,ale co mi sie podoba,,że martwi się o mnie ,,że dba ,,i że nie wyobraża sobie życia bezemnie,,a planuje już na przyszły rok wypad znowu na Hiszpanię i już zarezerwował nawet wszystko,,,mi jest bardzo miło,,ale ja dalej poznaję ,,obserwuję,,

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, XXMartynaXX napisał:

Ok.to1/2   bordo  tabletki.Jakiej  :trele: nie  wiem.Sprawdze w spisie.Mam pipamperon 20-40mg.Wystarczy  połóweczka , bo jak  dasz  całą  to ci może  wcale  nie  wstać:love:

Moja bierze Mogadan...nie znam się na lekach, bo po co mi ta wiedza. Ale czasami warto wiedzieć.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Fakt, ale fajnie, że dba o komfort psychiczny opiekunki :oklaski:

Cała rodzina jest  super.Syn  ma  własne  Praksiss.I interesuje się  wszystkim.Pyta mnie,jak noce i dzień itd.Mam  super z Babcią też.Przeprasza że  mi w czymś  przerwała,bo jest b.niecierpliwa.:( Nic  jej  nie  dolega.Tylko wiek

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, XXMartynaXX napisał:

Cała rodzina jest  super.Syn  ma  własne  Praksiss.I interesuje się  wszystkim.Pyta mnie,jak noce i dzień itd.Mam  super z Babcią też.Przeprasza że  mi w czymś  przerwała,bo jest b.niecierpliwa.:( Nic  jej  nie  dolega.Tylko wiek

Niech babcia żyje 100 lat :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...