Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A więc Walentynowe gorące i kochające  :serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce: dla całego forum,,,:love::serce::love:

Dostałam :serce: od słodziaka,,całe szczęsliwe i radosne ,,powtarza mi ,że ja jestem jego wymarzonym :serce: a może się podlizuje??? jest kochany dla mnie to prawda,,taki lekki cudaczek ,,,,buziaki:love:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, LACH napisał:

Kochana @Blondi

Muszę Ci powiedzieć, że ranking Ludzi Pozytywnie Zakręconych Teleekspressu, to przy Tobie to Pikuś, malutki Pikunio.

W pisaniu postów nikt Cię nie przebije.

Rozpiendalasz system. A tam, wszystkie systemy. Jesteś poza wszelkimi ramami.

Jesteś DEbeściaraPL .

Poprawiasz humor nie na chwilę, czy jeden dzień, lecz zapadasz w myślach na długo, bardzo długo.

Pisz!!! Wiedz, że  leczyczysz tym ze smutku a to nie lada sztuka.

Pozdrawiam Cię najpiękniej jak potrafię i życzę dobrej nocy, każdej nocy.

Wstawiłbym dla Ciebie jakiś emotikon ale żaden nie wyrazi mojej radości.

Ślę więc po prostu wdzięcznego buziaka.

 

 

Kochana jesteś,,dla Ciebie:serce:,,,,wow,,,:oklaski: 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blondi napisał:

@violka a mój słodziak powtarza ,,,jaki on jest szczęsliwy ,że mnie znalazl:serce: no popatrz jaki poszukiwać miłości,,,ja na laptopie a on odkurza i porządki robi,,to jego zajęcie,,bo zaraz robimy wypad ,,pa bawcie się wszyscy dobrze,,,pa:serce:

Dobry jak chleb ten slodziak twoj.

Jakbys milion w lotto wygrala.

Chuchaj dmuchaj na niego, bo rzadki okaz.:897_ok:

Moze by go sklonowac, pare chetnych by przygarnelo taki klon:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Heidi napisał:

Tous Azul-  muszę na lotnisku kupić.  Barmam tak pachniał, ze powiedziałam mu, że chcę go zjeść .  Każde pieniądze zostawię za ten towar , a potem pokropie nim mojego krokodyla jak tylko do domu wrócę . Uśmiechnął się kelner szeroko i podal mi hasło DO netu w jego firmie.  Pięknie.  Tylko muszę tam 10 minut drogi  dralowac. Jest to jakieś wyjście z mojego kłopotu.  

Heidi, kanibalu jeden!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Będę chlała !!!! Narobię Wam wstydu aż się zaczerwienicie. :d

A portmonetka pusta, tylko karty w niej są i jakieś 10 PLN. :)

 

Ty juz dotarla dodomu? W TV zadnych wiadomosci o pjanej opiekunce w busie, w kriminalach tez dzisjaj zaden kierowca busu nie zostal zgwalcony przez opiekunke.Co robilas ???:smutek:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzieee, chyba mam kaca:przekleństwa::mur:

Wrocilam rano SAMA do domku.

Ostatki pozno sie zaczely

i wczesnie ,bo  ok 5.00 skonczyly.

Powiem tak: odgrzewane kotlety nie sa dobre.

Moja dawna ,,milosc,,mocno mnie rozczarowal.

Nie mowie tu o wygladzie, bo i ja sie ,,posunelam,, (w latach!!!)

Z dawnej czupryny malo zostalo.

, hm  taki bardziej ,,coupe,, mu sie zrobilo

Karoseria mu sie przetarla:szydera:

Zrobil sie oblesny dziad!!!

Resztki urody zostaly, ale charakter juz nie ten.

 

Wszyscy obecni obserwowali nas, bo liczyli, ze moze zaiskrzy znow  miedzy nami.

A tu ..niewypal.

 

A tu d..a zimna.

Nic.

Umowilismy sie ,jeszcze na kolacje w weekend, ale nie wiem czy pojde, bo po co?

 

ALE:

dostalam dobra wiadomosc!

Otrzymalam ..blogoslawienstwo(czytaj skierowanie) na korekte powiek na NFZ!!!!

Jakos od pewnego czasu oczy mnie pieka, ciezkie powieki.Dyskomfort.

Przyjrzalam sie sobie i widze, ze oczki mi sie zmniejszyly, mam oczy jak S.Stallone ,czyli jak kura:smutek:

Albo Basset:szok:

Jeszcze troche ,to zaczna mi powieki zwisac na oczy:rozpacz:

Tak wiec jutro  jade do kliniko okulistycznej ,aby rozeznac sie.

i uzgodnic termin OP.

Najlepiej jak by na lato, bo troche trwa zanim blizny znikna, wiec mozna nosic okulary p.sloneczne:cool:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś mnie moderator nie usunął z Opiekunkowa, o co prosiłem trzykrotnie...Więc korzystając z okazji życzę Wam w tym szczególnym dniu pełnym miłości serdecznego oparcia w ramionach partnera, wiele, wiele miłości,wzajemnej akceptacji i zrozumienia, a dla samotnych opiekunek...znalezienia miłości, której doświadcza teraz Blondi :serce: znajdziecie, znajdziecie, tylko tego trzeba chcieć:love: pozdrowienia ze szteli marzeń w Berlinie:):)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Blondi napisał:

Ale masz nosa :hura:nie wiem czy na barmana czy na zapach,,, @Heidi pomacham Ci jutro,,,może mnie zobaczysz ,,jestem niedaleko ,,hahahha

Ba... nawet pozwolę  zaprosic się na jakieś mięso.  Zacznaja  mi świecić oczy w nocy jak widzę przamieszczające się ciała.  Dzisiaj babka pozwoliła mi zrobić  naleśniki z 1 jaja.  

Pozwolę sobie być waszym o przewodnikiem w temacie : jak przeżyć  dzień za 1  a już  maksymalnie 2 €.  K'woli wyjaśnienia: nie uczestniczę w żadnym programie fit ani prywatnie ani w tv.  Nie pobieram też żadnej gaży za doradztwo. Nie pchać się proszę, bo czas mam ograniczony .

Zaledwie 14 dni temu ja mialam 5-latka do opieki. Dzisiaj ja jestem 5-latkiem i poprosilam ladnie o snikersa za 0,95€   i o dziwo dostalam. Znaczy jestem grzeczna dziewczynka,lecz tylko do końca lutego.  Moze to efekt mojej przekazanej informacji że mam ciemno w oczach.  Nikt mnie juz pod tym adresem  nie zobaczy. Nigdy 

To jest wyjątek,kiedy to słowo jest niezbędne i  nieodwracalne

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, sayonara 52 napisał:

Ludzieee, chyba mam kaca:przekleństwa::mur:

Wrocilam rano SAMA do domku.

Ostatki pozno sie zaczely

i wczesnie ,bo  ok 5.00 skonczyly.

Powiem tak: odgrzewane kotlety nie sa dobre.

Moja dawna ,,milosc,,mocno mnie rozczarowal.

Nie mowie tu o wygladzie, bo i ja sie ,,posunelam,, (w latach!!!)

Z dawnej czupryny malo zostalo.

, hm  taki bardziej ,,coupe,, mu sie zrobilo

Karoseria mu sie przetarla:szydera:

Zrobil sie oblesny dziad!!!

Resztki urody zostaly, ale charakter juz nie ten.

 

Wszyscy obecni obserwowali nas, bo liczyli, ze moze zaiskrzy znow  miedzy nami.

A tu ..niewypal.

 

A tu d..a zimna.

Nic.

Umowilismy sie ,jeszcze na kolacje w weekend, ale nie wiem czy pojde, bo po co?

 

ALE:

dostalam dobra wiadomosc!

Otrzymalam ..blogoslawienstwo(czytaj skierowanie) na korekte powiek na NFZ!!!!

Jakos od pewnego czasu oczy mnie pieka, ciezkie powieki.Dyskomfort.

Przyjrzalam sie sobie i widze, ze oczki mi sie zmniejszyly, mam oczy jak S.Stallone ,czyli jak kura:smutek:

Albo Basset:szok:

Jeszcze troche ,to zaczna mi powieki zwisac na oczy:rozpacz:

Tak wiec jutro  jade do kliniko okulistycznej ,aby rozeznac sie.

i uzgodnic termin OP.

Najlepiej jak by na lato, bo troche trwa zanim blizny znikna, wiec mozna nosic okulary p.sloneczne:cool:

 

 

 

Dawaj natychmiast przepis jak to zrobić na NFZ. Mnie też już wkurzaja moje powieki. Pójdę twoim śladem.  

Ja natomiast mogę wam sprzedać info jak zrobić operację aparatu sluchowego za Free. Też na NFZ w Kajetanach pod Warszawą  u prof. Skarżyńskiego.  Swiatowa sława.  kto ma problemy ze słyszeniem wcale nie musi nosić aparatury disk jokeja przy sobie. Szkoda,że cnotki nie reperują . Widac jeszvze nie mają  odpowiedniej cerówki. Hi. Hi .hi

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Heidi napisał:

Ba... nawet pozwolę  zaprosic się na jakieś mięso.  Zacznaja  mi świecić oczy w nocy jak widzę przamieszczające się ciała.  Dzisiaj babka pozwoliła mi zrobić  naleśniki z 1 jaja.  

Pozwolę sobie być waszym o przewodnikiem w temacie : jak przeżyć  dzień za 1  a już  maksymalnie 2 €.  K'woli wyjaśnienia: nie uczestniczę w żadnym programie fit ani prywatnie ani w tv.  Nie pobieram też żadnej gaży za doradztwo. Nie pchać się proszę, bo czas mam ograniczony .

Zaledwie 14 dni temu ja mialam 5-latka do opieki. Dzisiaj ja jestem 5-latkiem i poprosilam ladnie o snikersa za 0,95€   i o dziwo dostalam. Znaczy jestem grzeczna dziewczynka,lecz tylko do końca lutego.  Moze to efekt mojej przekazanej informacji że mam ciemno w oczach.  Nikt mnie juz pod tym adresem  nie zobaczy. Nigdy 

To jest wyjątek,kiedy to słowo jest niezbędne i  nieodwracalne

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...