Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

@INEZ zaprosiła na kawusie, ja serniczka stawiam...jeszcze ciepły, pachnący wanilią....image.png.e350f83cd08e16b4f310d894ff26db7f.png Jak coś zostanie, to przyozdobię galaretką z soku jagodowego i mandarynkami :d Się państwo częstują :tak2:

Tylko na to czekałam dla mnie może być i bez galaretki :)

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Mirelka1965 napisał:

@INEZ zaprosiła na kawusie, ja serniczka stawiam...jeszcze ciepły, pachnący wanilią....image.png.e350f83cd08e16b4f310d894ff26db7f.png Jak coś zostanie, to przyozdobię galaretką z soku jagodowego i mandarynkami :d Się państwo częstują :tak2:

@Mirelka1965

ja sie wpraszam.tez chce ....:oklaski:

ale zeby nie z pustea graba mam w zanadrzu...likier pomaranczowy na rozgrzewke...

dawac kieliszeczki

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boszsz ale Lach ma talent!!!!

Moj 2 ex gotowal,

ale Lach ma fantazje we wszystkich kulinarnych obiektach.

Ja ,za chwile z synowa, bedziemy sie alkoholizowac

przepis na suoer drin

20 ml wodki ,20 ml Campari, sok pomaranczowy, kawalki pomaramczy, lod.

Pycha, wyluzowuje i wogole.

Co prawda pizza troche nie pasuje ,ale Campari wloskie jest,

Pizza taz z Italii.

 

Bron Boze nie skalalam rak robieniem pizzy,

Wg opinii w necie, zamowimy po prostu do domu.

A na dworze juz -10:kopara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam :oklaski: mam internet :oklaski: router dzisiaj przysłali :oklaski: całe szczęście , ze miałam dzisiaj dziewczynę mądrzejszą od siebie i wspólnymi siłami jakoś ogarnęłyśmy temat i mam neta :d telefon niestety nadal nie działa ale mam to gdzieś , jutro przyjdzie bratanica , niech sama się z nim męczy :haha:

Proszę się częstować i sobie nie żałować image.png.9334410d6c0d6318e679322491aa91e2.png:hura::wino:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LACH napisał:

@Mirelka1965. Za baja serniczek, drobna kolacyjka   :d  :

 

 

Screenshot_20180224-182519.png

Zabieram swoje zabawki i idę do innej piaskownicy :smutek::haha:

29 minut temu, violka napisał:

Mam :oklaski: mam internet :oklaski: router dzisiaj przysłali :oklaski: całe szczęście , ze miałam dzisiaj dziewczynę mądrzejszą od siebie i wspólnymi siłami jakoś ogarnęłyśmy temat i mam neta :d telefon niestety nadal nie działa ale mam to gdzieś , jutro przyjdzie bratanica , niech sama się z nim męczy :haha:

Proszę się częstować i sobie nie żałować image.png.9334410d6c0d6318e679322491aa91e2.png:hura::wino:

:oklaski::wino::hura: Chociaż nie wiem, czy dobrze, że się cieszę, bo znowu będziesz swoje złośliwości wkręcać :haha::trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...