Skocz do zawartości

*Sprawdzone zlecenie* OD ZARAZ dla Opiekunki z komunikatywnym/podstawowym niemieckim lub WŁOSKIM do podopiecznej | Rottenburg 72108


Rekomendowane odpowiedzi

danzige_pflege_logo.png

Danzi Care poszukuje:

Opiekunka z komunikatywnym/podstawowym niemieckim lub WŁOSKIM do podopiecznej *Sprawdzone zlecenie* ID: 43

Miejscowość: Rottenburg 72108
Wynagrodzenie: 1400€

form.png

 

Szczegóły zlecenia

ID: 43
Lokalizacja: Rottenburg 72108
Data: od zaraz
Stawka: 1400€ + PREMIA ŚWIĄTECZNA
Język: podstawy niemieckiego lub włoski
Oferta dla: Opiekunka
Do opieki: Podopieczna
Prawo jazdy: Nie
Palenie: Niepaląca (tylko na zewnątrz)
Opis oferty:
Na miejscu obecnie pracuje jedna opiekunka. Mama podopiecznej która pomagała w opiece, upadła i była operowana. W związku z tym rodzina chciałaby aby to stanowisko przejęły 2 opiekunki. Pracuje się wspólnie
Podopieczna pochodzi z Włoch. Mówi bardzo głośno, rozmawia dużo przez telefon. Mieszka w domu ze swoją mamą, która ma taki sam charakter.
Podopieczna ma 47 lat, waży 120 kg, ma 160 cm wzrostu. Przyznano 4 stopień niepełnosprawności. Ma silne bóle, jest osłabiona. Przez długi czas była w śpiączce, potem była na rehabilitacji. Podopieczna nie chodzi sama, porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, nie może nic zrobić własnymi rękami, potrzebuje pomocy. Bardzo schludna we wszystkim. Musi zostać przesadzona z łóżka na wózek inwalidzki, pomaga w tym mama podopiecznej. Ma inkontynencję (podkłady) oraz problem przy wypróżnieniach. Zmaga się z chorobą powiązaną z mutacjami w genie POLG, ma chroniczne zapalenie mięśni. Ponadto ma problemy z koncentracją. Ma alergię na kiwi. Jedzenie powinna jeść powoli. . Może potrzebować pomocy w wyjściu do toalety w nocy - do 2 razy. Pflegedienst przychodzi - 1 raz dziennie o różnych porach. Gimnastyka 2 razy w tyg., logopedia 1 raz, masaż 1 raz w tyg. Mama podopiecznej wcześniej gotowała, pomagała podopiecznej skorzystać z toalety. Jednak ostatnio upadła i była operowana, więc po wyjściu ze szpitala będzie również potrzebowała pomocy i opieki. Podopieczna jest bardzo czysta, większą kąpiel wykonuje się 2 razy w tygodniu. Trzeba z nią wykonywać ćwiczenia rąk. Zainteresowania podopiecznej to: muzyka, TV, radio, telefon, chodzenie na spacery, wizyty w mieście.
Do dyspozycji: lift wannowy, lift schodowy, zwykły lift jest w trakcie załatwiania, wózek inwalidzki, krzesełko toaletowe, łóżko specjalistyczne
W domu jest pies, którym zajmuje się mama podopiecznej. Rodzina regularnie odwiedza podopieczną.
Dla opiekunki: własny pokój, Internet, TV
Opis opiekunki :
W mieszkaniu jest bardzo czysto i schludnie, raz w tygodniu przychodzi osoba do sprzątania. Mama podopiecznej ma bardzo dobry stosunek do opiekunki. Razem z nimi mieszka syn, robi zakupy autem, pomaga we wszystkim, zostaje z matką w razie potrzeby, a córka przychodzi rzadko.
Plan dnia:
8-8:30 pobudka, podopieczna jest podnoszona z łóżka i transportowana na wózku inwalidzkim do toalety. Następnie trzeba zabrać kobietę na śniadanie. Opiekunka przygotowuje śniadanie i karmi podopieczną łyżką.
Po śniadaniu pomoc w kąpieli (codziennie). Następnie opiekunka pomaga jej umyć zęby, smaruje twarz kremem i czesze włosy. Potem ubieranie i znowu do toalety. Do toalety podopieczna wychodzi bardzo często – opiekunka wraz z jej mamą zabierają ją do toalety wózkiem.
11-13 - siedzenie w salonie, rozmowa przez telefon lub oglądanie telewizji.
12-13 obiad - opiekunka karmi podopieczną. Po obiedzie - drzemka, opiekunka w tym czasie wychodzi na spacer z pieskiem lub wieczorem.
Kolacja - kanapki lub coś prostego do przygotowania. Wieczorem mycie twarzy i zębów.
Więcej pracy jest raczej w pierwszej połowie dnia, po południu mniej.

Obowiązki

pomoc w higienie, pielęgnacji, ubieraniu, zmiana podkładów, pomoc w jedzeniu, prowadzenie domu, robienie zakupów

Wymagania

dobra znajomość języka niemieckiego,
doświadczenie w opiece osób starszych jest wymagane
prawo jazdy nie jest wymagane
osoby nie-/palące (tylko na zewnątrz)

Warunki pracy

• legalna i bezpieczna praca za granicą,
• atrakcyjne wynagrodzenie, premie za wyjazdy last minute oraz polecenie opiekunki,
• PRACA NA NIEMIECKICH WARUNKACH,
• zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
• BEZPŁATNY dojazd do i z Niemiec,
• stały kontakt z koordynatorem w czasie pobytu w Niemczech,
• możliwość nawiązania stałej współpracy.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Kontakt

dc-logo.jpg

0048 692107099 - Katarzyna
0048 608149171 - Julia
[email protected]

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...