Skocz do zawartości

Super oferta do mobilnego seniora bez demencji i bez inkontynencji, Pana Paula oraz jego samodzielnej żony, bardzo dobre warunki mieszkalne, piękna okolica od 24.06.2024, w 72458 Albstadt – 1800€/m-c


Rekomendowane odpowiedzi

 

efekt_top.jpg

Agencja Zatrudnienia Efekt (KRAZ 19401) poszukuje osoby na stanowisko:

Super oferta do mobilnego seniora bez demencji i bez inkontynencji, Pana Paula oraz jego samodzielnej żony, bardzo dobre warunki mieszkalne, piękna okolica od 24.06.2024, w 72458 Albstadt – 1800€/m-c

Stawka: 1800€/m-c
Termin wyjazdu: 24.06.2024
Miejscowość: 72458 Albstadt, Niemcy

Zatrudniamy na warunkach niemieckich - oznacza to, że wszystkie należne składki: zdrowotne, emerytalne i rentowe  odprowadzane są przez naszą firmę do Niemiec - dzięki temu nasz każdy pracownik otrzymuje na okres zatrudnienia kartę ubezpieczenia zdrowotnego i ma prawo korzystać z pomocy niemieckiej służby zdrowia, a w przyszłości każdy pracownik będzie miał prawo do poboru świadczeń z Niemiec.

form.png

 

Opis oferty

Zatrudniamy na warunkach niemieckich .
Poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy w Niemczech na stanowisku: Opiekunka osób starszych

Miejsce zlecenia: 72458 Albstadt
Stawka: 1800 EUR (netto)
Start: od 24.06.2024

Opis:
Przesympatyczny, Pan Paul i jego żona szukają życzliwej i pogodnej opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Małżeństwo mieszka w nowym apartamentowcu gdzie dookoła są piękne górzysty tereny. Pan Paul mimo przebytego udaru jest w bardzo dobrej formie i porusza się samodzielnie za pomocą rollatora. Nadal jest w pełni sprawny umysłowo i uwielbia grać w scrabble. Nie choruje na inkontynencje i samodzielnie korzysta z toalety. Potrzebuje niewielkiej pomocy podczas kąpieli oraz ubierania. Dalej jest w stanie wykonać drobne czynności higieniczne oraz się ogolić. Z kolei jego żona jest w pełni mobilna, samodzielna i bez demencji.
Pan Paul i jego żona to dobrana para, która uwielbia wspólne rozmowy i wspólne spędzanie czasu, zwłaszcza na pięknym tarasie. Razem grają w różnego rodzaju gry popijać herbatkę, a wieczorami oglądają kanały sportowe co jest ich pasją. Nie są absorbujący, przez co opiekunka ma dużo czasu wolnego.
Opiekunka będzie się głównie zajmować prowadzeniem domu czyli utrzymywaniem domu w czystości, praniem, gotowaniem oraz robieniem zakupów.
Ze względu, że do sklepu jest około 25 min drogi spacerkiem. Córka seniorów zabiera opiekunkę na zakupy. Jedzenia nie brakuje, a opiekunka może sobie kupować to na co ma ochotę. Na miejscu jest dostępny samochód BMW z manualną skrzynią biegów.
Dla opiekunki jest przygotowany nowy, przytulny pokój z dostępem do bardzo dobrego Internetu. Jest również osobna toaleta.Wymagania

• Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodne
porozumiewanie się z podopiecznym
• Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
• Uczciwość, zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista

Oferujemy

• Legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich, składki rentowe, emerytalne i zdrowotne są odprowadzane do Niemiec od pierwszego dnia pracy
• Wysokie wynagrodzenie (Premie + bonusy)
• Sprawdzone i bezpieczne miejsce pobytu
• Specjalnie dla Ciebie zorganizujemy transport w Twojej ulubionej firmie transportowej i pokryjemy koszty przejazdu w obie strony!
• Gwarantujemy terminowość wypłaty wynagrodzenia
•  Zapewniamy pomoc i wsparcie Koordynatora na miejscu

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać CV na adres:
[email protected]
Wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)

Kontakt

Agencja Zatrudnienia EFEKT
ul. Wyzwolenia 4
66-500 Strzelce Krajeńskie

Mail: [email protected]
www: efekt-24.pl
tel. 95 739-79-99, 95 739-79-98
kom. 503-502-317, 669-363-748, 508-558-955, 506-593-481, 506-593-416, 690-260-327
 
Dysponujemy również ofertami pracy dla Pielęgniarek, Pomocy domowych oraz ofertami w Domach Opieki w Niemczech.

Inne nasze oferty znajdziesz na naszej stronie www.efekt-24.pl

Jesteśmy również na Facebooku, odwiedź i polub nas!!!
https://www.facebook.com/AgencjaZatrudnieniaEfekt

Sprawdź nas!

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...