Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Łukasz napisał:

jakoś mnie moderator nie usunął z Opiekunkowa, o co prosiłem trzykrotnie...

Dziękujemy serdecznie. Przyda się na zaś  także. 

Jednak  @Łukasz , bogini o imieniu  Konsekwencja, omija Ciebie wielkim łukiem  ;)

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Łukasz napisał:

jakoś mnie moderator nie usunął z Opiekunkowa, o co prosiłem trzykrotnie...Więc korzystając z okazji życzę Wam w tym szczególnym dniu pełnym miłości serdecznego oparcia w ramionach partnera, wiele, wiele miłości,wzajemnej akceptacji i zrozumienia, a dla samotnych opiekunek...znalezienia miłości, której doświadcza teraz Blondi :serce: znajdziecie, znajdziecie, tylko tego trzeba chcieć:love: pozdrowienia ze szteli marzeń w Berlinie:):)

Wzajemności Łukaszu, Pozdrawiam.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Heidi napisał:

Dawaj natychmiast przepis jak to zrobić na NFZ. Mnie też już wkurzaja moje powieki. Pójdę twoim śladem.  

Ja natomiast mogę wam sprzedać info jak zrobić operację aparatu sluchowego za Free. Też na NFZ w Kajetanach pod Warszawą  u prof. Skarżyńskiego.  Swiatowa sława.  kto ma problemy ze słyszeniem wcale nie musi nosić aparatury disk jokeja przy sobie. Szkoda,że cnotki nie reperują . Widac jeszvze nie mają  odpowiedniej cerówki. Hi. Hi .hi

Jestem po 2 takich operacjach, na obydwa uszy, w Kajetanach na NFZ u dr Skarżyńskiego.

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Agata1008 napisał:

Podziwiam Cię!

Daj spokój.  Uparta jestem jak osioł.Nigdy mojej rodzinie nie pokazuję słabości.  Wytrzymam. Wieczorami podżeram ,wiadomo za swoje. Babka kasę  trzyma,rodzina udaje, że nie rozumie problemu. Nie mam na tyle zaparcia co @LENA_57, żeby  dźwigać problemy świata  na swoich barkach. Jestem tu w DE po to,żeby przede wszystkim zadbać o siebie i mój kredyt w banku. Nie wychodzi, trudno: przemieszczam się  w nowe miejsce do nowych ludzi.  W końcu trafię  na właściwych .. Buziaki od Walentego

A.... zapomnialabym napisać, ze wyspa Gran Canaria.  to  miejsce ulubione przez gejów i lesby.  

Zastanów  się  zanim przyjmiesz od kogoś dzisiaj buziola. :):):)

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Daj spokój.  Uparta jestem jak osioł.Nigdy mojej rodzinie nie pokazuję słabości.  Wytrzymam. Wieczorami podżeram ,wiadomo za swoje. Babka kasę  trzyma,rodzina udaje, że nie rozumie problemu. Nie mam na tyle zaparcia co @LENA_57, żeby  dźwigać problemy świata  na swoich barkach. Jestem tu w DE po to,żeby przede wszystkim zadbać o siebie i mój kredyt w banku. Nie wychodzi, trudno: przemieszczam się  w nowe miejsce do nowych ludzi.  W końcu trafię  na właściwych .. Buziaki od Walentego

A.... zapomnialabym napisać, ze wyspa Gran Canaria.  to  miejsce ulubione przez gejów i lesby.  

Zastanów  się  zanim przyjmiesz od kogoś dzisiaj buziola. :):):)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alicja09 napisał:

Jestem po 2 takich operacjach, na obydwa uszy, w Kajetanach na NFZ u dr Skarżyńskiego.

 

To witaj w klubie.  Ludzie nie wiedzą, że brak słuchu  jest do łatwego pokonania.  Trzeba o tym trabic wszem i wobec. Może ktoś ze znajomych skorzysta

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

To witaj w klubie.  Ludzie nie wiedzą, że brak słuchu  jest do łatwego pokonania.  Trzeba o tym trabic wszem i wobec. Może ktoś ze znajomych skorzysta

To prawda,ale trzeba trafić na dobrego otolaryngologa,żeby tam Cię skierował,chyba nie każdemu lekarzowi się chce,lub nie mają takiej wiedzy,a może mają profity gabinetów z aparatami słuchowymi,zastanawiałam się nad tym i nadal nie wiem. Ja trafiłam do wspaniałej Pani dr Świerczewskiej i jestem szczęśliwa.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alicja09 napisał:

To prawda,ale trzeba trafić na dobrego otolaryngologa,żeby tam Cię skierował,chyba nie każdemu lekarzowi się chce,lub nie mają takiej wiedzy,a może mają profity gabinetów z aparatami słuchowymi,zastanawiałam się nad tym i nadal nie wiem. Ja trafiłam do wspaniałej Pani dr Świerczewskiej i jestem szczęśliwa.

Masz rację  co do lekarzy. Ja dowisedziałam się też  z rekomendacji. Kiedy odwiedziłam gabinet  lokalnego laryngologa,glupua piwiedzuala mi, że jesten za stara na raku zabieg.  Uparlam się, żeby dała mi skierowanie do szpitala,bo chcę mimo wszystko spróbować.  Oburzona  skresliła kwit. W Kajetanach zobaczykam lydzi w przedziale wieku od niemowlaka  po ponad 80-latków. I mozna? Można.  Tylko ,dlaczego wszędzie  Trzeba być drapieżnikiem ?

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karolina145 napisał:

Ty juz dotarla dodomu? W TV zadnych wiadomosci o pjanej opiekunce w busie, w kriminalach tez dzisjaj zaden kierowca busu nie zostal zgwalcony przez opiekunke.Co robilas ???:smutek:

Daj @Maria Jolanta szansę...ona jeszcze w drodze...słuchaj wieczornych newsów :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Kajetany nazwałam,Fabryką Słuchu. Setki osób dziennie,wchodzą głusi wychodzą po dobie i już słyszą. Spotkałam tam kobietę,której cała rodzina była głuchoniema( wada dziedziczna).Już piąta osoba w tej rodzinie odzyskała słuch,dla mnie to prawdziwy cud.Ja jak wyszłam po operacji na balkon i usłyszałam pierwszy raz dzwony w kościele,to nie wierzyłam. Teraz słyszę jak myszy oddychają.Jest mi dobrze i chce się żyć.

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Agata1008 napisał:

Cieszę się , że trafiłam na to forum....Czytam od kilku dni wpisy "koleżanek po fachu" i czuję się 'jak w domu". Nie wiem kto był założycielem-inicjatorem tego forum, ale trafił idealnie "w punkt"....

 

 

Nikt nie wie kto założył forum :oops: Ale akurat ten wątek to @Blondi zapodała ku naszej wielkiej uciesze :hura::oklaski::hura: Zamiast Opiekunkowo powinniśmy przemianować się na Wariatkowo :haha: Ale za to zajebiaszcze  :hura::oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Heidi napisał:

Masz rację  co do lekarzy. Ja dowisedziałam się też  z rekomendacji. Kiedy odwiedziłam gabinet  lokalnego laryngologa,glupua piwiedzuala mi, że jesten za stara na raku zabieg.  Uparlam się, żeby dała mi skierowanie do szpitala,bo chcę mimo wszystko spróbować.  Oburzona  skresliła kwit. W Kajetanach zobaczykam lydzi w przedziale wieku od niemowlaka  po ponad 80-latków. I mozna? Można.  Tylko ,dlaczego wszędzie  Trzeba być drapieżnikiem ?

To znaczy, że wszystko przede mną? :sos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...