Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Łukasz napisał:

@Mirelka1965 na ile osób ? Ja na 48 mkw je zmieściłbym nawet większej ławy i nie pomieściłbym więcej niż 4 osoby. Poza tym kuchnia, 2 na 4, zgroza....ale się przyzwyczailiśmy szybko

Zusamen będzie nas 15, w tym jedna osoba poniżej 10 roku życia, 4 osoby poniżej 30 roku życia, a reszta....młodziki 50+ :haha:Wohnzimmer ma 38 mkw to raczej się pomieścimy...:szok: Nawet ciut, ciut miejsca na przytupy i hołubce będzie :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Po południu, jak mniema, doczekamy się wiekopomnej chwili, tfu...walki :haha: Ja też czekam z niecierpliwością...może jeszcze jakieś zapasy w błocie...jakoś tak chciałabym zobaczyć @Heidi w mokrym podkoszulku, a @Łukasza w mokrych slipkach :hura:

A m0oze w kisielu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Heidi napisał:

To co ? znaczy się, że po 2 godzinach mamy spływać ?  Bo może gośc po 2 godzinach zaczyna śmierdzieć jak ryba  ?

Ożesz Ty  >:(. Sama będziesz to ciasto jadła >:( i gruba się staniesz jak bania >:(.  A ja głupia już na You Tube siedzę i spraedzam co to za menu u @Mirelka1965, bo moja głowa za mała na ten przedstawiony spis. A już ręczniki frotte w torbę włożyłam na wszelki wypadek jak ślina poleci w  zbyt odległe części ciała 

Załóż te pikle, tfu...binokle na nochala i czytaj co to za rzadki gość ma być miłym gościem >:( Pakuj tyłek w troki i w te pędy wsiadaj do środka lokomocji....:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Nawet ciut, ciut miejsca na przytupy i hołubce będzie :hura:

Rolatorki i lifty te 50+ zostawią w domu :d. Jeno kierpce i ciupagi ze sobą zabiorą :d. Uwaga na oczy i latające scyzoryki. Bawcie się przednio  , tylko osobie  poniżej 10 roku życia maryśki nie zabierajcie :d. Niech dzieciak też coś ma z tej imprezy (zeza na ten przykład O.o:trele:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Mirelka1965 napisał:

@violka i @jolantapl. :ostrzegam: Złośliwce, małpy wredne....:trele: Nigdy więcej nie napiszę, nawet jak zapytacie...:smutek:

:oops: co ja znów złego napisałam ?:smutek: Poszłam do kuchni i papatrzałam na mój bidny garnek z rosołem i mam teraz mieszane uczucia dla jednego suto zastawiony stół wykwintne dania to takie drobiażdżki a dla drugiego garneczek rosołu to rarytas i kto tu jest złośliwiec :smutek::haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Rolatorki i lifty te 50+ zostawią w domu :d. Jeno kierpce i ciupagi ze sobą zabiorą :d. Uwaga na oczy i latające scyzoryki. Bawcie się przednio  , tylko osobie  poniżej 10 roku życia maryśki nie zabierajcie :d. Niech dzieciak też coś ma z tej imprezy (zeza na ten przykład O.o:trele:

Te 50+ to takie rolatorki i lifty mają jak ty i ja...:trele: I takie same grzeczne i spokojne są...:oklaski: A mały lody dostanie, bo na torty ze wspomagaczami musi jeszcze ciut poczekać :tak2: Zeza mu nie życzę, bo co to za frajda piegi na własnym nosie liczyć :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

:oops: co ja znów złego napisałam ?:smutek: Poszłam do kuchni i papatrzałam na mój bidny garnek z rosołem i mam teraz mieszane uczucia dla jednego suto zastawiony stół wykwintne dania to takie drobiażdżki a dla drugiego garneczek rosołu to rarytas i kto tu jest złośliwiec :smutek::haha:

U mnie dzisiaj tez króluje rosół :zdrówko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

:oops: co ja znów złego napisałam ?:smutek: Poszłam do kuchni i papatrzałam na mój bidny garnek z rosołem i mam teraz mieszane uczucia dla jednego suto zastawiony stół wykwintne dania to takie drobiażdżki a dla drugiego garneczek rosołu to rarytas i kto tu jest złośliwiec :smutek::haha:

Jak by mnie było stać na garnek rosołu, to nie szykowałabym tych drobiażdżków :cześć3::trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Jak to mówią ...... uważaj na to  o czym marzysz :haha:

Stało się !!! Wszyscy jesteśmy świadkami głośnych myśli @Mirelka1965. Teraz za słowo będziemy j trzymać i jej spódnicy także :szydera:. Wszyscy razem z Tobą ten wózek chcemy pchać , albo ciągnąć . Powodzenia :dobrze:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...