Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, violka napisał:

Nóżki możesz sobie moczyć w magnezie :d  ( kupiłam sobie taki w sklepie zielarskim ) Nie dość , ze przyjemne , to jeszcze zdrowe i pomaga na skołatane nerwy :oklaski:

Wiesz, wolałabym przyciągać płeć przeciwną niż żelastwo. :szydera::szydera::szydera:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Jest tu sąsiad na którym można oko zawiesić. :d:d:d

 

To bierz się do roboty :oklaski: Szydełko w kąt i upiecz mu jakieś polskie bułeczki :love: Mamy Cie uczyć jak to się robi :szydera: Tylko nie zapomnij , relacjonować nam jak się sytuacja rozwija :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

To bierz się do roboty :oklaski: Szydełko w kąt i upiecz mu jakieś polskie bułeczki :love: Mamy Cie uczyć jak to się robi :szydera: Tylko nie zapomnij , relacjonować nam jak się sytuacja rozwija :d

Obowiązkowo !!!! a my będziemy kibicować z całych sił :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Jest tu sąsiad na którym można oko zawiesić. :d:d:d

 

to... umyj w końcu te nogi i z bułkami zasuwaj. Koleżanki dobrze podpowiadają. Jak przystojny to i szydełko weź ze sobą , to choć na chwilę go przyheklujesz :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Heidi napisał:

to... umyj w końcu te nogi i z bułkami zasuwaj. Koleżanki dobrze podpowiadają. Jak przystojny to i szydełko weź ze sobą , to choć na chwilę go przyheklujesz :d

Powinna się zabrać za szydełkowanie jakiejś odpowiednich rozmiarów sieci :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Jakie bułeczki ? Jakie pieczenie ? Przecież jestem gdzie jestem i wszystko verboten.

A już myślałam , że Gangrene całkowicie oswoiłaś :o     To może wez go na biedną , zadręczoną opiekunkę , potrzebującą wsparcia duchowego :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Łatwo pójdzie bo zakolczykowany więc siecią za uszko zaczepię i "Mój Ci on. Mój !".

tylko pamiętaj  !!!!   tetrową pieluchę na głowę trzeba zarzucić ( ale czystą !!!) :d i dopiero wtedy on będzie twój. A kolczyk rzeczywiście się przyda: upalujesz drania  :d, wykorzystasz ,a potem rzucisz :d:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

A już myślałam , że Gangrene całkowicie oswoiłaś :o     To może wez go na biedną , zadręczoną opiekunkę , potrzebującą wsparcia duchowego :haha:

Na litość nigdy mężczyzny nie złowisz :$

 

2 minuty temu, Heidi napisał:

tylko pamiętaj  !!!!   tetrową pieluchę na głowę trzeba zarzucić ( ale czystą !!!) :d i dopiero wtedy on będzie twój. A kolczyk rzeczywiście się przyda: upalujesz drania  :d, wykorzystasz ,a potem rzucisz :d:haha:

Upolować i wykorzystać może jak najbardziej ale po co potem porzucać jak już będzie  miała go w garści tfu w sieci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

Na litość nigdy mężczyzny nie złowisz :$

 

Upolować i wykorzystać może jak najbardziej ale po co potem porzucać jak już będzie  miała go w garści tfu w sieci :)

Na jaką litość ? Mężczyzni lubią się czuć jak bohaterowie , którzy ratują słabą płeć z opresji :haha:i testosteron by mu podskoczył :d i wszyscy byliby szczęśliwi :love::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Na jaką litość ? Mężczyzni lubią się czuć jak bohaterowie , którzy ratują słabą płeć z opresji :haha:i testosteron by mu podskoczył :d i wszyscy byliby szczęśliwi :love::d

Gangrena może być jej sprzymierzeńcem w tym przedsięwzięciu przecież @Maria Jolanta dała się jej poznać z najlepszej strony to dlaczego nie miałaby wychwalać jej przed sąsiadem a jak Niemiec Niemcowi coś zachwala to na pewno taką super opiekunkę ten sąsiad chciałby bliżej tfu lepiej poznać :):oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...