Skocz do zawartości
Reklama:

Blondi

[...] Rozmowa przy kawie

Rekomendowane posty

Proponuje tutaj pisać wszystko co nie jest związane z pozostałymi tematami ,to będą bardzo luzne rozmowy ,zapraszam wszystkich do udziału,będziemy pić kawkę i sobie gaworzyć,zajadać się ciasteczkami .A więc na początek zapraszam wszystkich na huczne otwarcie i proszę się częstować:

:kawa: +:ciacho:

może ktoś życzy sobie :drink:

głodnego też nakarmię:burger::frytki: i upoje:piwo: Miłej zabawy !

• Lubię to 1
  • Zgadzam się 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze nie słyszałam jak śpiewa adamos, może kiedyś nam rzuci jakieś własne nagranie na forum :). To tak dla nas, żeby...upał był łatwiejszy do zniesienia  :D .

• Zgadzam się 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze nie słyszałam jak śpiewa adamos, może kiedyś nam rzuci jakieś własne nagranie na forum :). To tak dla nas, żeby...upał był łatwiejszy do zniesienia  :D .

tu fimik z adamosem, a resztę On zapewne sam doda. Pozdrowienia

• Zgadzam się 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratuluję również, panie Adamie. Do odważnych świat należy.

I fajny pomysł, żebyśmy pisali o wszystkim tylko nie o sprawach zawodowych.

Ale nie wiem co napisać... Niedobrze ze mną.

Zostałam widać pracoholiczką.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja w ten upał siedziałam w bunkrze-w domu wszystko pospuszczane na oknach  i ciemno -ale czego się nie zrobi, aby było trochę chłodniej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Śpiewający opiekun :) Powinieneś adamie być ambasadorem polskich opiekunów. Fajnie. A ja dzisiaj walczę z robactwem. Brrrrr. Nie znoszę tego. Człowiek chętnie posiedziałby w ogródku a tu tyle komarów, ciem, bąków i jeden Bóg raczy wiedzieć czego jeszcze. Chciałam zabić pająka, ale ten SKOCZYŁ mi we włosy. Podopieczna do teraz jest wystraszona moim krzykiem i bieganiem po domu :) Ale już dzień się kończy.  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj tam! oj tam !jeden pajączek -on sam w strachu,zrobi sobie gniazdko u Ciebie na głowie,sama ostatnio wyniosłam z domu może z 5 pajączkow-wszystkie sobie porobiły pajęczynki pod sufitem,a ja je tak delikatnie na milusią szczotkę i na ogród-ale były szczęsliwe ,że żyją.

Muszę przyznaż ,że ile tutaj jestem, a już trochę siedzę w DE to może z jednego komara widziałam ,sama jestem zdziwiona ,że ani much ani komarów-fajnie!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tylko nie kapuje, coś z Tira odleciało a ten człowiek stał ,albo zle widze ha ha

Edytowane przez adamos1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ludmilla Belousova i Oleg Protopopov, dwukrotni mistrzowie olimpijscy w łyżwiarstwie figurowym mają obecnie łącznie 164 lata. Zobaczcie...

• Zgadzam się 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
19 godzin temu, FrauMiau napisał:

Hej. A gdyby tak sprawić sobie takiego kampera i parkować przed domami podopiecznych? Pomarzyć można...

19 godzin temu, FrauMiau napisał:

Hej. A gdyby tak sprawić sobie takiego kampera i parkować przed domami podopiecznych? Pomarzyć można...

Ale cacko ! Toż jakby taki PDP zobaczyl taki dom to pierwszy by się pchał do mieszkania,

ale autko bajer.pomarzyć można a marzenia się nieraz spełniają ,

no chata na kółkach,całe życie w drodze i też fajnie ,jakby było za co, to czemu nie?

Edytowane przez Blondi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moi drodzy ,zapraszam  w imieniu tu aktywnych koleżanek do pisania.Widzę ,że jest dużo osób zarejestrowanych a komentarze udzielają wciąż  te same osoby.Nie bać się internetu ani tego portalu,im wiecej doświadczeń opisanych, tym lepiej poznajemy swoją pracę i jest nam lżej.Wachlarz tematów jest szeroki a i można tworzyć własne.Tu nie ma cenzury,nie bać się.Zapraszamy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Popielcowa środa! Kto dzisiaj pościł?

Ja pół na pół, była wieprzowina ale śledzik też był i to w różnej postaci ,podsmażany w occie i matjas i już na pewien czas śledzików mam przedosyt,dośc ,wystarczy.

Ale bardzo ale to bardzo smakuje mi pstrąg wędzony ,pakowany próżniowo z Lidla.jest przesmaczny -pycha. 

A jak u was wyglądała środa popielcowa?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

u mnie dosc ruchliwie :)

na 10-ta poszlam na silownie, pierwszy raz od miliona lat... pozniej ledwo łazilam, ale dumna jestem z siebie jak diabli, pozniej prosciutko do baru... sokowego baru... jakie tu maja pysznosci, mniam, sok swiezo wyciskany marchewka, banan i kiwi, to sie bodajze nazywa adonis.... o,75 litra kosztuje 4,5 euro...oj czuje, ze majatek tu przepije... pozniej do cukierni po ciastka, bo moja pdp jest uzalezniona od torcikow, pozniej do domu, obiadek... a o srodzie popielcowej to dopiero Ty mi przypomnialas.... natomist popoludnie moja pdp przekimala w lozku z fura gazet  przystojnym pilotem... pilotem od telewizora, wiec ja spedzalam cale popoludnie i wieczor a laptopem.... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Twój link został automatycznie osadzony jako film..   Wstaw jako zwykły link

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Reklama:

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się