Skocz do zawartości
Blondi

[...] Rozmowa przy kawie

Rekomendowane posty

No dzien dobry:kawa2:..ja juz przy stole gladze zmarchy pdppierajac sie rekoma zeby glowa nie spadla z hukiem...

kto jeszcze chce ze mna :kawa2:??

melduje ze sobota dzisiaj a jutro sloneczny dzien sie zapowiada i dobrze bo jutro rowerowy dzien mam:szydera: ...tylko pterodaktyla zapakuje do piekarnika

minus 2...swiezo...:haha:..ale lepsze to nic deszcz

tam po wczorajszej bibce?? jak jest maly kacyk zrobie wode z cytryna ...elektrolity uzupelnic trzeba :oklaski:

mirelka chyba jeszcze odsypia...

ale poczytałam i balanga niezla tu byla ...moze spije jakies resztki??

ide sprawdzic gdzie jubilatka ciasta pochowała

• Lubię to 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam porannie.

Po ciastach zostało tylko wspomnienie i okruszki pod stołem.

Za to mydła i cukru  jest pod dostatkiem. :szydera:

Paskudny sen miałam zaraz jak zasnęłam, wytrącił mnie z równowagi i potem długo nie mogłam zasnąć. :( Może nie straszny ale jednak nieprzyjemny bo ja w nim byłam ta niedobra...

Dobrze   że to już nie jest wróżba na jakiś miesiąc nowego roku. :d:d:d

• Lubię to 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzień doberek -  trochę jestem zmęczona .Już  dawno wypadłam z imprezowego życia i zarwanych wieczorów czy nocy Przyzwyczaiłam się do ładu w tym temacie. Na imprezie jednak byłam " miód i wino piłam........ :"   Miłej soboty wszystkim życzę, a ja dzisiaj odsypiam zarwany wieczór.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.jpg

• Lubię to 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pięknie witam w sobotni poranek:oklaski: :love: Niektóre dziewczęta zmęczone imprezą , jedną spała nawet z koszmarami :smutek:, bo była zła :lanie::haha:

Parzę :kawa:, więc dla śpioszków, jak znalazł

• Lubię to 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzieeeeń dooobry Opiekunkowo :1007_hearts: Wstałam o jeden rok młodsza....no tak przynajmniej mi się wydaje, bo tak się czuję :haha:Już nalałam sobie :kawa:, już siorbię....Wszystkim życzę image.png.4f3e7a6dcc2715239fd92f6a519c50d9.png i jeszcze :cmok: na dokładkę.....

• Lubię to 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzień dobry kochani .Miłej i radosnej soboty karnawałowej bo zdaje mi się,że wszyscy zapomnieli,że jest karnawał czas radości i zabawy .Pierwsza chyba dzisiaj wstałam to :kawa: proszę się częstować.

• Lubię to 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, jolantapl. napisał:

Dzień dobry kochani .Miłej i radosnej soboty karnawałowej bo zdaje mi się,że wszyscy zapomnieli,że jest karnawał czas radości i zabawy .Pierwsza chyba dzisiaj wstałam to :kawa: proszę się częstować.

Karnawał..i pewnie dlatego ten kawał :haha:Toż ćwierkacze już ze dwie godziny tutaj kawkują :haha: Ale poświęciłaś się i doceniamy, doceniamy...już do hoboczka twojej :kawa: dolewamy :tak2: 

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
15 minut temu, beatrix+ napisał:

Dzień dobry Robaczki! Miłego....

Ooooo....wpuścił cię twój lapusiowy chochlik do nas :haha: Witaj, witaj, częstuj się :kawa2: i czytaj...:cmok:

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, jolantapl. napisał:

:haha: nie przeczytałam @Łukasz[email protected] @beatrix+@lucyna.beata@aga1 @Maria Jolanta przepraszam,że nie zauważyłam Waszej obecności dziękuję za kawę :$

Nie tłumacz się...oczka zaspane, jeszcze na dobre się nie obudziłaś i dlatego nasze skowronki przegapiłaś :haha:Ale mam wrażenie, że się nie pogniewają, bo jak ja bardzo cię kochają :cmok:

• Lubię to 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wczoraj była u nas szadź...generalnie nie lubię zimna, ale to malowanie zamarzniętą mgłą drzew i krzewów jest piękne...bajecznie było. Mam trochę zdjątek i teraz, jak opanowałam zmniejszanie, to wstawię za czas jakiś co natura wyczynia. Sztuka przez duże "S". Ale śniegu nie ma czyli nie zaboli rachunek za gaz :haha:

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nie tłumacz się...oczka zaspane, jeszcze na dobre się nie obudziłaś i dlatego nasze skowronki przegapiłaś :haha:Ale mam wrażenie, że się nie pogniewają, bo jak ja bardzo cię kochają :cmok:

Dziwne sny dzisiejszej nocy miałam :$:haha:

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czekałam wczoraj na walkę boksersko-błotno-kisielową...i się nie doczekałam :( Nie nadawali? A może na jakimś innym kanale nadawali? A może walkowerem walka oddana została? Wie ktoś? :szok:

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, jolantapl. napisał:

Dziwne sny dzisiejszej nocy miałam :$:haha:

To jesteś już druga z dziwnymi snami...:haha: @Maria Jolanta koszmary, a ty? :szok: Królewicz? Królestwo? No puść farbę :tak2:

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Czekałam wczoraj na walkę boksersko-błotno-kisielową...i się nie doczekałam :( Nie nadawali? A może na jakimś innym kanale nadawali? A może walkowerem walka oddana została? Wie ktoś? :szok:

Podobno była ale tylko tet a tet :)

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

To jesteś już druga z dziwnymi snami...:haha: @Maria Jolanta koszmary, a ty? :szok: Królewicz? Królestwo? No puść farbę :tak2:

Mężczyzna i pokoje pozamykane na klucz :$ do koszmarów moich snów nie mogę zaliczyć :hura:

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, lucyna.beata napisał:

No dzien dobry:kawa2:..ja juz przy stole gladze zmarchy pdppierajac sie rekoma zeby glowa nie spadla z hukiem...

kto jeszcze chce ze mna :kawa2:??

melduje ze sobota dzisiaj a jutro sloneczny dzien sie zapowiada i dobrze bo jutro rowerowy dzien mam:szydera: ...tylko pterodaktyla zapakuje do piekarnika

minus 2...swiezo...:haha:..ale lepsze to nic deszcz

tam po wczorajszej bibce?? jak jest maly kacyk zrobie wode z cytryna ...elektrolity uzupelnic trzeba :oklaski:

mirelka chyba jeszcze odsypia...

ale poczytałam i balanga niezla tu byla ...moze spije jakies resztki??

ide sprawdzic gdzie jubilatka ciasta pochowała

Flaszek nie chowaliśmy, ciasta zaraz przyniosę, już nie musisz zbierać okruszków...częstuj się..:ciacho:

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mężczyzna i pokoje pozamykane na klucz :$ do koszmarów moich snów nie mogę zaliczyć :hura:

Ważne, aby klucz był po właściwej stronie :haha::haha: A skoro nie koszmar, to chyba dobrze? :dobrze:

• Zgadzam się 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ważne, aby klucz był po właściwej stronie :haha::haha: A skoro nie koszmar, to chyba dobrze? :dobrze:

No tak we właściwej dziurce tfu po właściwej stronie :sorry: moje dzisiejsze myślenie to efekt tych snów :haha:

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No tak we właściwej dziurce tfu po właściwej stronie :sorry: moje dzisiejsze myślenie to efekt tych snów :haha:

:oklaski:Od snów się zaczyna :haha:A potem żyli długo i szczęśliwie :hura:

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, jolantapl. napisał:

No to ja bym chciała takie sny zamiast mojej nauczycielki z polskiego z podstawówki. :) Na dodatek miałam jej uszyć sukienkę. :szydera:

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

Reklama:

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się