Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Heidi napisał:

Generalnie idzie przeżyć. Tylko to żarcie. Jej siostra dzwoniłai z kontekstu wyszło, że pewnie dużo jem . A ona z okrzykiem:nie!! Ona je tylko reisbrei und joghurt.!   Zaczynam tworzyć drzewo genealogiczne sknerusów. Matka, syn, ciotka.  W ich głowach siedzą chyba  rozwiązania z obozów. Baj , uciekam na kolacje. Do miłego

@Heidi

a czy nie da sie wytlumaczyc spokojnie ze zeby jej pomagac to musisz miec sile i ze tym co jesz przy niej to niestety sie bedziesz tej sily miala? ja nie wiem z jakim przypadkiem teraz pracujesz wiec nie moge nic  poradzic ...

ja mialam podobna sytuacje w kassel tyle tylko ze tam tygodniowo na zakupy do domu szlo 200-300euro..ale mieso mieso mieso bo dziad trzasl sie az za miesem a to byla albo cielecina albo argetynska wolowina albo poledwica albo tunczyk..nie do konca to byla moja bajka...nie wspomne o kilogramach zapasow kawy maki itd...

a i tak poszlo mi wciagu 3,5 miesiac a7kg ..stres stres stres..

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Nio i nawet razem tego samego dnia wracamy do domciu. :szydera::oklaski:

 

@Maria Jolanta

i to jest piekne

tylko w troche innych kierunkach ale ...mamy w koncu XXI wiek co nie??

z nudow przestawialam dzisiaj meble u siebie w pokoju teraz jest inaczej ...lepiej...no iczas mi zlecial..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

@Maria Jolanta

i to jest piekne

tylko w troche innych kierunkach ale ...mamy w koncu XXI wiek co nie??

z nudow przestawialam dzisiaj meble u siebie w pokoju teraz jest inaczej ...lepiej...no iczas mi zlecial..

 

Zdolna bestia z Ciebie, ja planuję pomalować pokój ale na taką odległość jeszcze nie potrafię. :trele::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Zdolna bestia z Ciebie, ja planuję pomalować pokój ale na taką odległość jeszcze nie potrafię. :trele::szydera:

@maria jolanta...u siebie tu gdzie jestem @:haha:

a domu...na to musze jeszcze troche poczekac ale coraz mniej tylow czyli realnie rzecz biorac...moze w tym roku zaczne sie przymierzac ale obieclalm sobie ze jak juz bede wiedziala ze nie mam nic z tylu glowy to pojade do kopalina nago sie wykapac i w dupie bede miala fakt ze nie ma tam plazy nudystow..a potem usiade z butelka wina i opije ten szczegolny dzien

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniedzialek poniedzialek poniedzielek...:oklaski:

jak licze to mi wychodzie ze..za79 godzin mnie juz tu nie bedzie...ha ha ha :trele:

i ciebie tez @Maria Jolanta

tak to jest..jedni koncza drudzy zaczynaja...

wzgledna rownowaga w przyrodzie....:tak2:

 

witam porannie kawa w dzbanku pachnie przepysznie...w menu..jak zwykle awokado buraczki lososc i bialko jaka kurzego..powiem ze prezentuje sie pysznie...ale zamiast kanapek salatka...do tego ciemny chlebek....

ok ok ok...mam tez parowki dla miesozercow:haha:

ale na slodkoci do kawy to musicie poczekac

 

MILEGO POCZATKU TYGODNIA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lucyna.beata napisał:

poniedzialek poniedzialek poniedzielek...:oklaski:

jak licze to mi wychodzie ze..za79 godzin mnie juz tu nie bedzie...ha ha ha :trele:

i ciebie tez @Maria Jolanta

tak to jest..jedni koncza drudzy zaczynaja...

wzgledna rownowaga w przyrodzie..

Jestem lepsza - zostało mi 48 godzin. :oklaski:

 

01.jpg

011.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasu wolnego mam tutaj dwie godzinki w południe więc jest go niedużo. Jak jest pogoda to idę na spacer na pola ( bo tu wiocha zabita deskami ) albo śpię albo serfuję w internecie. Czasem spotykam się z innymi opiekunkami. :d

Jak miewałam prawie cały dzień wolny to po prostu jeździłam zwiedzać okolicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, makaroni napisał:

Hej dziewczyny, tak sie zastanawiam co wy robicie w swoim czasie wolnym? Duzo go macie?

A co to znaczy dużo? Dużo to tylko w domu ;) Jak pogoda dopisuj, to wędruję po okolicy, nieważne, czy miasto, czy wiocha. A jak pogoda kiepska, albo chęci brak to mam internet i forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...