Skocz do zawartości

Sympatyczna seniorka z Dolnej Saksonii poszukuje opiekunki z komunikatywną znajomością niemieckiego, osobna łazienka. Od zaraz. Stawka: 1700 Euro, 38442 Wolfsburg


Rekomendowane odpowiedzi

 

efekt_top.jpg

Agencja Zatrudnienia Efekt (KRAZ 19401) poszukuje osoby na stanowisko:

Sympatyczna seniorka z Dolnej Saksonii poszukuje opiekunki z komunikatywną znajomością niemieckiego, osobna łazienka. Od zaraz. Stawka: 1700 Euro, 38442 Wolfsburg

Stawka: 1700€/m-c
Termin wyjazdu: od zaraz
Miejscowość: 38442 Wolfsburg, Niemcy

Zatrudniamy na warunkach niemieckich - oznacza to, że wszystkie należne składki: zdrowotne, emerytalne i rentowe  odprowadzane są przez naszą firmę do Niemiec - dzięki temu nasz każdy pracownik otrzymuje na okres zatrudnienia kartę ubezpieczenia zdrowotnego i ma prawo korzystać z pomocy niemieckiej służby zdrowia, a w przyszłości każdy pracownik będzie miał prawo do poboru świadczeń z Niemiec.

form.png

 

Opis oferty

Zatrudniamy na warunkach niemieckich.

Poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy w Niemczech na stanowisku: Opiekunka osób starszych

Miejscowość: 38442 Wolfsburg, Niemcy
Termin zlecenia: od zaraz
Wynagrodzenie: 1700 netto/ miesiąc

Opis:
Poszukujemy opiekunki, która zaopiekuje się naszą podopieczną Panią Brigitte z Dolnej Saksonii. Seniorka to spokojna starsza Pani, która potrzebuje towarzystwa i wsparcia w codziennych czynnościach. Na co dzień porusza się z pomocą rollatora ale przez osłabienie dobrze by było jakby opiekunka ją asekurowała. Pani Brigitte choruje na nadciśnienie oraz ma problemy z sercem. Nadal myśli logicznie i nie choruje na demencję. Ma problemy ze wzrokiem oraz słuchem dlatego wspomaga się okularami i aparatem słuchowym. Potrzebuje pomocy podczas kąpieli oraz ubierania. Nie ma żadnej diety, a posiłki spożywa samodzielnie. Uwielbia ryby i sery. Seniorka mimo częściowej inkontynencji nadal samodzielnie korzysta z toalety.
Nasza towarzyska i przyjazna seniorka uwielbia spacery, zwłaszcza po swoim ogrodzie gdzie podziwia swoje kwiaty, a wieczorami lubi oglądać filmy.
Pani Brigitte mieszka w domu jednorodzinnym, gdzie na opiekunkę czekają 2 standardowo wyposażone pokoje z dostępem do Internetu oraz łazienka na wyłączność.
Opiekunka przejmie obowiązki związane z prowadzeniem domu takie jak utrzymywanie domu w czystości, pranie, gotowanie oraz robienie zakupów. Do sklepów jest ok 10 min rowerem, który znajduje się na miejscu. Rodzina zapewnia dużo czasu wolnego.Wymagania

• Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodne
porozumiewanie się z podopiecznym
• Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
• Uczciwość, zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista

Oferujemy

• Legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich, składki rentowe, emerytalne i zdrowotne są odprowadzane do Niemiec od pierwszego dnia pracy
• Wysokie wynagrodzenie (Premie + bonusy)
• Sprawdzone i bezpieczne miejsce pobytu
• Specjalnie dla Ciebie zorganizujemy transport w Twojej ulubionej firmie transportowej i pokryjemy koszty przejazdu w obie strony!
• Gwarantujemy terminowość wypłaty wynagrodzenia
•  Zapewniamy pomoc i wsparcie Koordynatora na miejscu

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać CV na adres:
[email protected]
Wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)

Kontakt

Agencja Zatrudnienia EFEKT
ul. Wyzwolenia 4
66-500 Strzelce Krajeńskie

Mail: [email protected]
www: efekt-24.pl
tel. 95 739-79-99, 95 739-79-98
kom. 503-502-317, 669-363-748, 508-558-955, 506-593-481, 506-593-416, 690-260-327
 
Dysponujemy również ofertami pracy dla Pielęgniarek, Pomocy domowych oraz ofertami w Domach Opieki w Niemczech.

Inne nasze oferty znajdziesz na naszej stronie www.efekt-24.pl

Jesteśmy również na Facebooku, odwiedź i polub nas!!!
https://www.facebook.com/AgencjaZatrudnieniaEfekt

Sprawdź nas!

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...