Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, LENA_57 napisał:

Smażyłam udka z kurczaka. Biegałam od kuchni do obsługi babci. Babcia mi ostatnio wstaje przed obiadem, dziadek o 7 rano. Śpieszyłam się. Przez fartuch i bluzkę, tak chlapneło. Od razu to zdjełam i przyłożyłam na brzuch żelowy kompres z lodówki, a rekę wsadziłam pod zimną wodę.  Teraz byłam w Aptece i posmarowałam to Brandgel. Najbardziej mnie piecze ręka. 

Lena kup sobie plaster ze srebrem w aptece . Goi szybko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, aga1 napisał:

Lena kup sobie plaster ze srebrem w aptece . Goi szybko .

ale srebro potrafi tez uczulic wiec ...z tym plastrem ostroznie...lepiej chyba byloby takim zelem na oparzenia z hydrocotisonem..ale nie pamietam jak sie nazywa no i zimne oklady...

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LENA_57 napisał:

Wam wesoło a ja się dziś poparzyłam. Przewracałam mięso na gorącej patelni i chlapną mi tłuszcz na brzuch, na nogę i na rekę. Teraz siedzę obłożona zimnymi okładami.  Piecze. :smutek:

Wiem jak boli...jestem świeżo po oparzeniu ręki żelazkiem...okłady niewiele pomogą, ale lepsze to niż nic.....Współczuję @LENA_57 :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jolantapl. napisał:

Wiesz ,że patrzałam za tą kwadratową czekoladą z nadzieniem kawowym ale było chyba z 20 rodzajów a tej nie było >:( ale mam czekolady o przeróżnych smakach i gorzkie i mleczne i takie małe kuleczki hm buteleczki z alkoholem już zjadłam :$ więc wybieraj z tego co jest czyli czym chata bogata :)

A ja już Rittery wrąbałam wszystkie :$ Miałam tą Espresso też, ale wolę grejfrutową i jeżynową :d Kawowa Rittera nie należy do moich ulubionych...Ale z Aldiego wykukałam cytrynową i morelową, obie białe.....orgazm kiszki stolcowej zapewniony :haha: Dziękuję serdecznie za słodkości...już na nie za późno....Niepotrzebnie sprzątałam i się nie załapałam :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A ja już Rittery wrąbałam wszystkie :$ Miałam tą Espresso też, ale wolę grejfrutową i jeżynową :d Kawowa Rittera nie należy do moich ulubionych...Ale z Aldiego wykukałam cytrynową i morelową, obie białe.....orgazm kiszki stolcowej zapewniony :haha: Dziękuję serdecznie za słodkości...już na nie za późno....Niepotrzebnie sprzątałam i się nie załapałam :smutek:

Jestem łakoma :$:smutek:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

na czekolade i inne slodkosci...mirelka zawsze!! ogorki pomidorki i zielona trawa ja tak nie interesuja jak slodkosci

Ja koza nie jestem i trawy nie jadam :trele: A poza tym mam grupę krwi B, czyli zbieracz...a buraki cukrowe się zbiera...zatem odżywiam się zgodnie z grupą krwi :cześć3::haha::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Ja koza nie jestem i trawy nie jadam :trele: A poza tym mam grupę krwi B, czyli zbieracz...a buraki cukrowe się zbiera...zatem odżywiam się zgodnie z grupą krwi :cześć3::haha::haha:

A  grupa A to co oznacza ?O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LENA_57 napisał:

Wam wesoło a ja się dziś poparzyłam. Przewracałam mięso na gorącej patelni i chlapną mi tłuszcz na brzuch, na nogę i na rekę. Teraz siedzę obłożona zimnymi okładami.  Piecze. :smutek:

Ty razem z nami na tym kursie gotowania byłaś , co wszystko idzie  jak"nie po maśle "? . Ta świnia  żywa była, czy co ? Skakała na patelni, czy to Ty jakieś  latynoamerykańskie figury łapałaś toplez ?  Piecze, piecze , współczuję. Wolę jednak papier jeść niż drapać się po brzuchu :smutek:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...