Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Łukasz napisał:

Kurde,więcej się nie stresuję...o 10ej sprzedałem 400 ojro po 4,1592.....a teraz kurs 1,1617.....nie przeżyję tego:mur: strata jednej złotówki:smutek: :haha::haha:

Zrobimy ściepę , żeby wyrównać starty . WOŚP - może ?  może !!! To my tez.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, aga1 napisał:

A ja poskarżę się. Mam dość tej szteli :) siedzę i podziwiam widok za oknem . TU NIE MAM CO ROBI. Ratunku !!!!!!!!

Ty lepiej się pochwal co tam pop za niespodziankę  tobie wymyślił :$. My tu w głowę  zachodzimy,a ty milczysz jak grób >:(

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Wpuścić chłopa do biura to atrament wypije.

Wpuścić mnie do kuchni to głupia baba nie zauważy że kuchenka grzeje tylko połową a naleśniki smażą się straaasznie długo. A już kombinowałam że pewnie mąka albo jajka do d...y. :szydera::grzmotnąć::szydera:

To mu na jednym kursie gotowania byłyśmy ? Z (s)pieprzonym mamy do czynienia na codzień :zdrówko:. Ważne że  nie umrzemy czekając na potrawy albo jedząc  papier:donos:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojedli ..popili bo rybka plywac:zdrówko: lubi...teraz sjesta...:hura:

powiem wam ze obcinanie wlosow mojej pdp w lozku jest strasznie niewygodne...nagimnastykowalam sie ale dalysmy rade:1350_muscle_tone1:...nawet glowe umylam w tej dmuchanej misce...sie udalo 

teraz babcia spi dziadek wzial pod swoje rece a ja ide legnac...:682_sleeping_accommodation:

do spisania po odpoczynku 

milego i spokojnego oddechu zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Mirelka1965 napisał:

:oklaski: Ja chcę, ja.....:oklaski:

Wiesz ,że patrzałam za tą kwadratową czekoladą z nadzieniem kawowym ale było chyba z 20 rodzajów a tej nie było >:( ale mam czekolady o przeróżnych smakach i gorzkie i mleczne i takie małe kuleczki hm buteleczki z alkoholem już zjadłam :$ więc wybieraj z tego co jest czyli czym chata bogata :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, LENA_57 napisał:

Wam wesoło a ja się dziś poparzyłam. Przewracałam mięso na gorącej patelni i chlapną mi tłuszcz na brzuch, na nogę i na rekę. Teraz siedzę obłożona zimnymi okładami.  Piecze. :smutek:

a jak sie to stalo....???O.o

kawal miesa czy kotleta ...

jak to..brzuch...czyzbys smazyla niekompletnie ubrana????:|

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smażyłam udka z kurczaka. Biegałam od kuchni do obsługi babci. Babcia mi ostatnio wstaje przed obiadem, dziadek o 7 rano. Śpieszyłam się. Przez fartuch i bluzkę, tak chlapneło. Od razu to zdjełam i przyłożyłam na brzuch żelowy kompres z lodówki, a rekę wsadziłam pod zimną wodę.  Teraz byłam w Aptece i posmarowałam to Brandgel. Najbardziej mnie piecze ręka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, LENA_57 napisał:

Smażyłam udka z kurczaka. Biegałam od kuchni do obsługi babci. Babcia mi ostatnio wstaje przed obiadem, dziadek o 7 rano. Śpieszyłam się. Przez fartuch i bluzkę, tak chlapneło. Od razu to zdjełam i przyłożyłam na brzuch żelowy kompres z lodówki, a rekę wsadziłam pod zimną wodę.  Teraz byłam w Aptece i posmarowałam to Brandgel. Najbardziej mnie piecze ręka. 

O.o@lena_57...wspolczuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Heidi napisał:

Ty lepiej się pochwal co tam pop za niespodziankę  tobie wymyślił :$. My tu w głowę  zachodzimy,a ty milczysz jak grób >:(

Te niespodzianki tutaj to chleb powszedni . Oczywiście, że napisze . Na swoich urodzinach zakomunikował córkom, że dodatek za przyznaną   "Stufe " przeznacza jako dodatek do mojego wynagrodzenia. No i tak będzie . Sama jestem zaskoczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...