Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Marianek napisał:

Kiedyś Stańczyk założył się z królem, że najwięcej w Polsce jest lekarzy:d Poszedł na bazar w Krakowie pytając przekupek jak leczyć bolący ząb? Zebrał ponad 50 sposobów...:p

To chyba nie był dzień targowy, że tak mało porad otrzymał :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, violka napisał:

Jeżeli te plamy wędrują , to jest od wewnątrz i żadne smarowania nie pomogą :( maść nagietkowa jest super ale czy to przyniesie ulgę ? 

ani masc nagietkowa ani borelioza...ale jak to mirela napisala...czy my somlekarze??

to przypadek choroby autoimmunologicznej z powiklaniami...

ja mam swoja teorie  zajelo mi to kilka godzin sleczenia i dzwonienia do znajomych jeszcze z czasow studiow (da sswoje satysfakcji) ale...to sa wiadomosci dla mnie i nawet sie nie osmiele ich ujawnic w rozmowie z pdp...zwlaszcza ze dostalam do odczytania diagnoze z kliniki w berlinie z ubieglego roku:

niestety nie jestesmy w stanie uslalic przyczyn oraz zrodel zmian skornych  jakie pojawiaja sie na ciele pani....nie spotkalismy se do tej pory z taka jednostka chorobowa....itd..:...szacun i glebokie uklony dla ober i jego pomocnikow...te 12  lat nauki z pewnoscia przynioso efekty..jak powyzej...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Marianek napisał:

Kiedyś Stańczyk założył się z królem, że najwięcej w Polsce jest lekarzy:d Poszedł na bazar w Krakowie pytając przekupek jak leczyć bolący ząb? Zebrał ponad 50 sposobów...:p

Gdyby Stańczyk żył w dzisiejszych czasach  i leczył się na jedno schorzenie  i odwiedziłby  50 lekarzy , to usłyszałby 50 różnych diagnoz i jeszcze więcej metod leczenia :p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, violka napisał:

Gdyby Stańczyk żył w dzisiejszych czasach  i leczył się na jedno schorzenie  i odwiedziłby  50 lekarzy , to usłyszałby 50 różnych diagnoz i jeszcze więcej metod leczenia :p 

Ile lat by on musiał żyć, żeby zapisać się w kolejce i odwiedzić tych 50 lekarzy!:p

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, erika napisał:

Witajcie Kochane pracusie:love:ja nadal  jestem w domciu ,ale w którym:p teraz w Pl.. Od pracy na razie odpoczywam/ Zbliżają sie Walentynki :serce:   jak spędzacie? Ja jak co roku na Walentynki jadę do Bad Füssing 

 

My zorganizujemy sobie z naszymi babciami i dziadkami romantyczną kolację przy świecach :haha: Przy odrobinie szczęścia , może ktoś z nas dostanie jakąś walentynkową kartkę i będziemy się w nią wglapiać i wzdychać ;) Przed snem wskoczymy w piękny bawełniany wieczorowy strój i obejrzymy sobie jakąś komedię romantyczną , żeby sobie popatrzeć na innych szczęśliwców . Albo jakiś melodramat , jak puści nam się łezka , to będziemy udawać , że płaczemy nad losem bohaterów filmowych , no bo przecież nie nad naszym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro siwetujemy inaczej bo to i sroda popielcowa ponoc..ha ha 

ja swietuje swoj wyjazd...wiec...cokolwiek by sie nie dzialo  pieknie bedzie

przed wyjazdem idziemy jutro z mezem pdp do knajpki na kolacje taki zwyczaj...zmienniczka zostaje z babka niech sie wdraza...ponoc ma doswiadczenie bo pracowala jako bialy personel w pl w szpitalu ..

zreszta jakos mi rybka...tyle sie juz naslchalam o wiedzy i dowiadczeniu poprzedniej ze czekam sobie spokojnie co czas pokaze 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja czekam na zmienniczkę, ma opóźnienie i będzie koło północy więc proszę mi tu dzisiaj nie dobranockać. :szydera::trele:

A rano do busika i na wieczór piję kawkę w domciu. :oklaski:

:oklaski:a co mi tam . Posiedzę z Tobą do północy :d Może udzieli mi sie trochę Twojego szczęścia :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...