Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No dzien dobry:kawa2:..ja juz przy stole gladze zmarchy pdppierajac sie rekoma zeby glowa nie spadla z hukiem...

kto jeszcze chce ze mna :kawa2:??

melduje ze sobota dzisiaj a jutro sloneczny dzien sie zapowiada i dobrze bo jutro rowerowy dzien mam:szydera: ...tylko pterodaktyla zapakuje do piekarnika

minus 2...swiezo...:haha:..ale lepsze to nic deszcz

tam po wczorajszej bibce?? jak jest maly kacyk zrobie wode z cytryna ...elektrolity uzupelnic trzeba :oklaski:

mirelka chyba jeszcze odsypia...

ale poczytałam i balanga niezla tu byla ...moze spije jakies resztki??

ide sprawdzic gdzie jubilatka ciasta pochowała

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie.

Po ciastach zostało tylko wspomnienie i okruszki pod stołem.

Za to mydła i cukru  jest pod dostatkiem. :szydera:

Paskudny sen miałam zaraz jak zasnęłam, wytrącił mnie z równowagi i potem długo nie mogłam zasnąć. :( Może nie straszny ale jednak nieprzyjemny bo ja w nim byłam ta niedobra...

Dobrze   że to już nie jest wróżba na jakiś miesiąc nowego roku. :d:d:d

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek -  trochę jestem zmęczona .Już  dawno wypadłam z imprezowego życia i zarwanych wieczorów czy nocy Przyzwyczaiłam się do ładu w tym temacie. Na imprezie jednak byłam " miód i wino piłam........ :"   Miłej soboty wszystkim życzę, a ja dzisiaj odsypiam zarwany wieczór.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry kochani .Miłej i radosnej soboty karnawałowej bo zdaje mi się,że wszyscy zapomnieli,że jest karnawał czas radości i zabawy .Pierwsza chyba dzisiaj wstałam to :kawa: proszę się częstować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

Dzień dobry kochani .Miłej i radosnej soboty karnawałowej bo zdaje mi się,że wszyscy zapomnieli,że jest karnawał czas radości i zabawy .Pierwsza chyba dzisiaj wstałam to :kawa: proszę się częstować.

Karnawał..i pewnie dlatego ten kawał :haha:Toż ćwierkacze już ze dwie godziny tutaj kawkują :haha: Ale poświęciłaś się i doceniamy, doceniamy...już do hoboczka twojej :kawa: dolewamy :tak2: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

:haha: nie przeczytałam @Łukasz.@Mirelka @beatrix+@lucyna.beata@aga1 @Maria Jolanta przepraszam,że nie zauważyłam Waszej obecności dziękuję za kawę :$

Nie tłumacz się...oczka zaspane, jeszcze na dobre się nie obudziłaś i dlatego nasze skowronki przegapiłaś :haha:Ale mam wrażenie, że się nie pogniewają, bo jak ja bardzo cię kochają :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj była u nas szadź...generalnie nie lubię zimna, ale to malowanie zamarzniętą mgłą drzew i krzewów jest piękne...bajecznie było. Mam trochę zdjątek i teraz, jak opanowałam zmniejszanie, to wstawię za czas jakiś co natura wyczynia. Sztuka przez duże "S". Ale śniegu nie ma czyli nie zaboli rachunek za gaz :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nie tłumacz się...oczka zaspane, jeszcze na dobre się nie obudziłaś i dlatego nasze skowronki przegapiłaś :haha:Ale mam wrażenie, że się nie pogniewają, bo jak ja bardzo cię kochają :cmok:

Dziwne sny dzisiejszej nocy miałam :$:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Czekałam wczoraj na walkę boksersko-błotno-kisielową...i się nie doczekałam :( Nie nadawali? A może na jakimś innym kanale nadawali? A może walkowerem walka oddana została? Wie ktoś? :szok:

Podobno była ale tylko tet a tet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

To jesteś już druga z dziwnymi snami...:haha: @Maria Jolanta koszmary, a ty? :szok: Królewicz? Królestwo? No puść farbę :tak2:

Mężczyzna i pokoje pozamykane na klucz :$ do koszmarów moich snów nie mogę zaliczyć :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lucyna.beata napisał:

No dzien dobry:kawa2:..ja juz przy stole gladze zmarchy pdppierajac sie rekoma zeby glowa nie spadla z hukiem...

kto jeszcze chce ze mna :kawa2:??

melduje ze sobota dzisiaj a jutro sloneczny dzien sie zapowiada i dobrze bo jutro rowerowy dzien mam:szydera: ...tylko pterodaktyla zapakuje do piekarnika

minus 2...swiezo...:haha:..ale lepsze to nic deszcz

tam po wczorajszej bibce?? jak jest maly kacyk zrobie wode z cytryna ...elektrolity uzupelnic trzeba :oklaski:

mirelka chyba jeszcze odsypia...

ale poczytałam i balanga niezla tu byla ...moze spije jakies resztki??

ide sprawdzic gdzie jubilatka ciasta pochowała

Flaszek nie chowaliśmy, ciasta zaraz przyniosę, już nie musisz zbierać okruszków...częstuj się..:ciacho:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ważne, aby klucz był po właściwej stronie :haha::haha: A skoro nie koszmar, to chyba dobrze? :dobrze:

No tak we właściwej dziurce tfu po właściwej stronie :sorry: moje dzisiejsze myślenie to efekt tych snów :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

No tak we właściwej dziurce tfu po właściwej stronie :sorry: moje dzisiejsze myślenie to efekt tych snów :haha:

No to ja bym chciała takie sny zamiast mojej nauczycielki z polskiego z podstawówki. :) Na dodatek miałam jej uszyć sukienkę. :szydera:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...