Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Heidi napisał:

To może chodzi do tyłu ? Widział ją ktoś jak się przemieszcza, na dwóch nogach czy na 4 ? Może to Rak nieborak :trele: ?

I  ma tylko jednego roga O.o a może to jednorożec ? :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Maria Jolanta napisał:

A tak sie starałam ukryć w tej filiżance....

 

Kąpiel w środku dnia i w filiżance. No... kochana masz fantazję. W przeszłości zwykle na szkolnych obiadach mieszało się palcem w talerzu, żeby mieć danie na wyłączność. Ja już z tego wyrosłam, a Ty to robisz do dzisiaj :trele: tyle, że stópkami.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jolantapl. napisał:

@Heidi ale te ciastka jakoś podejrzanie wyglądają jakby z jakiegoś tworzywa sztucznego były :( boję się poczestować bo jeszcze zęby sobie połamię :haha:

to nic ja przeszłam dzisiaj smą siebie. Organizujcie sobie wolne, bo pogrzeb będzie. Nie wiem czy pzreżyję do jutra. Przygotowałam klopsy mielone razem z papierem(pampersem) znajdującym się na dole opakowania. Jaki odjazd. Chyba dobrze, że po restauracjach zacznę się stołować:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

to nic ja przeszłam dzisiaj smą siebie. Organizujcie sobie wolne, bo pogrzeb będzie. Nie wiem czy pzreżyję do jutra. Przygotowałam klopsy mielone razem z papierem(pampersem) znajdującym się na dole opakowania. Jaki odjazd. Chyba dobrze, że po restauracjach zacznę się stołować:d

W restauracjach to chociaż nie wiesz z czego jest zrobione to co jesz :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, lucyna.beata napisał:

lubie amulety ...mam jeden stale przy sobie, a w zasadzie dwa  i ostatnio jestem posiadaczem enkolpiona...z 1876 roku...jak dla mnie robi wrazenie...wisi sobie i przyciag uwage i o to chodzi:oklaski:

Dla mnie amuletem jest każda biżuteria , którą dostałam od kogoś bliskiego :) A do Niemiec zawsze jeżdżę z drewnianym serduszkiem , które dostałam od synka :d Wyciął je dla mnie własnoręcznie :love::oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Heidi napisał:

Nie nakręcaj się tak . Bywając w tych Operach i innych przybytkach kultury , nie będziesz miała czasu na robótki :trele: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, violka napisał:

Ale też nie wiadomo , czy jakiś sfrustrowany kucharz lub kelner , nie napluł na potrawę :haha:

No właśnie o to chodzi,że tego nie wiesz :haha:możesz się tylko domyślać:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

Dla mnie amuletem jest każda biżuteria , którą dostałam od kogoś bliskiego :) A do Niemiec zawsze jeżdżę z drewnianym serduszkiem , które dostałam od synka :d Wyciął je dla mnie własnoręcznie :love::oklaski:

:oklaski::serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Maria Jolanta napisał:

I obiecuję nóżek w kawie nie moczyć. W ogóle obiecuję się nie moczyć. :d

 

Nóżki możesz sobie moczyć w magnezie :d  ( kupiłam sobie taki w sklepie zielarskim ) Nie dość , ze przyjemne , to jeszcze zdrowe i pomaga na skołatane nerwy :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...