Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

pmhc.jpg

 

Zastępstwo od 15.06/ Solingenstadt/2100€
Termin: 15.06.2024
Stawka: 2100€
Poziom znajomości języka: podstawowy+

form.png

 

DO OPIEKI

PODOPIECZNA: wiek: 85 lat, waga: 60 kg. Podopieczna choruje na demencję (częściowa dezorientacja czasowo-przestrzenna) i częściową inkontynencję (wkładki, pieluchy), a z toalety korzysta z pomocą. Ma słabszy słuch i wzrok – nosi aparat słuchowy i okulary. Podopieczna może mieć problemy podczas wymowy. Porusza się na wózku – potrzebuje kompletnej pomocy podczas wstawania i transferu. Podopieczna spokojnie przesypia noce.
PODOPIECZNY: wiek: 87 lat, waga: 88 kg. Podopieczny choruje na zaburzenia rytmu serca i nadciśnienie. Ma założony rozrusznik serca i wstawioną protezę stawu biodrowego. Porusza się przy balkoniku. Samodzielnie wstaje, transfer odbywa się samodzielnie. Stan psychiczny podopiecznego jest niezaburzony. Podopieczny samodzielnie korzysta z toalety (basenik). Podopieczny nosi okulary. Podopieczny spokojnie przesypia noce.

OBOWIĄZKI

Opiekunka prowadzenie gospodarstwa domowego, pomaga w czynnościach higienicznych i pielęgnacyjnych u podopiecznych, towarzyszy podopiecznym podczas spacerów, spędza z nimi czas.

WARUNKI

Podopieczna mieszka w domu z mężem. Dla opiekunki przygotowano standardowo wyposażony pokój i własną łazienkę. Na miejscu jest Internet. Sklepy (Rewe, sklep mięsny, apteka, piekarnia) są oddalone o 20 min. na piechotę. W zakupach pomaga rodzina. Czas wolny do uzgodnienia z rodziną na miejscu.

POROZMAWIAJMY

pmhs.jpg

Pflege mit Herzen 24

Agnieszka: +48 577 077 732, Joanna: +48 517 959 664,
Kamila: +48 730 959 900 lub +48 736 161 616
Napisz do nas [email protected]
Odwiedź naszą stronę internetową pflegemitherzen24.pl

form.png

form.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...