Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Ciekawe czy potrafi tą nogą objąć się za szyję ;)

Jak sie napije to potrafi. Glowa mi boli,dzien nie ciekawy, babcia w lozku, dziadek  do garazu poszed. OOO przyjedzie synus bedzie wesolo,dziadek znowu cos nabroi:trele:,to jest wielki kombinator

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karolina145 napisał:

Jak sie napije to potrafi. Glowa mi boli,dzien nie ciekawy, babcia w lozku, dziadek  do garazu poszed. OOO przyjedzie synus bedzie wesolo,dziadek znowu cos nabroi:trele:,to jest wielki kombinator

Jakos w lipcu calusienki dzien podworko podlewal z rana do wieczora i to w jednym miejscu,chcialo sie jemu podworko wyrownac ,syn przyjechal, byl bardzo zadowolony :grzmotnąć:, A dziadek  potem  plakal ,bardzo szkoda mi jego bylo,a ja jemu pomagalam podworko podlewac,Pan kaze, a ja musze

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, karolina145 napisał:

:o HM nikogo niema schlafpauze czy co .Hallo,jest tut kto .Mi sie nudzi 

Keine Schlaffpause:trele: Na spacerku byłam, ruchu zażyć, głowę przewietrzyć, okolicę poznać :tak2: Tera szykuję się do podwieczorku, ale na stanowisku trwam...niczym Radio co ma "pysk" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Keine Schlaffpause:trele: Na spacerku byłam, ruchu zażyć, głowę przewietrzyć, okolicę poznać :tak2: Tera A ja terazszykuję się do podwieczorku, ale na stanowisku trwam...niczym Radio co ma "pysk" ;)

a ja teraz die na post,musze kuchen baken ,na szybko zrobie eklerki .Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, violka napisał:

Spacerek zaliczony , kawka z Pdp wypita , zostało przygotować tylko kolację i tyle z dzisiejszych obowiązków 

To tak jak u mnie....spacerek zaliczony , kawka z Pdp wypita , zostało przygotować tylko kolację i tyle z dzisiejszych obowiązków :oklaski: I mam czas na :dyskusja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczynki i witam chłopczyki,,,a wzywam  @Maria Jolanta ,,niech zobaczy jaka u mnie się otworzyła konkurencja,,,hahha ale powiem ,że ludzie mają pomysly na zarobek,,siedzi na Campingu i z nudów coś tam dziobie,,,czapeczki ,,cieplutkie mycki ,,bo zimno ,,no i te śmieszne koszyczki,,na puszkę czy butelkę,,na jajeczka czy na inne drobiazgi,,,Byłam na spacerku i kram był otwarty,,,więc szybko foto zrobiłam ,,bo już wracając kram się zamknął,,,długo nie pracują,,ale na innym kramie,,ludzie tutaj na kamieniach malują przeróżne rzeczy ,,wiecie jak to ładnie wygląda? tutaj te kamienie mają fajne kształty ,,następnym razem zrobię fotkę,,też:oklaski:no i nie mogę wysłać tych koszyczków,,już zmniejszyłam obraz do 109 kb i dalej nie chce się tutaj zmiescić:smutek: ale nicht zu tragisch ,,ja się nie poddaję ,,,wepcham je za chwilę na siłę tutaj,,co to ma być aby czapeczki i koszyczki nie miały prawa zagoscić na forum:przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...