Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, violka napisał:

Ciekawe co Ty mu robisz , ze tak przed Tobą ucieka :o:haha:

:o też się nad tym zastanawiam byleby @Heidi problemów przez to nie miała i skrucza na kolanach nie musiała błagać żeby ją z powrotem pod swój gościnny dach przyjął :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Wszystkie wiemy i rozumiemy jak to ciężko beż chłopa :haha:W imię damskiej solidarnosci zrobimy dla @Heidi jakąś zrzutkę na prawnika :haha:

A ja dodatkowo, ale tylko na wszelki wypadek, zobowiązuję się co miesiąc paczki ze słoniną i cebulą szykować :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, violka napisał:

Ciekawe co Ty mu robisz , ze tak przed Tobą ucieka :o:haha:

Wiedziałam, że będę mieszkać w bloku, więc założyłam, że będzie tu ciepło (i tak jest na szczęcie).  W związku z powyższym nie zabrałam piżamy , tylko koszulę do spania. W ciepłym pokoiku, nocy jak PoP widzi moje wystawione długie nogi, przychodzi i mnie otula kołdrą. Pierwsze dni/razy wyskakiwałam jak oparzona ze strachu  (albo w nadziei :trele: ) , że goścui molestować będzie, nie niestety :smutek:. Widać mało atrakcyjna dla niego jestem :smutek:. I tak dbamy o siebie, ale czemu ucieka ? A... wiem...., wiem.... , bo raz w miesiącu nogi myję :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A ja dodatkowo, ale tylko na wszelki wypadek, zobowiązuję się co miesiąc paczki ze słoniną i cebulą szykować :haha:

To ja dorzucę do tego bimber :d Rosjanie twierdzą , ze to jest dieta na długowieczność :d a @Heidi marzy o tym , żeby zrobić ZUS owi na złość :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Wiedziałam, że będę mieszkać w bloku, więc założyłam, że będzie tu ciepło (i tak jest na szczęcie).  W związku z powyższym nie zabrałam piżamy , tylko koszulę do spania. W ciepłym pokoiku, nocy jak PoP widzi moje wystawione długie nogi, przychodzi i mnie otula kołdrą. Pierwsze dni/razy wyskakiwałam jak oparzona ze strachu  (albo w nadziei :trele: ) , że goścui molestować będzie, nie niestety :smutek:. Widać mało atrakcyjna dla niego jestem :smutek:. I tak dbamy o siebie, ale czemu ucieka ? A... wiem...., wiem.... , bo raz w miesiącu nogi myję :szydera:

A nie pomyślałaś, że skoro on z DDRów, to może idzie zająć kolejkę po mięso :haha:Taki troskliwy...nóżki kołderką otula, do sklepu nocnego wyskoczy...aniołka masz :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A ja dodatkowo, ale tylko na wszelki wypadek, zobowiązuję się co miesiąc paczki ze słoniną i cebulą szykować :haha:

a... co do jarania ? Wiecie przecież, że szczaw na mnie dobrze działa, osiągalny jest na łąkach, więc w koszty Was nie popchnę :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

a... co do jarania ? Wiecie przecież, że szczaw na mnie dobrze działa, osiągalny jest na łąkach, więc w koszty Was nie popchnę :szydera:

Zrobisz handel wymienny..za cebulę czaj w liściach...i z tego skręcasz :haha:A szczaw, póki co, w celach nie rośnie...grzyb co najwyżej na ścianach...z cebulką odsmażysz :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

a... co do jarania ? Wiecie przecież, że szczaw na mnie dobrze działa, osiągalny jest na łąkach, więc w koszty Was nie popchnę :szydera:

Ja nawet brokuły w całości będę Ci dostarczała ,żebyś miała lepiej jak u Skrucza :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...