Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, violka napisał:

Tam miłość jest tylko w tytule , bo ciągle się rozstają albo rozwodzą :trele: albo giną w kartonach :p

Taki polski odpowiednik M jak Moda na sukces ;) A też już co poniektórzy aktorzy zdążyli zrobić sobie po kilka operacji plastycznych? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karolina145 napisał:

Maria Jolanta,czekalam na ciebie  i moje swiezutkie eklerki,nawet wode postawilam i cukier i niech  ci bedzie 

kawe,A ty nie przyszla:( Teraz kto to zje,ja nie jem ciasta,bardzo lubie,dbam o figure:445_lifter:

Teraz? :szok: Teraz zapraszasz? :ostrzegam: Na noc nie należy się objadać :pejcz: Gdzie cię cały dzień nosiło? :czytaj: My tu czekaliśmy i czekaliśmy i czekaliśmy i musieliśmy obejść się ze smakiem :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej moi drodzy...

zamilklam wczoraj ale byly powody...

w ciagu dnia bylo troche niespokojnie ..pdp ma czerwone wedrujace plamy na ciele ...nikt nie potrafi tego zdiagnozowac....jej maz byl....delikatnie mowiac niespokojny chociaz to nie piewrszy raz...ale to raczej ta niemoc niewiedza go wykancza...

wieczorem bylo jeszcze ciezej...bo plamy staly sie bardziej intensywe w kolorze...ona nie powie nie pokaze nie podrapie....nic nic prawie fantom...on moze tylko sie domyslac i stawiac diagnozy przez...googla bo wg ichniego prawa lekarze szpitalni nie moga leczyc pacjentow w domach...nawet prywatne wizyty sa wykluczone...a przeciez ten lekarz domowy t z reguly konowal jakich malo...

koniec koncow...

maz pdp poprstu sie poplakal...i mowi do mnie tak..."jak wiem ze to moja zona ale... chcialbym zeby to sie  juz skonczylo...dlaczego ona walczy...skad w niej tyle sily...ja juz jej nie mam..."..on tak walczy juz ponad 5 lat..

nie bardzo wiedzialam jak sie zachowac...nalalam mu lampke wina...i siedzielismy razem do...chyba pol nocy...nie rozmawiajac...ot nie byl sam...

czyli jestem niewyspana...

kto zrobi mi kawe???

please??

jak mi sie nie chce wstawac.....

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie spokojnie ...dziadek chyba odsypia ja zroilam farsz do cukinii..czekam..a co dalej nikt nie wie...ale udalo mi sie narazie wytlumaczyc ze voltaren wzelu  nie pomoze nawet na te bole ktore ona prawdopodobnie ma...a wrecz podraznik sokre ktora i tak jest juz zaczerwieniona i spuchnieta..

tak czy inaczej..kochani pojutrze pojutrze pojutrze....

slonko wychodzi mrozik lekki moze wybiore sie znow na rower...nie wiem...oby czas przelecial...jak to mowia ...

nie da sie zegarka podkrecic zeby juz czwartek byl?

milego dnia i dziekowac z kawe....sie opilam....

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

mam..ale to chyba jest poligamia reumatoidalna...powiklanie po schorzeniu ktore ona ma...raczej cos sterdyowego chyba musi dostac

Jeżeli te plamy wędrują , to jest od wewnątrz i żadne smarowania nie pomogą :( maść nagietkowa jest super ale czy to przyniesie ulgę ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Widzę, że same lekarki tutaj się udzielały :cool: Cokolwiek by to nie było, niech lekarze się martwią....nam za to nie płacą....jeszcze :o

Kiedyś Stańczyk założył się z królem, że najwięcej w Polsce jest lekarzy:d Poszedł na bazar w Krakowie pytając przekupek jak leczyć bolący ząb? Zebrał ponad 50 sposobów...:p

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznać się bez bicia...kto ma pauzę i ochotę na :dyskusja: ? Ja po obiadku już jestem, teraz pani fryzjerka wzięła dziadka w obroty, potem dziadek idzie legnąć, ja posiedzę przy lapusiu do trzeciej, wypijemy kawusię, przyjdzie pani sprzątająca żeby dziadka wykąpać (:szok: tak, tak to nie żart ), a ja pójdę sobie na zakupki :tak2: A że mam daleko, to za szybko nie wrócę :haha: Z nowości....internet nadal działa, chociaż stronki z polską telewizją nie działają :trele: Jedną zamknęli na amen, druga i trzecia życzy sobie opłat za Premium konto :czytaj: Czyli dzisiejszy wieczór poświęcę na poszukiwania free tv  :gazeta: Przyjechał dzisiaj telewizor...22 cale...powiedziałam, że mały i poproszę 32...Powinien w ciągu paru dni być :ostrzegam: A tak na poważnie, to miłego popołudnia wszystkim życzę :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...