Skocz do zawartości

Poszukujemy ciepłej i empatycznej opiekunki, która zatroszczy się o naszą podopieczną Panią Tinę, która choruje na zespół Downa, bez inkontynencji i nocek, dom z basenem, od 20.06.2024, 65239 Hochheim am Main, 1700€/m-c


Rekomendowane odpowiedzi

 

efekt_top.jpg

Agencja Zatrudnienia Efekt (KRAZ 19401) poszukuje osoby na stanowisko:

Poszukujemy ciepłej i empatycznej opiekunki, która zatroszczy się o naszą podopieczną Panią Tinę, która choruje na zespół Downa, bez inkontynencji i nocek, dom z basenem, od 20.06.2024, 65239 Hochheim am Main, 1700€/m-c

Stawka: 1700€/m-c
Termin wyjazdu: 20.06.2024
Miejscowość: 65239 Hochheim, Niemcy

Zatrudniamy na warunkach niemieckich - oznacza to, że wszystkie należne składki: zdrowotne, emerytalne i rentowe  odprowadzane są przez naszą firmę do Niemiec - dzięki temu nasz każdy pracownik otrzymuje na okres zatrudnienia kartę ubezpieczenia zdrowotnego i ma prawo korzystać z pomocy niemieckiej służby zdrowia, a w przyszłości każdy pracownik będzie miał prawo do poboru świadczeń z Niemiec.

form.png

 

Opis oferty

Poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy w Niemczech na stanowisku: Opiekunka osób starszych

Miejsce pracy: 65239 Hochheim am Main
Termin rozpoczęcia: od 20.06.2024
Wynagrodzenie: 1700 Euro netto/ miesiąc

Opis:
Pani Tina straciła niedawno swoją ukochaną mamę, która całe życie się nią opiekowała. Kobieta jest osobą mobilną, ale ma lekkie ograniczenia mobilności (porusza się w charakterystyczny dla choroby sposób – jej ruchy nie są do końca w pełni skoordynowane z powodu bólu kolan i niezgrabne, nie ma też ochoty na ruch). Nie jest skomplikowana, jest przyjazna. Z powodu Astmy bywa, że miewa duszności lub napady kaszlu. Cierpi na niedoczynność tarczycy. Nosi okulary. Z powodu schorzenia Pani Lina wymaga opieki w każdej dziedzinie swojego życia. W higienie dotąd wspierały ją Pflegedienst. Pani Lina żyje od dawna wg ustrukturyzowanego planu dnia, który doskonale zna i należałoby go zachować, wówczas Podopieczna jest w stanie codzienną rutynę wykonywać samodzielnie lub z jedynie niewielką pomocą opiekuna.
Bardzo lubi oglądać telewizję, najczęściej do późna, ale około 23 sama kładzie się spać. Wstaje między 8-9:30, po czym wykonuje codzienną poranną higienę (w asyście opiekunki). Uwielbia malować mandale, grać w gry planszowe i grać na organach – ma zajęcia muzyczne w domu. Korzysta z toalety samodzielnie. Jeśli w ciągu dnia za dużo wypije, może wstawać w nocy skorzystać z toalety - ma też krzesełko toaletowe. Nie potrzebuje pomocy opiekunki. Samodzielnie je i pije. W ogrodzie jest basen, więc latem można zachęcać ją do kąpieli w nim.
Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym w miasteczku Hochheim am Main. Do najbliższego sklepu Rewe jest 10 min drogi pieszo. Na miejscu przygotowano przytulny pokój z dostępem do Internetu.Wymagania

• Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodne
porozumiewanie się z podopiecznym
• Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
• Uczciwość, zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista

Oferujemy

• Legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich, składki rentowe, emerytalne i zdrowotne są odprowadzane do Niemiec od pierwszego dnia pracy
• Wysokie wynagrodzenie (Premie + bonusy)
• Sprawdzone i bezpieczne miejsce pobytu
• Specjalnie dla Ciebie zorganizujemy transport w Twojej ulubionej firmie transportowej i pokryjemy koszty przejazdu w obie strony!
• Gwarantujemy terminowość wypłaty wynagrodzenia
•  Zapewniamy pomoc i wsparcie Koordynatora na miejscu

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać CV na adres:
[email protected]
Wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)

Kontakt

Agencja Zatrudnienia EFEKT
ul. Wyzwolenia 4
66-500 Strzelce Krajeńskie

Mail: [email protected]
www: efekt-24.pl
tel. 95 739-79-99, 95 739-79-98
kom. 503-502-317, 669-363-748, 508-558-955, 506-593-481, 506-593-416, 690-260-327
 
Dysponujemy również ofertami pracy dla Pielęgniarek, Pomocy domowych oraz ofertami w Domach Opieki w Niemczech.

Inne nasze oferty znajdziesz na naszej stronie www.efekt-24.pl

Jesteśmy również na Facebooku, odwiedź i polub nas!!!
https://www.facebook.com/AgencjaZatrudnieniaEfekt

Sprawdź nas!

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...