Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

No to ja bym chciała takie sny zamiast mojej nauczycielki z polskiego z podstawówki. :) Na dodatek miałam jej uszyć sukienkę. :szydera:

 

:haha:dla mnie sen o szkole to zawsze jest koszmarny bo zawsze jak śni mi się szkoła to jestem  nie przygotowana do lekcji  albo czegoś nie umiem albo nie mam odrobionego zadania :smutek:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, jolantapl. napisał:

:haha:dla mnie sen o szkole to zawsze jest koszmarny bo zawsze jak śni mi się szkoła to jestem  nie przygotowana do lekcji  albo czegoś nie umiem albo nie mam odrobionego zadania :smutek:

to trzeba było tak często z koleżankami grać w klasy, w gumę albo na trzepaku wisieć ? :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Łukasz napisał:

to trzeba było tak często z koleżankami grać w klasy, w gumę albo na trzepaku wisieć ? :haha:

:$ na trzepaku byłam ostrożna ale za to w skakaniu w gumę nie miałam sobie równych :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Łukasz napisał:

to trzeba było tak często z koleżankami grać w klasy, w gumę albo na trzepaku wisieć ? :haha:

U nas hitem było odbijanie piłki o ścianę bloku i przeskakiwanie przez nią :oklaski: A jak się mieszkańcy wściekali :haha: I lodowisko co roku robiliśmy..i fort śniegowy...i bitwy na śnieżki....fajne czasy...to i na naukę nie byyyyyło czasu :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Ciekawe, jak teraz by nam szło w skakaniu w gumę :haha:

No piątki to na kolankach mogły by się u mnie skończyć bo na pasie nie wiem czy bym dała radę :$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

No piątki to na kolankach mogły by się u mnie skończyć bo na pasie nie wiem czy bym dała radę :$

Jakkolwiek by nie było, to i tak dzisiejsza młodzież nie dałaby nam rady :oklaski: Spróbujemy na forumowym spływie :hura: Szykujmy więc formę sportową na lato, na Mazury, albo do Koronowa, do @Heidi  :oklaski:Może wtedy zobaczymy @Łukasza w akcji? 5a59c5740d304_osio-bokser-ruchome.gif.4f01837e69116fbac6cd0b05426e65a0.gif @Maria Jolanta przygotuje nam sreberka i złotka do sekretów, kwiatki poszukamy sami, chłopaki naostrzą kije do kiełbasek, pogramy w badmintona ( kto dzisiaj jeszcze gra w badmintona? :szok:), a przy ognisku odbędziemy tańce i hulanki wszelakie Kankan.jpg.cbf7daf41a531448863c7b04137973d9.jpg A co? Kto nam zabroni? :ostrzegam: Tylko terminy zgrać :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badminton? może prościej paletki :haha: całymi dniami grałam w wakacje z moją kuzynką nawet mam jeszcze sprzęt made in DDR  do dziś dnia sprawny czyli żyłki nie popękane więc można grać :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo siekierą dziadowi zagroziłam! Się chyba przestraszył...

Ale faktycznie w ustawieniach musiałam pogmerać,bo rok nie zmieniałam hasła a trzeba aktualizować.

Mam nadzieje,że nie będzie już problemu...

 

No tak,wybieram się do Czystolandii jak sójka za morze.Wszystko przez problemy zdrowotne,a głupio jechać pokiereszowana i opiekować się staruszkami,stękając z bólu razem z nimi..

Choć penie spora częśc tak ma.

Ja jeszcze z tym ZUSem powalczę a jak mnie wkurzą to i ZUS będę mieć we w doopie!

Czeka mnie jeszcze zbieg na żołądku,więc naprawdę chciałabym zdrową być.

Ale w oczekiwaniu szukam czegos na chwilę,nawet prywatnie.

AAA! A skoro towarzystwo po wczorajszym chore,to może maślanki łyk,albo choć naleweczki na kaca z mojej piwniczki? ;)

26237075_874710112706260_277778574_o.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alicja09 napisał:

nie,nie dziękujemy,my mamy amaretto z pestek jabłek  :d

 

Ta najjaśniejsza to Amaretto z pestek pigwowca.Potem pigwówka na rumie,ananasówka,dzika róża,żenicha kresowa,wiśniówka,aroniówka i ratafia owocowa.

Polać? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...