Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Teraz? :szok: Teraz zapraszasz? :ostrzegam: Na noc nie należy się objadać :pejcz: Gdzie cię cały dzień nosiło? :czytaj: My tu czekaliśmy i czekaliśmy i czekaliśmy i musieliśmy obejść się ze smakiem :smutek:

oj,nosilo i nosilo, babka  bardzo zle sie czula, moim zdaniem skoro mi zostanie jeden klient,juz to przechodzilam ,daj Bog zeby pomylilam sie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, lucyna.beata napisał:

narazie spokojnie ...dziadek chyba odsypia ja zroilam farsz do cukinii..czekam..a co dalej nikt nie wie...ale udalo mi sie narazie wytlumaczyc ze voltaren wzelu  nie pomoze nawet na te bole ktore ona prawdopodobnie ma...a wrecz podraznik sokre ktora i tak jest juz zaczerwieniona i spuchnieta..

tak czy inaczej..kochani pojutrze pojutrze pojutrze....

slonko wychodzi mrozik lekki moze wybiore sie znow na rower...nie wiem...oby czas przelecial...jak to mowia ...

nie da sie zegarka podkrecic zeby juz czwartek byl?

milego dnia i dziekowac z kawe....sie opilam....

 

 

moja PDP tez mjala plamy,lekarz przypisal antyalergiczne tabletki i lotion,Jutro napisze nazwe,jest w sypjalni  PDP spi

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Czy aby na pewno? :haha: W Europie podobno internet jest, a skoro nie meldują gdzie są, to chyba gdzieś w okolicach równikowego Czarnego Lądu :haha: Tam podobno nawet wody nie ma, a co dopiero o necie mówić :haha:

No , to poprzednio pracowałam na Czarnym Lądzie ;) Tylko dziwne jest to , że na papierosie widziałam samych Japończyków a oni przecież tacy do przodu z techniką :cool: Muszę porządnie przyjrzeć się mojemu miejscu pracy , :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, karolina145 napisał:

Bardzo prosze kulturalnie,przestancie k,,,, skakac,a  ty :cool:Maria juz walizke spakowalas? Nie chlaj w busie, pilnuj portmonetki i badz grzeczna,nie zrob nam wstydu

Będę chlała !!!! Narobię Wam wstydu aż się zaczerwienicie. :d

A portmonetka pusta, tylko karty w niej są i jakieś 10 PLN. :)

 

Edytowane przez Maria Jolanta
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, violka napisał:

No , to poprzednio pracowałam na Czarnym Lądzie ;) Tylko dziwne jest to , że na papierosie widziałam samych Japończyków a oni przecież tacy do przodu z techniką :cool: Muszę porządnie przyjrzeć się mojemu miejscu pracy , :szydera:

Teraz już rozumiem, dlaczego tak długo neta nie miałaś...w końcu ten Czarny Ląd.... ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Będę chlała !!!! Narobię Wam wstydu aż się zaczerwienicie. :d

A portmonetka pusta, tylko karty w niej są i jakieś 10 PLN. :)

 

Co z ciebie za opiekunka? :szok: Chlanie to rozumiem, ale żeby na pusto wracać? :szok: Wstyd....czyżbyś w P....24 orała za marne grosze? :haha::trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Co z ciebie za opiekunka? :szok: Chlanie to rozumiem, ale żeby na pusto wracać? :szok: Wstyd....czyżbyś w P....24 orała za marne grosze? :haha::trele:

No co ?  Zarobiła całe 800 euro a przez to , ze pracowała w cudownej agencji , musiała ciągle zapobiegać  chandrze i tym sposobem zostało jej 10 zł :haha:ma jeszcze na kawę ? ;) ma :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...