Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Eeee...nie....ja mam niedosłuch powypadkowy na jedno ucho....a jestem leniwa i nie wiem, czy będzie mi się chciało latać po lekarzach :$ 

To Ty masz teraz słuch wybiórczy jak moja teściowa :haha: Słyszysz tylko to co chcesz usłyszeć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Eeee...nie....ja mam niedosłuch powypadkowy na jedno ucho....a jestem leniwa i nie wiem, czy będzie mi się chciało latać po lekarzach :$ 

Jak masz pieniądze,dużo pieniędzy, to zrobią od ręki,w hotelu przenocują,w restauracji zjesz posiłki. W Kajetanach jest wszystko,bo tam są fachowcy najlepsi na świecie. Ale spoko,biednych też operują.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Dawaj natychmiast przepis jak to zrobić na NFZ. Mnie też już wkurzaja moje powieki. Pójdę twoim śladem.  

Ja natomiast mogę wam sprzedać info jak zrobić operację aparatu sluchowego za Free. Też na NFZ w Kajetanach pod Warszawą  u prof. Skarżyńskiego.  Swiatowa sława.  kto ma problemy ze słyszeniem wcale nie musi nosić aparatury disk jokeja przy sobie. Szkoda,że cnotki nie reperują . Widac jeszvze nie mają  odpowiedniej cerówki. Hi. Hi .hi

:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...