Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Blondi napisał:

Witam dziewczynki i witam chłopczyki,,,a wzywam  @Maria Jolanta ,,niech zobaczy jaka u mnie się otworzyła konkurencja,,,hahha ale powiem ,że ludzie mają pomysly na zarobek,,siedzi na Campingu i z nudów coś tam dziobie,,,czapeczki ,,cieplutkie mycki ,,bo zimno ,,no i te śmieszne koszyczki,,na puszkę czy butelkę,,na jajeczka czy na inne drobiazgi,,,Byłam na spacerku i kram był otwarty,,,więc szybko foto zrobiłam ,,bo już wracając kram się zamknął,,,długo nie pracują,,ale na innym kramie,,ludzie tutaj na kamieniach malują przeróżne rzeczy ,,wiecie jak to ładnie wygląda? tutaj te kamienie mają fajne kształty ,,następnym razem zrobię fotkę,,też:oklaski:no i nie mogę wysłać tych koszyczków,,już zmniejszyłam obraz do 109 kb i dalej nie chce się tutaj zmiescić:smutek: ale nicht zu tragisch ,,ja się nie poddaję ,,,wepcham je za chwilę na siłę tutaj,,co to ma być aby czapeczki i koszyczki nie miały prawa zagoscić na forum:przekleństwa:

Dajesz @Blondi, dajesz te zdjątka :oklaski: I niemożliwe....106 kb to z palcem w nosie wlezie 8 sztuk. Wyczyść edytor, to pomaga....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karolina145 napisał:

Jakos w lipcu calusienki dzien podworko podlewal z rana do wieczora i to w jednym miejscu,chcialo sie jemu podworko wyrownac ,syn przyjechal, byl bardzo zadowolony :grzmotnąć:, A dziadek  potem  plakal ,bardzo szkoda mi jego bylo,a ja jemu pomagalam podworko podlewac,Pan kaze, a ja musze

Podoba mi się Twoje podejście do dziadka ,,robilam to samo,,czyli broiłam razem z dziadkiem,,,a co mi tam,,czasu przecież mam po kokardę,,dziadek np, mój wyciągał maszynę ,,dmuchawę ,,kable powyciągał a potem ja mu podłączylam  a dziadek wyłączał i zabawa trwała ,,,zresztą ja zawsze robię co chcą,,czy to ma sens czy nie,,oni sa jak dzieci,,nigdy niczego nie zabroniłam,,,mój np, jezdził kosiarką do trawy po betonie,,trudno,,nic się nie stalo,,,itd,  miło wspominam te chwile,,tak trzymaj  @karolina145

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez sie bujnelam rowerkiem godzinke poszukac syropu klonowego...ceny przerozne podobnie jak rozne gatunki rodzaje i tak dalej..nieistotne..

teraz siadam na p....i czeka mco jeszcze wieczor przyniesie...

dzisiaj byla chinszczyzna na obiad jutro cukinia...a ta ryba co to lezy gdzies na dnie zamrazarki..to panga wiec...dla mnie temat nie istnieje...nie nie a na dodatek z vietnamu...

milego wieczorku zycze

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Dajesz @Blondi, dajesz te zdjątka :oklaski: I niemożliwe....106 kb to z palcem w nosie wlezie 8 sztuk. Wyczyść edytor, to pomaga....

Te zdjątka w mojej komórce to giganty jakieś,,,  internet mam tutaj bardzo powolny,,chyba za dużo siedzi ludzi na nim,,,

Zaraz się sama szykuje na karnawał,,dzisiaj ,,jutro i w czwartek ,,same tańce karnawałowe ,,więc się przebieram dzisiaj,,zadzieram kiecę i lecę,,,podenerwować Heidi,,,swoim wyglądem,żartuję:trele:,nie jestem złośliwa,,ignoruję ją,,,ale wiem jedno,,usłyszę,,musisz ubierać się ciepło,,bo będziesz chora-hahahha  dodadzą jeszcze,,chcesz ładnie wyglądać i marzniesz-hahahha takich tutaj mam dobrych stróży,,,a ja swoje wiem,,,:sos::przekleństwa:  przecież nie zmienia się już w tym wieku nawyków,,,:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 11.02.2018 at 15:32, Mirelka1965 napisał:

Byłam, pozwiedzałam...bo na urlopie jestem, nie? ;) Znalazĺam kolejny Aldi i Rewe i Rossmann... Jutro erkundnę kolejny kierunek. I jeszcze taki drobiażdżek ujrzałam. ...5a8053bcc3cc4_2018-02-1114_43_25.jpg.0bad9766401cb8eea2da644508df739f.jpg kwitnacy migdałek trojklapowy...szok! :)

A gdzie on ma te trzy klapy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Uwielbiam internet :oklaski: Emotki działają, Netflix'a odpaliłam :oklaski: Jutro trochę olimpiady obejrzę :oklaski: Mam to forum i Was :oklaski: Życie jest piękne, chociaż nic nie wypiłam wyskokowego :oklaski:

Przestań tyle jarać :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że mam od dzisiaj postanowienie noworoczne :haha: Tak tegoroczne, noworoczne...z lekkim poślizgiem...:haha: Upasłam się jak prosiak w domu i teraz muszę ten niechciany dobrobyt zgubić...:oops: I zaczęłam walkę, ostrą, trudną i bolesną...byłam w trzech marketach dzisiaj i nie kupiłam ŻADNEGO słodycza :hura: Ale jestem twarda, no nie :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 11.02.2018 at 18:32, Heidi napisał:

Witam. Pewnie, że chcemy wszyscy ten przepis. Moja pani każe mi robić zakupy wszelkiego rodzaju, lecz tylko do 1 euro kosztu za produkt. Jabłka są czerwone po 2,85, wiec na pewno pryskane i to nie dla nas. My jemy tylko te  zielone za 2,45 €. I zjada je sama. Dlaczego ja zawsze tafiam na sknerusów?

Internet mi wykupili na miesiac, lecz nie dziala. Mięsa nie jemy , bo pani nie jada. Pani jada tylko kartofle i sałatę .Kupilam kilo ryżu, myślę sobie chociaz swój brzuch wypełnie treścią jakąś. To pani nie lubi. Ale jak zobaczyła gotowy ryż z cynamonem, to ona też chce. Masz babo placek !!!! I zrozum tu paniusię!!!!. Tydzień  minął, zamkniety kosztem 34 euro na dwie osoby. Zgłosiłam w agencji, ze jak nie dadza 100 € na tydzień , to na koniec miesiąca zjeżdżam. Reakcja błyskawiczna.  Mam dostawać przekaz na moje nazwisko  western union  od syna i żeby babka nie wiedziała. Pożyjemy- Zobaczymy.  Mam dokupowac towary jakie potrzebuję i babce wytłumaczyć, że to za moje pieniądze. Ciekawe na ile ona  zmieni zadanie i upodobania żywieniowe.  Przeciez nie mam 100 lat i mam zapotrzebowania energetyczne inne jak ona. Czy tak trudno inteligentnej osobie zrozumiec ? Najlepsze jest to, ze mózg ma chyba połączony z magazynem sklepowym,  o ceny zna co do centa. A niby demencyjna. Pewnie graczka przed synami jest i chytra do potęgi en-tej. Ot takie zycie po niemiecku na Kanarach. Czesgo was czytam, lecz nie mogę reagować, nie wiem dlaczego. Moj telefon kaput. Emotki tez mi jie wchodzą, w kwietniu będę miała nowy. Może to coś zmieni. Nie zapominajcie o mnie 

A tos sie wpi@#$% w skapa PDP.

Ona nie wie czy udaje ,

??

Jak  wytlumaczysz ,ze jest w lodowce wiecej nadto co kupilas ,,oficjalnie,,?Okropne sa takie zagrywki, kiedy trzeba klamac, bo baba skapa,

Tam juz chyba jest cieplo,

dla zdrowotnosci a to lebiodke jej daj, a to pokrzywe,,,

Mnie babka w Bawarii robila ,,rentgen,, torby na zakupy,jak wracalam z zakupow,

Mimo ze dawalam jej rachunki,

Jak zobaczyla,ze mam kilka drobiazgow, ktore kupilam ZA MOJE WLASNE PIENIADZE

to sie zdenerwowala, nie docieralo do niej ze to sama kupilam,

Oczywiscie chciala wszystko otwierac i probowac,,,

>>a moze ja bym tez chciala to zjesc,, 

mialam powiedziec ,, to se kup kobieto,,

Nie bylo mowy ,zostawic cos na talerzu, dojadalo sie na kolacje, postawialm sprawe jasno, ze ja po nich nie bede dojadac,

Skapstwo az kapalo w tym domu brrr:przekleństwa:

 

Pozniej juz zawsze chciala robic przeglad torbym ale chytrze zostawialam ,,moje,, sprawunki na schodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Powiem wam, że mam od dzisiaj postanowienie noworoczne :haha: Tak tegoroczne, noworoczne...z lekkim poślizgiem...:haha: Upasłam się jak prosiak w domu i teraz muszę ten niechciany dobrobyt zgubić...:oops: I zaczęłam walkę, ostrą, trudną i bolesną...byłam w trzech marketach dzisiaj i nie kupiłam ŻADNEGO słodycza :hura: Ale jestem twarda, no nie :oklaski:

image.png.de396872ff4da018520c06a3c61d8e99.png:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...