Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, LACH napisał:

No co Ty ??? :o

Tak, tak zrobię...przez ciebie wpadam w kompleksy, a jak się stresuję to jem :smutek::przekleństwa: Ktoś powiedział, że  kochanego ciała nigdy za wiele, ale PP odzwyczaił się od żony w rozmiarze ponadnormatywnym i nie chcę przysparzać mu trosk i zgryzot, a także nieciekawego widoku :haha::smutek:No i wymiany garderoby :smutek: Nasz budżet tego nie udźwignie! :smutek::haha:

2 minuty temu, violka napisał:

Będę siedzieć cicho jak mysz pod miotłą :p:cool:

Oby :haha:....,Już widzę...ty i mysz pod miotłą....:trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Tak, tak zrobię...przez ciebie wpadam w kompleksy, a jak się stresuję to jem :smutek::przekleństwa: Ktoś powiedział, że  kochanego ciała nigdy za wiele, ale PP odzwyczaił się od żony w rozmiarze ponadnormatywnym i nie chcę przysparzać mu trosk i zgryzot, a także nieciekawego widoku :haha::smutek:No i wymiany garderoby :smutek: Nasz budżet tego nie udźwignie! :smutek::haha:

Oby :haha:....,Już widzę...ty i mysz pod miotłą....:trele:

image.png.428f14e0d22a3967a5c8898e6477fe92.pngtylko czasami wskoczę na miotłę :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ło matysiu kochana...utyję jak nic :smutek: Będziesz mi winien wczasy odchudzające na Gran Canaria :haha:

Gdzieś tu na forum widziałem ofertę?!.

Coś mi tak świta: BIURO PODRÓŻY @Heidi albo się  zmylam może???

:336_zap:

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Tak, tak zrobię...przez ciebie wpadam w kompleksy, a jak się stresuję to jem :smutek::przekleństwa: Ktoś powiedział, że  kochanego ciała nigdy za wiele, ale PP odzwyczaił się od żony w rozmiarze ponadnormatywnym i nie chcę przysparzać mu trosk i zgryzot, a także nieciekawego widoku :haha::smutek:No i wymiany garderoby :smutek: Nasz budżet tego nie udźwignie! :smutek::haha:

Oby :haha:....,Już widzę...ty i mysz pod miotłą....:trele:

A ja jak się tak cały dzionek nazajewralam, to powiem Ci, że i jeść mi się nie chce.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

@INEZ zaprosiła na kawusie, ja serniczka stawiam...jeszcze ciepły, pachnący wanilią....image.png.e350f83cd08e16b4f310d894ff26db7f.png Jak coś zostanie, to przyozdobię galaretką z soku jagodowego i mandarynkami :d Się państwo częstują :tak2:

Dobrze , że dzisiaj jadłam dwa różne serniczki / sebstkekauft :haha:/ bo znowu zaśliniłabym się jak mój pupilek :szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 23.02.2018 at 18:31, LACH napisał:

PRZYSIĘGAM 

To Ciebie dziś  wyrecze. Babka pyta co tam masz na talerzu? Czy wszyscy w Polsce jedzą  takie śniadanie? Ja: to co znalazłam w twoim domu. Jogurt z przeceny, płatki  z insektami i stare orzechy. Polacy jedzą  różne potrawy. Tez mięso i kiełbasę  na śniadanie.  Ona : w Indiach, w Birmie jedzą  bardzo dużo insektów  A dlaczego TO jesz,? Bo chcę  żyć! 

Zapraszam na śniadanie . Jutro TO samo O.o

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

To Ciebie dziś  wyrecze. Babka pyta co tam masz na talerzu? Czy wszyscy w Polsce jedzą  takie śniadanie? Ja: to co znalazłam w twoim domu. Jogurt z przeceny, płatki  z insektami i stare orzechy. Polacy jedzą  różne potrawy. Tez mięso i kiełbasę  na śniadanie.  Ona : w Indiach, w Birmie jedzą  bardzo dużo insektów  A dlaczego TO jesz,? Bo chcę  żyć! 

Zapraszam na śniadanie . Jutro TO samo O.o

Nie chce się powtarzać co mi się chce jak czytam o tej babce i tym jedzeniu:przekleństwa: dzisiaj wybieram śmiech :haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Heidi napisał:

To Ciebie dziś  wyrecze. Babka pyta co tam masz na talerzu? Czy wszyscy w Polsce jedzą  takie śniadanie? Ja: to co znalazłam w twoim domu. Jogurt z przeceny, płatki  z insektami i stare orzechy. Polacy jedzą  różne potrawy. Tez mięso i kiełbasę  na śniadanie.  Ona : w Indiach, w Birmie jedzą  bardzo dużo insektów  A dlaczego TO jesz,? Bo chcę  żyć! 

Zapraszam na śniadanie . Jutro TO samo O.o

Wracaj!!!   :cześć2:

@Heidi  flaczki czekają, placuszki, ,,,, kakało,,,,, i mili ludzie . No.

:)

Edytowane przez LACH
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Heidi napisał:

To Ciebie dziś  wyrecze. Babka pyta co tam masz na talerzu? Czy wszyscy w Polsce jedzą  takie śniadanie? Ja: to co znalazłam w twoim domu. Jogurt z przeceny, płatki  z insektami i stare orzechy. Polacy jedzą  różne potrawy. Tez mięso i kiełbasę  na śniadanie.  Ona : w Indiach, w Birmie jedzą  bardzo dużo insektów  A dlaczego TO jesz,? Bo chcę  żyć! 

Zapraszam na śniadanie . Jutro TO samo O.o

Przypudruj się jutro trochę na biało i powiedz babce rano , że bardzo  zle się czujesz i sądzisz , że wpadłaś już w anemię :haha:połóż się do łóżka i niech Cię obsługuje :d i zapowiedz jej jeszcze , że w poniedziałek musisz udać się do lekarza :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heidi po przylocie do Polski będziesz z powodzeniem mogła prowadzić szkołę przetrwania dla opiekunek :)

1 minutę temu, violka napisał:

Przypudruj się jutro trochę na biało i powiedz babce rano , że bardzo  zle się czujesz i sądzisz , że wpadłaś już w anemię :haha:połóż się do łóżka i niech Cię obsługuje :d i zapowiedz jej jeszcze , że w poniedziałek musisz udać się do lekarza :cool:

Na tą babkę to chyba już nic nie działa :przekleństwa:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Przypudruj się jutro trochę na biało i powiedz babce rano , że bardzo  zle się czujesz i sądzisz , że wpadłaś już w anemię :haha:połóż się do łóżka i niech Cię obsługuje :d i zapowiedz jej jeszcze , że w poniedziałek musisz udać się do lekarza :cool:

Z kąd Ty masz takie pomysły???

Zajebioza!!!

:cześć2:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pośmiałabym się z wami, ale jakoś tak nie mogę :( Schade :( Dziadek nie wróci już ze szpitala...nigdy...:(  Poczytam was za to z chęcią, polajkuję, albo i nie, poochrzaniam, albo i nie... Będę po prostu....:|

3 minuty temu, violka napisał:

Obcując z wiedzmą trzeba myśleć jak wiedzma :cool::haha:

Można wiedzieć, kogo masz na myśli? :ostrzegam: Tylko nie mów, że jak uderzysz w stół.....:trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Pośmiałabym się z wami, ale jakoś tak nie mogę :( Schade :( Dziadek nie wróci już ze szpitala...nigdy...:(  Poczytam was za to z chęcią, polajkuję, albo i nie, poochrzaniam, albo i nie... Będę po prostu....:|

.Dla każdego opiekuna to ciężkie przeżycie nie można się do tego przyzwyczaić i być obojętnym .Rozumie cię.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, INEZ napisał:

.Dla każdego opiekuna to ciężkie przeżycie nie można się do tego przyzwyczaić i być obojętnym .Rozumie cię.

Ja tu jestem bardzo krótko, nie mam więzi emocjonalnej, ale obok śmierci dobrego człowieka nie można przejść obojętnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Tutaj na forum, jak najbardziej :cześć3: Bo jak nie tutaj, to gdzie? :czytaj: Chociaż z tymi ulotkami to też niegłupia sprawa :haha: Jednakże poczta pantoflowa jest równie dobrą formą przekazu :szept: W każdym razie bierz się do roboty, uświadamiaj nieuświadomionych :oklaski: A tak na serio, ile razy piszemy, mówimy, tłumaczymy na różnych wątkach, ale czasami mam wrażenie, że to walenie głową w mur :mur: Smutne jest, że ludzie słuchają, ale nie słyszą...rad nie biorą do siebie i jeżdżą za takie marne stawki, że płakać się chce :smutek:

Jak już trochę ochłoniesz to zobacz wątek Zaliczka dla opiekunki :(:)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Pośmiałabym się z wami, ale jakoś tak nie mogę :( Schade :( Dziadek nie wróci już ze szpitala...nigdy...:(  Poczytam was za to z chęcią, polajkuję, albo i nie, poochrzaniam, albo i nie... Będę po prostu....:|

Można wiedzieć, kogo masz na myśli? :ostrzegam: Tylko nie mów, że jak uderzysz w stół.....:trele:

Miałam na mysli Skruczową o @Heidi .               Przykro mi , że dziadek już nie wróci i przykro mi , że zostałaś teraz sama z babcią , która będzie przechodzić  ciężkie chwile :( Trzymaj się :cmok: i kiedy tylko możesz pisz :1007_hearts:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Ja tu jestem bardzo krótko, nie mam więzi emocjonalnej, ale obok śmierci dobrego człowieka nie można przejść obojętnie...

Obok śmierci każdego człowieka a tym bardziej dobrego nie można przejść obojętnie i nie ma znaczenia jak długo go znaliśmy ważne jest ,że go znaliśmy .

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Pośmiałabym się z wami, ale jakoś tak nie mogę :( Schade :( Dziadek nie wróci już ze szpitala...nigdy...:(  Poczytam was za to z chęcią, polajkuję, albo i nie, poochrzaniam, albo i nie... Będę po prostu....:|

Można wiedzieć, kogo masz na myśli? :ostrzegam: Tylko nie mów, że jak uderzysz w stół.....:trele:

Dziadek już liczy barany na zielonych łąkach(zapewniam Cię, że są takie). Nigdzie nie będzie się czuł lepiej niż tam. I jeszcze tam trafił z zapachem Twojego sernika.

A nam cóż: żyć nie umierać i cieszyć się drobiazgami. Nawet takimi tyci, tyci.

 

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Miałam na mysli Skruczową o @Heidi .               Przykro mi , że dziadek już nie wróci i przykro mi , że zostałaś teraz sama z babcią , która będzie przechodzić  ciężkie chwile :( Trzymaj się :cmok: i kiedy tylko możesz pisz :1007_hearts:

Za szybko chciałabyś się mnie pozbyć :p Nie jestem w żałobie...napisałam, że nie będę się śmiać, a to nie oznacza, że nie będę pisać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...