Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, LACH napisał:

Dla KRÓLOWEJ śródziemnomorskich plaż  . A co??? :kąpiel:  :d   ;)

Co za smuty!!!:smutek:nie dla mnie to!!! :sorry: żadną KRÓLOWĄ nie jestem,,jestem fajną normalną dziewczyną,,,,pa buziaki:love: a że opowiadam swoje spostrzeżenia ,,to widziane moim okiem,,i bez zastanowienia co mam napisać,,bo ręce samę piszą,,,może zle a może dobrze ,,bo jestem parwdomówna  dziewczynka i cenię słodziaka za to tez,,,,,że potrafi ludziom powiedziec prawde w oczy-hahahha mamy coś razem ,,,

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Jak na razie to uczę się obsługi bo nie potrafiłam nawet odebrać telefonu. :haha:

Ale stawiam !

Masz szczęście, że  przed rokiem 2020 zrobiłaś milowy krok naprzód . Kto nie idzie z duchem czasu,  szybciej się zestarzeje .Telefony, Banki, komputery ciągle nam dezorganizują spokojne życie    . Ufff.. ...Jestem o Ciebie już spokojna. 

Wiwat dla odważnych.  Wiwat.Wiwat.

Flaszka na stół dla wszystkich!

Dla mnie mleko!!!xd

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Blondi napisał:

Tak !!! do mnie !!! bo ja paradowanka potrafię !!! A co!!! nigdy burakiem nie byłam!!! a pokazać zazdrosnikom,,,już opowiadam co wczoraj odwaliłam,,,sa tance   a ja w sukienkę ,,a mam ich od ciut i ciut,,bylam na innych kontynentach to nakupiłam,,ale wszystko nie biliga,,zapomnieć,,ja nie jestem biliga i moje kreacje też są biliga,,,ja nie wiocha radocha ,,ja mam styl swój ,,żadna china,,,ale ubrałam się na letniaka,,bo wiem ze tam będzie 30 stopni ,,,jak mnie zobaczyly dwie Niemki to:grzmotnąć::pejcz::przekleństwa:,,,

a ja :oklaski: a macie !!! krytyka ze za elegancko i za letnio,,a one w kurtkach zimowych,,,hahahha,,,cała Blondi ,,wkurwiłam je i tylko je,,bo reszta to cudowna plejada,,,jak ja lubię takie paradowanka ,,,a jeszcze sukienek inszych mam full,,jeszcze wszystkich nie zobaczyli,,,życie jest piękne,,,i co? parkiet pusty wszyscy siedzą a ja na parkiet ze słodziakiem ,,ja odważna dziewczynka ,,jak mam urlop to się bawic,,dobrze ,ze mój slodziak leci za mną,,bo za mną musi nadążyc,,,daje radę,,,

także paradowanko to cudowna rzecz,,,glowa do góry ,,usmiech tam i tu,,pewnośc siebie,,wyprost lekki aby za bardzo babci nie przypominać i nóżka w nóżkę idzie do przodu,,,ale to piękne uczucie ,,,a wszystkie oczy na Ciebie patrzą ,,bo to coś nowego i pięknego,,,no!!! wszystko chyba napisalam ,,,:oklaski: jestem szalona wariatka ,,ale w pozytywnym znaczeniu,,,,ale tak odbieralam swoje paradowanka ,,,a jak facet patrzy to znaczy ,że coś zobaczył  ,czy to nie jest prawdą????  jest !!!! kocham paradowanka!!! jeszcze tutaj zaskocze ich parę razy,,,,a co!!! Polka jestem,,,pa buziaki,,

Blondi, jeszcze :dCi chyba :)dzisiaj :)tego nie :dmówiłam :love:KOCHAM CIĘ:serce: 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Blondi napisał:

Co za smuty!!!:smutek:nie dla mnie to!!! :sorry: żadną KRÓLOWĄ nie jestem,,jestem fajną normalną dziewczyną,,,,pa buziaki:love: a że opowiadam swoje spostrzeżenia ,,to widziane moim okiem,,i bez zastanowienia co mam napisać,,bo ręce samę piszą,,,może zle a może dobrze ,,bo jestem parwdomówna  dziewczynka i cenię słodziaka za to tez,,,,,że potrafi ludziom powiedziec prawde w oczy-hahahha mamy coś razem ,,,

Przecież wiesz, że komu jak komu ale Tobie smuty, nigdy. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, 1bozka napisał:

oj Blondi facetów rozpalsz ...a kobitki tez rozpalasz tylko z....zazdrosci,  bravo:zdrówko:

Musze dać radę w tym Niemieckim towarzystwie,,nie jest łatwo,,ale ja ze swoim do dupy niemieckim daję rade ze swoim slodziakiem,,,jak chcę tak ma być-:oklaski:jaja równe ,,dzisiaj teraz niedawno jedna sąsiadka mówi mi ,ale masz super kurtkę,,szik,,,a kurtka neon,,,widac mnie  z daleka,,,ale się podoba ,,kochane są,,ta kurtka się podoba wszystkim,,,a ja odważna ,,wszystko ubiore,,,  @1bozka do odważnych świat nalezy ,,zawsze to mówię,,trzeba wierzyć w siebie i siebie dowartosciowac,,,my jesteśmy wielkie,,,piękne,,itd..

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:dTo ja juz sie zbieram do łóżeczka ciężki dzien dzisiaj miałam przez to wychodne xd Dobranoc słodkich snów 

1 minutę temu, Blondi napisał:

Musze dać radę w tym Niemieckim towarzystwie,,nie jest łatwo,,ale ja ze swoim do dupy niemieckim daję rade ze swoim slodziakiem,,,jak chcę tak ma być-:oklaski:jaja równe ,,dzisiaj teraz niedawno jedna sąsiadka mówi mi ,ale masz super kurtkę,,szik,,,a kurtka neon,,,widac mnie  z daleka,,,ale się podoba ,,kochane są,,ta kurtka się podoba wszystkim,,,a ja odważna ,,wszystko ubiore,,,  @1bozka do odważnych świat nalezy ,,zawsze to mówię,,trzeba wierzyć w siebie i siebie dowartosciowac,,,my jesteśmy wielkie,,,piękne,,itd..

No tak młode i piękne,masz racje piękno jest w nas,w tym co myślimy mówimy i czujemy A Ty czujesz całą sobą i to jest cudne. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 1bozka napisał:

:dTo ja juz sie zbieram do łóżeczka ciężki dzien dzisiaj miałam przez to wychodne xd Dobranoc słodkich snów 

A ja jeszcze parę minut poczekam, aż mój luby zadzwoni i do uszka szepnie mi coś miłego ,tak aby spokojny sen mieć i nadzieję  na słodki powrót do domu. 

6 minut temu, Blondi napisał:

dzisiaj teraz niedawno jedna sąsiadka mówi mi ,ale masz super kurtkę,,szik,,,a kurtka neon,,,widac mnie  z daleka,,,ale się podoba ,,kochane są,,ta kurtka się podoba wszystkim,,,a ja odważna ,,wszystko ubiore,,

A komu Ty ta kurtkę  zajumałaś? Policjantom na szychcie?:o

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

A ja jeszcze parę minut poczekam, aż mój luby zadzwoni i do uszka szepnie mi coś miłego ,tak aby spokojny sen mieć i nadzieję  na słodki powrót do domu. 

A komu Ty ta kurtkę  zajumałaś? Policjantom na szychcie?:o

Qurcze nie da sie z Wami spacxd kurtka neon to chyba drogowcy mają

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Agata1008 napisał:

Blondi, jeszcze :dCi chyba :)dzisiaj :)tego nie :dmówiłam :love:KOCHAM CIĘ:serce: 

A za co mój skarbeczku? ja też kocham ludzi ,,,i Cebie tez kocham:serce: lubisz mnie czytac/ moje bazgranie z codziennego zycia? to jest cudowne życie,,zaraz się zabieram do napisania co mnie dzisiaj spotkało,,,..jestem jaka jestem,,ale prawdomówna i dzieki ze słodziak mnie popiera i jest też gaduła prawdomówna,,,to mamy wspolne ,,już jest coś? prawda?

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, LACH napisał:

Przecież wiesz, że komu jak komu ale Tobie smuty, nigdy. :o

Mi nigdy ,,,proszę ,:oklaski:,,ja żyję sobą ,,, @Heidi mi każe tekst wysłuchac,,,a co puszczę te smuty to internet siada ,,nie ważne ,,,,tutaj jest full ,,ful osób co korzystają z internetu,,to jak nie spią to wszystko ucieka -łącze ,,,ale   @LACH Ty mnie lubisz a ja jestem taka polubienica Twoja ,,,a co!!! wirtualnie i tak cudownie ,,,pięknie ,,!!!:serce:

6 minut temu, Agata1008 napisał:

Jesteś :)PRAWADZIWA:) i to mi się w Tobie podoba najbardziej:love:.....

Buziak ogromny :serce:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, 1bozka napisał:

Qurcze nie da sie z Wami spacxd kurtka neon to chyba drogowcy mają

Ja Ci dam drogowcy,:grzmotnąć:,,opiekunka ma ,,,a co!!! kurtka marzenie ,,,wszystkich ruszy ,,moja ruszyła ,,i to nie jednego,,,żadna drogówka:smutek:  ale ja to jestem cudak i to trzeba przyznać,,,na rower mam cudowne orange ,,caly zestaw kupiłam sobie ,,,,aby mnie te ślepotki widziały,,,udało się,,jestem widoczna,,,krytyczki niemieckie to przetrawiły,,ale ciężko,ale muszą,,,a ta moja to z Monnari ,,,cudowny kolor,,,pa znikam ,,,

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

@Blondi posłuchaj tekstu :337_fire:

Ile mam słuchac? już brak mi czasu,wszystko ucieka,  @Heidi ja mysle jak Twój zolądek zapelnic,,,przy tej exlusiwnej babci...przy tym super opisie jaki miałas  przy czytaniu oferty,,,ale posłucham Ciebie i jeszcze raz posłucham tekstu,,ale mnie to nie tyczy,,nie dotyczy,,,ja jestem krótko,,ja mam swoje zdanie ,,,ja nie jestem z ciemnogrodu,,,ale ale ale  ja obserwuje,,,ja widzę,,,,mam oczy nigdy mowię nigdy ,,bo wszystko się zdarzyć może,,, a jak napotkam bidę to ja wiem co zrobić,,,bo ja bidy nie lubię,,,!!

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LACH napisał:

A la morena INEZ :

 

Pierwszy raz usłyszałam tą piosenkę jak bym ją znała wcześniej to nie wybrałabym chyba takiego niku .Z INEZ z tej piosenki nie mam nic a nic wspólnego .Piosenka mimo to bardzo mi się podoba .Raz dwa trzy kojarzę jednak z Czy te oczy mogą kłamać? i Jutro możemy być szczęśliwi .Muszę chyba nadrobić zaległości ze znajomości ich repertuaru  :)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Mi nigdy ,,,proszę ,:oklaski:,,ja żyję sobą ,,, @Heidi mi każe tekst wysłuchac,,,a co puszczę te smuty to internet siada ,,nie ważne ,,,,tutaj jest full ,,ful osób co korzystają z internetu,,to jak nie spią to wszystko ucieka -łącze ,,,ale   @LACH Ty mnie lubisz a ja jestem taka polubienica Twoja ,,,a co!!! wirtualnie i tak cudownie ,,,pięknie ,,!!!:serce:

Buziak ogromny :serce:

:serce:

Screenshot_20180221-223730.png

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...