Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

senihelp24-omnie.jpg

 

Sprawdzone miejsce pracy do sympatycznej Pani Ulrike od 16.06 Monachium, 1750€+ bonus wakacyjny do 300€

Wynagrodzenie: 1750€+ bonus wakacyjny do 300€
Miejscowość: Monachium
Termin: 16-06-2024
Znajomość języka: komunikatywny/dobry

form.png

 

Szczegóły zlecenia

Ulrike jest singielką i od dłuższego czasu pracuje jako pisarka, ma 68 lat. Jest zajęta całymi dniami i zaangażowana bardzo w swoją pracę. Niestety w 5/2022 doznała wylewu krwi do mózgu i od tego czasu jest sparaliżowana - lewa stronie. Nie może kontrolować ani używać ręki i nogi. Dlatego potrzebuje już wsparcia we wszystkich codziennych czynnościach. Przesiada się na wózek z niewielką pomocą. W ciągu dnia dużo czasu spędza przed komputerem, rozmawia przez telefon lub jest zajęta terapią. Od czasu do czasu ma spotkania poza domem, idzie do opery lub wieczorem na koncert. Opiekunka powinna towarzyszyć Ulrike. Poza tym Ulrike jest bardzo miłą, przyjazną, pełną szacunku osobą, z którą można spędzić przyjemnie czas. Obecnie pisze książkę o ostatnich miesiącach swojego życia i chce dodać innym ludziom odwagi, by brać życie takim, jakie jest… zawsze pozytywne i pełne humoru. Stały rytm dnia. Noce spokoje.
Bardzo ładny pokój i prywatna łazienka tylko dla opiekunki. Mieszkanie w centrum Monachium. Wszystko jest bardzo blisko.

Zadania opiekunki

Prowadzenie gospodarstwa domowego. Gotowanie, pranie, sprzątanie. Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu. Przejęcie higieny osobistej. Dotrzymanie towarzystwa.

Wymagania

Język dobry oraz referencje

Zapewniamy

• wsparcie i opiekę koordynatora, 
• legalne zatrudnienie,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• odprowadzanie składek ZUS,
• transport do Niemiec i z powrotem,
• mieszkanie i wyżywienie w domu seniora.

Kontakt

senihelp-avatar.jpg

Senihelp sp. z o.o. sp. k.
+48 58 55 88 082   
[email protected]

form.png

form.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...