Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, sayonara 52 napisał:

A tos sie wpi@#$% w skapa PDP.

Ona nie wie czy udaje ,

??

Jak  wytlumaczysz ,ze jest w lodowce wiecej nadto co kupilas ,,oficjalnie,,?Okropne sa takie zagrywki, kiedy trzeba klamac, bo baba skapa,

Tam juz chyba jest cieplo,

dla zdrowotnosci a to lebiodke jej daj, a to pokrzywe,,,

Mnie babka w Bawarii robila ,,rentgen,, torby na zakupy,jak wracalam z zakupow,

Mimo ze dawalam jej rachunki,

Jak zobaczyla,ze mam kilka drobiazgow, ktore kupilam ZA MOJE WLASNE PIENIADZE

to sie zdenerwowala, nie docieralo do niej ze to sama kupilam,

Oczywiscie chciala wszystko otwierac i probowac,,,

>>a moze ja bym tez chciala to zjesc,, 

mialam powiedziec ,, to se kup kobieto,,

Nie bylo mowy ,zostawic cos na talerzu, dojadalo sie na kolacje, postawialm sprawe jasno, ze ja po nich nie bede dojadac,

Skapstwo az kapalo w tym domu brrr:przekleństwa:

 

Pozniej juz zawsze chciala robic przeglad torbym ale chytrze zostawialam ,,moje,, sprawunki na schodach.

Tak na miesiąc mogłabym do niej trafić :cool: Codziennie miałaby wykład z etykiety i kultury osobistej . Jedną taką w dwa tygodnie wychowałam , ale dłuższy pobyt to już nie na moje nerwy . Na początku ustawianie wredoty do pionu jest zabawne ale na dłuższą metę wykańcza psychicznie O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

fiu fiu :szok: byle nie za dużo i nie zbyt często , bo się płaskodupia dorobisz :haha:

Hi, hi, hi.... skoro płaskogłowia nie mam, to raczej płaskodupie mi nie grozi :trele: No i znalazłam w piwnicy rower stacjonarny....pytanie brzmi, czy będzie mi się chciało ujędrniać odwłoczek :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Hi, hi, hi.... skoro płaskogłowia nie mam, to raczej płaskodupie mi nie grozi :trele: No i znalazłam w piwnicy rower stacjonarny....pytanie brzmi, czy będzie mi się chciało ujędrniać odwłoczek :haha:

Daj mi ten rower :) Ty masz chociaż schody na szteli a mnie od tego bezruchu , kolana już wysiadają :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Lepiej pochwal się jaki :d no chyba , że ten z gatunku ....tylko dla dorosłych ;) to możesz zatrzymać to w tajemnicy :d

Tu nie ma się co chwalić...ja kryminalna jestem :haha:Bachory moje płacą za Netfix'a, dostałam kod dostępu i mogę sobie wybierać do woli i bez limitu...A wybór jest olbrzymi....i polskojęzyczne i niemieckojęzyczne....Mam swoje ulubione niemieckie Krimiserie, ale nie wiem, czy chcę przed snem w oryginale się męczyć :donos: Chyba pójdę na łatwiznę i wyciągnę coś w Muttersprache :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Dawaj szybciorkiem do przepiśnika bo uwielbiam ale tylko świeże. :)

 

Maria Jolanta,czekalam na ciebie  i moje swiezutkie eklerki,nawet wode postawilam i cukier i niech  ci bedzie 

kawe,A ty nie przyszla:( Teraz kto to zje,ja nie jem ciasta,bardzo lubie,dbam o figure:445_lifter:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...