Skocz do zawartości
Blondi

[...] Rozmowa przy kawie

Rekomendowane posty

Godzinę temu, LENA_57 napisał:

Smażyłam udka z kurczaka. Biegałam od kuchni do obsługi babci. Babcia mi ostatnio wstaje przed obiadem, dziadek o 7 rano. Śpieszyłam się. Przez fartuch i bluzkę, tak chlapneło. Od razu to zdjełam i przyłożyłam na brzuch żelowy kompres z lodówki, a rekę wsadziłam pod zimną wodę.  Teraz byłam w Aptece i posmarowałam to Brandgel. Najbardziej mnie piecze ręka. 

Lena kup sobie plaster ze srebrem w aptece . Goi szybko .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
30 minut temu, aga1 napisał:

Lena kup sobie plaster ze srebrem w aptece . Goi szybko .

ale srebro potrafi tez uczulic wiec ...z tym plastrem ostroznie...lepiej chyba byloby takim zelem na oparzenia z hydrocotisonem..ale nie pamietam jak sie nazywa no i zimne oklady...

• Lubię to 1
  • Zgadzam się 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, LENA_57 napisał:

Wam wesoło a ja się dziś poparzyłam. Przewracałam mięso na gorącej patelni i chlapną mi tłuszcz na brzuch, na nogę i na rekę. Teraz siedzę obłożona zimnymi okładami.  Piecze. :smutek:

Wiem jak boli...jestem świeżo po oparzeniu ręki żelazkiem...okłady niewiele pomogą, ale lepsze to niż nic.....Współczuję @LENA_57 :smutek:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, jolantapl. napisał:

Wiesz ,że patrzałam za tą kwadratową czekoladą z nadzieniem kawowym ale było chyba z 20 rodzajów a tej nie było >:( ale mam czekolady o przeróżnych smakach i gorzkie i mleczne i takie małe kuleczki hm buteleczki z alkoholem już zjadłam :$ więc wybieraj z tego co jest czyli czym chata bogata :)

A ja już Rittery wrąbałam wszystkie :$ Miałam tą Espresso też, ale wolę grejfrutową i jeżynową :d Kawowa Rittera nie należy do moich ulubionych...Ale z Aldiego wykukałam cytrynową i morelową, obie białe.....orgazm kiszki stolcowej zapewniony :haha: Dziękuję serdecznie za słodkości...już na nie za późno....Niepotrzebnie sprzątałam i się nie załapałam :smutek:

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A ja już Rittery wrąbałam wszystkie :$ Miałam tą Espresso też, ale wolę grejfrutową i jeżynową :d Kawowa Rittera nie należy do moich ulubionych...Ale z Aldiego wykukałam cytrynową i morelową, obie białe.....orgazm kiszki stolcowej zapewniony :haha: Dziękuję serdecznie za słodkości...już na nie za późno....Niepotrzebnie sprzątałam i się nie załapałam :smutek:

Jestem łakoma :$:smutek:

• Lubię to 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Jestem łakoma :$:smutek:

na czekolade i inne slodkosci...mirelka zawsze!! ogorki pomidorki i zielona trawa ja tak nie interesuja jak slodkosci

• Lubię to 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 minut temu, beatrix+ napisał:

Najwięcej wypadków w domu/

Właśnie smażyłam racuchy drożdzowe,obyło się bez wypadków.

Nieważne gdzie, bo jak się człowiek śpieszy, to diabeł się cieszy...:smutek:

• Zgadzam się 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, lucyna.beata napisał:

na czekolade i inne slodkosci...mirelka zawsze!! ogorki pomidorki i zielona trawa ja tak nie interesuja jak slodkosci

Ja koza nie jestem i trawy nie jadam :trele: A poza tym mam grupę krwi B, czyli zbieracz...a buraki cukrowe się zbiera...zatem odżywiam się zgodnie z grupą krwi :cześć3::haha::haha:

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Ja koza nie jestem i trawy nie jadam :trele: A poza tym mam grupę krwi B, czyli zbieracz...a buraki cukrowe się zbiera...zatem odżywiam się zgodnie z grupą krwi :cześć3::haha::haha:

A  grupa A to co oznacza ?O.o

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, jolantapl. napisał:

A  grupa A to co oznacza ?O.o

Chyba "rolnik", ale pewna nie jestem. Musisz sobie wygooglować. U nas same B i 0, to nie interesowałam się innymi....:sorry:

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

Reklama:

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się