Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Puchar już dla niej mamy :zwyciezca:. W gazecie ogłosimy :gazeta:Koncert Zorganizujemy :pianino:Wolne dla  opiekunek  :szydera:.  Wino upędzimy :wino: . Do stołu podamy :dyskusja:. Przez rok będzie i czym mówić :telefon:

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

To szukaj takich miejsc na jakie ja trafiam. Niedawno miałam problem bo za dużo kasy miałam na tydzień a wrodzone skąpstwo nie pozwalało mi wymyślić na co ja wydać. Bo ile można przejeść ?

Dawaj adres:szept:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Ogłoszenie : 

Szukam zmienniczki na Gran Canaria . Stop. Od zaraz .Stop

Ja...

23 minut temu, Heidi napisał:

Oj tam.. Oj tam..... ja spadam stąd i już  mnie tu tylko diabeł zobaczy. Reszta mnie nie intetesuje. Za miesiąc będę szukać nowych  dobrych ludzi 

Od czegoś  trzeba zacząć.  Interes można z nią otworzyć.  Pracownikiem miesiąca zostanie:d:oklaski:

Lepiej zrobić i żałować niż żałować, że się nie zrobiło.:cześć3:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 21.02.2018 at 20:25, Blondi napisał:

Co za smuty!!!:smutek:nie dla mnie to!!! :sorry: żadną KRÓLOWĄ nie jestem,,jestem fajną normalną dziewczyną,,,,pa buziaki:love: a że opowiadam swoje spostrzeżenia ,,to widziane moim okiem,,i bez zastanowienia co mam napisać,,bo ręce samę piszą,,,może zle a może dobrze ,,bo jestem parwdomówna  dziewczynka i cenię słodziaka za to tez,,,,,że potrafi ludziom powiedziec prawde w oczy-hahahha mamy coś razem ,,,

NIGDY WIĘCEJ SMUTÓW!!!! :sorry:

:d

 

Edytowane przez LACH
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Heidi napisał:

Ogłoszenie : 

Szukam zmienniczki na Gran Canaria . Stop. Od zaraz .Stop

Komu tak źle życzysz? :szok: Wroga sobie szukasz? :haha:

56 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja pamiętam jak @makaronipisała że babcia nie pozwala prać jej ubrań i chodzi w przybrudzonych. No to teraz przynajmniej majtki pierze. :)

 

Niech jej @makaroni swoje dołoży...będzie miała zajęcie :haha:

35 minut temu, LACH napisał:

Ja..

Oszalałeś? :szok: Nie pogotujesz sobie na tych wywczasach.....;):smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Zaraz idę szykować kolacyjkę...babka dostanie bułeczkę z tatarem (własnoręcznie robionym) a ja chlebek z pomidorkiem i szczypiorkiem sobie zaserwuję :d A co wy serwujecie? 

Coś ze śmietnika ;)  :szydera:

Screenshot_20180223-182707.png

Edytowane przez LACH
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Komu tak źle życzysz? :szok: Wroga sobie szukasz? :haha:

Niech jej @makaroni swoje dołoży...będzie miała zajęcie :haha:

Oszalałeś? :szok: Nie pogotujesz sobie na tych wywczasach.....;):smutek:

Te trzy kropeczki po Ja,  kończą się na:                                                        dolę.

                                     :1000_loudspeaker:

                                     :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LACH napisał:

Te trzy kropeczki po Ja,  kończą się na:                                                        dolę.

                                     :1000_loudspeaker:

                                     :szydera:

Na? Und? Czyżby niewydolę? :szok::haha::trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny wieczór bez filmu :( bez muzyki :( Ja pikole , jak żyć , jak żyć ? :smutek: czasami zazdroszczę tym ludziom , co nie potrzebują netu O.o chociaż nie cierpią jak zostaną pozbawieni okna na świat tylko żyją w swoim własnym . Jeszcze kilka dni i zacznę wypisywać tu jakieś filozoficzne spostrzeżenia O.o Może dostanę jakiegoś Pulitzera :donos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, violka napisał:

Kolejny wieczór bez filmu :( bez muzyki :( Ja pikole , jak żyć , jak żyć ? :smutek: czasami zazdroszczę tym ludziom , co nie potrzebują netu O.o chociaż nie cierpią jak zostaną pozbawieni okna na świat tylko żyją w swoim własnym . Jeszcze kilka dni i zacznę wypisywać tu jakieś filozoficzne spostrzeżenia O.o Może dostanę jakiegoś Pulitzera :donos:

:sorry::smutek::sos::mur:

20 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja korzystam a internetu ale baardzo rzadko coś oglądam. Mam Netflix ale nie oglądam. Może będę oglądała ale wątpię. Chyba że znacie jakiś fajny serial ?

 

A co znaczy fajny serial?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Ja się powtórzę, ale kryminalna jestem....:haha:

kryminały mnie nie rajcują :$ ja mam taki banalnie kobiecy gust .... komedie romantyczne , melodramaty i takie tam , to coś co lubię :love: i jakiś fajny film biograficzny :) no i dobrym thrillerem też nie pogardzę :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mirelka1965 napisał:

:sorry::smutek::sos::mur:

A co znaczy fajny serial?

Sama nie wiem... Właściwie to ja nie przepadam za filmami ale czasem oglądam coś. Lubię dobrą sensację, ale niekoniecznie jatki. Nie wiem co lubię, może komedie, może coś innego ?

Aaaaa, na cholerę mi filmy skoro za nimi nie przepadam ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...