Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

Gangrena może być jej sprzymierzeńcem w tym przedsięwzięciu przecież @Maria Jolanta dała się jej poznać z najlepszej strony to dlaczego nie miałaby wychwalać jej przed sąsiadem a jak Niemiec Niemcowi coś zachwala to na pewno taką super opiekunkę ten sąsiad chciałby bliżej tfu lepiej poznać :):oklaski:

Przecież Gangrena nie utrzymuje żadnych kontaktów z sąsiadami a oni sami unikają jej jak ognia :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Przecież Gangrena nie utrzymuje żadnych kontaktów z sąsiadami a oni sami unikają jej jak ognia :haha:

Co prawda to prawda, sam sąsiad mówił że go wielokrotnie zapraszała ale i tak nie przyjdzie...

Muszę chyba poczekać aż się ociepli bo teraz przez płot nie będę skakała i waliła w okna. Jak jest ciepełko to łatwiej go przydybać. :d

A, i muzyki słucha takiej jak lubię.

Ma co prawda jakąś dziewczynę, ale Niemkę. :d:d:d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Przecież Gangrena nie utrzymuje żadnych kontaktów z sąsiadami a oni sami unikają jej jak ognia :haha:

No właśnie ktoś kto wrócił do Gangreny to musi być mega interesujący a może pod wpływem @Maria Jolanta    Gangrena zacznie utrzymywać kontakty z sąsiadami hm zapowiada się bajkowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Co prawda to prawda, sam sąsiad mówił że go wielokrotnie zapraszała ale i tak nie przyjdzie...

Muszę chyba poczekać aż się ociepli bo teraz przez płot nie będę skakała i waliła w okna. Jak jest ciepełko to łatwiej go przydybać. :d

A, i muzyki słucha takiej jak lubię.

Ma co prawda jakąś dziewczynę, ale Niemkę. :d:d:d

 

Dziewczyną się w ogóle nie przejmuj dzisiaj ma jutro może nie mieć :d i Niemka nie ma przy Tobie żadnych szans :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra...troche szybciej ale jestem na posterunku..:cześć3:

heidi zgodnie z prosba dostanie mietowa herbatke a nie kawke ale reszte zapraszam ....policzylam ze musze przygotowac 10 filizaneczek ale mam tez kubeczki wiec naczyn dosyc...

bialo za szyba ale..plus na termometrze wiec pewnie bedzie wszystko topnialo....

milego na dzien dobry milego na poczatek dnia no i milego na caly dzien zycze...

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie mam problem natury...etycznej..

dzisiaj podczas kapieli przy pomocy pflegedients wyczulam alkohol od dziewczyny...i to nie "wczorajszy".."przegryziony" ale ...powiedzmy swiezy...

co zrobic???

meldowac mezowi pdp czy narazie przemilczec i czekac na rozwoj sytuacji??

w sumie to nie moja brocha ale wiecie...jakby co...

nie ukrywam ze nie podoba mi sie to...

i co wy na to swiergotki??

macie wiecej doswiadczenia niz ja wiec moze jakies sugestie?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam doświadczeń z pflege po alkoholu ale mam inne doświadczenia i nie mam żadnej tolerancji dla pijących. Nie mówię tu o imprezowym czy okazjonalnym piciu ale o nałogowym a tutaj tak to wygląda.

Powiedz mężowi podopiecznej ale niech na razie nie robi afery jeśli babka zrobiła co do niej należy i to dobrze. Ale obserwujcie ją, jak popełni błąd to bez litości donieść do szefostwa.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam milutko:love: Dziękuję Wam za kawkę i życzę miłego dnia:cmok:

Dziś mam rano wolne, dyżur przy pdp pełni Pflegedienst , więc mam czas na :kawa2::gazeta:

@lucyna.beata ja bym dał spokój, dziś, a jeśli następnym razem bym wyczuł woń, to spytałbym się tej osoby, co się dzieje, że musi pić i może wjechałbym na ambicję....Nie wiem, takie moje skromne zdanie

Edytowane przez Łukasz
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Qrczę ! Przecież one samochodem jeżdżą !!!!!!

no wlasnie...one jezdza autami ...

nie chce dziewczynie szkodzic bo tu z robota ciezko jest ale z drugiej strony...

@Łukasz

rozmowa o ambicji nie przejdzie bo jeszcze w aaire ulozonym trzeba byc..i kumac...

ja staram sie o tzw poporawne relacje bo cos mnie pod skora "kluje" jak z nia pracuje...to prosty czlowiek jest..bez tzw wyczucia taktu albo czegos tam...

ja wczesniej mialam juz wrazenie ze cos mi tak kolo nosa zalecialo ale myslalam ze sie mylilam..a tu moze jednak byc tak ze mialam racje..

ale chyba faktycznie odczekam jeszcze ...i jezeli sie nie powtorzy to dam spokoj ale jezeli znow bedzie zajezdzac od niej...to powiem poprostu dziadkowi i niech robi co chce...

jak wspomnialam taktowne zwrocenie uwagi w tym przypadku bedzie bezcelowe....u niej zawsze jest "alles gut"..czyli typowo po niemiecku

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...