Skocz do zawartości

Mobilna i bez demencji seniorka, Pani Maria szuka wsparcia opiekunki. Oferta od 11.06.2024. Stawka 1600€. Miejscowość: 65462 Ginsheim. Warunki niemieckie.


Rekomendowane odpowiedzi

 

efekt_top.jpg

Agencja Zatrudnienia Efekt (KRAZ 19401) poszukuje osoby na stanowisko:

Mobilna i bez demencji seniorka, Pani Maria szuka wsparcia opiekunki. Oferta od 11.06.2024. Stawka 1600€. Miejscowość: 65462 Ginsheim. Warunki niemieckie.

Stawka: 1600€/m-c
Termin wyjazdu: 11.06.2024
Miejscowość: 65462 Ginsheim, Niemcy

Zatrudniamy na warunkach niemieckich - oznacza to, że wszystkie należne składki: zdrowotne, emerytalne i rentowe  odprowadzane są przez naszą firmę do Niemiec - dzięki temu nasz każdy pracownik otrzymuje na okres zatrudnienia kartę ubezpieczenia zdrowotnego i ma prawo korzystać z pomocy niemieckiej służby zdrowia, a w przyszłości każdy pracownik będzie miał prawo do poboru świadczeń z Niemiec.

form.png

 

Opis oferty

Zatrudniamy na warunkach niemieckich.

Poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy w Niemczech na stanowisku: Opiekunka osób starszych

Miejscowość: 65462 Ginsheim-Gustavsburg
Termin zlecenia: od 11.06.2024
Wynagrodzenie: 1.600 Euro

OPIS:
Poszukujemy opiekunki z komunikatywna znajomością języka niemieckiego dla naszej seniorki Pani Marii ( 88lat), która jest bardzo drobna bo waży zaledwie 50 kg. Ze względu na nowotwór jest osobą osłabioną i potrzebuje asekuracji podczas chodzenia. Porusza przy pomocy rollatora ale najlepiej jakby zawsze ktoś był w pobliżu. Dodatkowo z powodu nadciśnienia może miewać zawroty głowy. Mimo wieku seniorka jest w pełni komunikatywna i nie ma problemów ze słuchem, wzrokiem ani z pamięcią. Pani Maria zmaga się z chorobą nerek dlatego opiekunka powinna kontrolować ilość przyjmowanych płynów. Podopieczna nie ma inkontynencji i bez problemu przesypia całe noce. Potrzebuje niewielkiego wsparcia podczas codziennych czynnościach, a tak naprawdę asekuracji bo seniorska sama się kąpie oraz spożywa posiłki.
Ze względu, że seniorka mieszka sama w dużym domu jednorodzinnym, czuje się samotna i chciałaby osoby, która będzie potrafiła jej umilić czas i potowarzyszyć jej podczas spaceru. Dodatkowo zajmie się prowadzeniem domu oraz zakupami. Do sklepu jest ok 10 min na pieszo ale jakby opiekunka potrzebowała jest dostępny samochód z automatyczna skrzynią biegów.
Dla opiekunki czeka przytulny pokój z dostępem do Internetu. Ze względu na duża samodzielność podopiecznej, opiekunka ma dużo czasu dla siebie.Wymagania

• Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodne
porozumiewanie się z podopiecznym
• Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
• Uczciwość, zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista

Oferujemy

• Legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich, składki rentowe, emerytalne i zdrowotne są odprowadzane do Niemiec od pierwszego dnia pracy
• Wysokie wynagrodzenie (Premie + bonusy)
• Sprawdzone i bezpieczne miejsce pobytu
• Specjalnie dla Ciebie zorganizujemy transport w Twojej ulubionej firmie transportowej i pokryjemy koszty przejazdu w obie strony!
• Gwarantujemy terminowość wypłaty wynagrodzenia
•  Zapewniamy pomoc i wsparcie Koordynatora na miejscu

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać CV na adres:
[email protected]
Wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)

Kontakt

Agencja Zatrudnienia EFEKT
ul. Wyzwolenia 4
66-500 Strzelce Krajeńskie

Mail: [email protected]
www: efekt-24.pl
tel. 95 739-79-99, 95 739-79-98
kom. 503-502-317, 669-363-748, 508-558-955, 506-593-481, 506-593-416, 690-260-327
 
Dysponujemy również ofertami pracy dla Pielęgniarek, Pomocy domowych oraz ofertami w Domach Opieki w Niemczech.

Inne nasze oferty znajdziesz na naszej stronie www.efekt-24.pl

Jesteśmy również na Facebooku, odwiedź i polub nas!!!
https://www.facebook.com/AgencjaZatrudnieniaEfekt

Sprawdź nas!

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...