Skocz do zawartości
hernikus

Wasze ulubione Samochody!

Rekomendowane posty

Gość Ann

Jeep albo Suzuki Grand Vitara .

Jeżdżę Volvo 1,9 TDI też nie narzekam ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszyscy wypisują luksusowe autka o niezwykłej cenie. Chyba wszyscy będą zaskoczeni moim postem. Jako dzieciak bardzo marzyłem by w przyszłości kupić sobie... Trabanta...

Tak Trabanta :) Marzyłem o bawieniu się we własnoręczne tuningowanie i upiększanie mojego wozu. Jak widziałem stojącego gdzieś trabanta to zawsze podchodziłem i wyobrażałem sobie co bym w nim zmienił...

Rzeczywistość jednak przyniosła zupełnie co innego, wykształciłem się w informatyce i nie myślę o tuningu...

Co myślicie o własnoręcznym stworzeniu swojego wymarzonego autka? Kupić coś taniego i stuningować, warto?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi jakoś najbardziej przypadają do gustu BMW. Świetnie się nimi jeździ tylko szkoda że sa takie drogie i takk duzo kosztuje ich utrzymanie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jestem miłośniczką Mercedesów,,podobają mi się stare typy-limuzyny ,stare egzemplarze jak i te najnowocześniejsze,coś mają w sobie ,że lubię i nimi jeżdzić i się dobrze w nich czuję,one płyną, nie którzy mówią ,że to są duże samochody a ja nigdy nawet tego nie zauważyłam,może dla mnie normalna wielkośc,,, ,zawsze mam benzyniaki - diesli nie lubię,

w ogóle teraz jak byłam w Monachium w BMW i tam w salonie jezdziły elektryczne autka -to dopiero cicho jedzie,ciekawe ,ciekawe -Salon piękny i piękne  tam stały cukiereczki -śliczniutkie ,,,lubię samochody -bym mogła pracować w salonie samochodowym ,,,

• Zgadzam się 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się