Skocz do zawartości

Opiekunki ze Szwajcarii


Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, aga1 napisał:

Najlepiej nie wchodzić na forum :):):)  .

Tiaaaaa...i jechać z agencji za 800 euro ;)

 

34 minut temu, Jankowicz napisał:

Probowac trzeba z jezykiem czy bez .Sa rozni ludzie i rozne ich oczekiwania. Nie pisac i nie czytac opinii ktore odbieraja checi.Pozdrawiam

Tiaaaa....i pracować 24 godziny na dobę, robiąc rzeczy, na które pisząca i czytająca opiekunka nigdy się nie zgodzi :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co wy piszecie ...Jaki rumunski....???????????????? O zgrozo!

To jest jezyk Reto-romanisch....dialekt ,ktorym mowi 10.000 szwajcarow tylko!

To sa rodowici szwajcarzy...reszta to zlepek!

W szwajcari trzeba miec pozwolenie na prace ,jesli chcesz pracowac legalnie.Do trzech miesiecy mozesz zostac pol-legalnie.Trzeba znac dobrze niemiecki i oslychac sie z dialektem...bo inaczej nie bedziesz wiedziala o czym oni mowia!

Ja zarabialam 4.600 -5500 CHF miesiecznie brutto z tego musisz oplacac Kase chorych sama okolo 400 CHF zostawalo na reke okolo 3600-3400 CHF.Zycie w Szwajcarii jest bardzo drogie.Szwajcarzy nawet nie wiedza gdzie lezy Polska i nie sa przyjaznie nastawieni do obcych.Po co Wy sie tam pchacie ....pieniedzy tez z tej waszej pracy juz takich nie bedzie ,jakie ja zarabialam 4 lata temu.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, krissi57 napisał:

Co wy piszecie ...Jaki rumunski....???????????????? O zgrozo!

To jest jezyk Reto-romanisch....dialekt ,ktorym mowi 10.000 szwajcarow tylko!

To sa rodowici szwajcarzy...reszta to zlepek!

W szwajcari trzeba miec pozwolenie na prace ,jesli chcesz pracowac legalnie.Do trzech miesiecy mozesz zostac pol-legalnie.Trzeba znac dobrze niemiecki i oslychac sie z dialektem...bo inaczej nie bedziesz wiedziala o czym oni mowia!

Ja zarabialam 4.600 -5500 CHF miesiecznie brutto z tego musisz oplacac Kase chorych sama okolo 400 CHF zostawalo na reke okolo 3600-3400 CHF.Zycie w Szwajcarii jest bardzo drogie.Szwajcarzy nawet nie wiedza gdzie lezy Polska i nie sa przyjaznie nastawieni do obcych.Po co Wy sie tam pchacie ....pieniedzy tez z tej waszej pracy juz takich nie bedzie ,jakie ja zarabialam 4 lata temu.

Może i nie są to takie pieniądze jak 4 lata temu, a i tak dobre. Skoro ludzie pracują za 1300 euro, to 2400 CHF netto to chyba niezła kasa? I mówimy tu cały czas o legalnej pracy, przez agencje....

2 godziny temu, Jankowicz napisał:

ani mi w glowie kogos obrazic ale jakby sie komus mina pokrzywila to biere to na siebie.Sory.

 A to a'propos czego się tyczy? :donos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...