Skocz do zawartości

Zlecenie dla opiekunki z komunikatywnym niemieckim dla Seniorki, Pani Rotraut, bez nocnego wstawania, bez inkontynencji od 21.06.2024– 1.600€ netto/m-c, 65779 Kelkheim am Taunus. Warunki niemieckie.


Rekomendowane odpowiedzi

 

efekt_top.jpg

Agencja Zatrudnienia Efekt (KRAZ 19401) poszukuje osoby na stanowisko:

Zlecenie dla opiekunki z komunikatywnym niemieckim dla Seniorki, Pani Rotraut, bez nocnego wstawania, bez inkontynencji od 21.06.2024– 1.600€ netto/m-c, 65779 Kelkheim am Taunus. Warunki niemieckie.

Stawka: 1600€/m-c
Termin wyjazdu: 21.06.2024
Miejscowość: 65779 Kelkheim, Niemcy

Zatrudniamy na warunkach niemieckich - oznacza to, że wszystkie należne składki: zdrowotne, emerytalne i rentowe  odprowadzane są przez naszą firmę do Niemiec - dzięki temu nasz każdy pracownik otrzymuje na okres zatrudnienia kartę ubezpieczenia zdrowotnego i ma prawo korzystać z pomocy niemieckiej służby zdrowia, a w przyszłości każdy pracownik będzie miał prawo do poboru świadczeń z Niemiec.

form.png

 

Opis oferty

Poszukujemy opiekunki z komunikatywnym lub dobrym niemieckim dla naszej kochanej Seniorki, Pani Rotraut, która mieszka w domu wolnostojącym w miejscowości Kelkheim am Taunus.
Podopieczna to przyjazna Seniorka, która porusza się przy pomocy rollatora lub laski. Ma dość duże problemy ze wzrokiem (zwyrodnienie plamki żółtej), dlatego może wymagać wsparcia opiekunki, asekuracji w poruszaniu się oraz pomocy w sytuacjach dnia codziennego. Na spacery może udawać się na wózku inwalidzkim.
Pani lekko się zapomina, może mieć więc początkowe objawy demencji. Bywa osamotniona, dlatego potrzebuje ciepłej opiekunki, która ją podniesie na duchu, rozweseli i przyniesie do jej życia trochę radości, zaproponuje wspólny spacer lub zagra z nią w gry planszowe. Doskwierają jej różne bóle, m.in. kości i stawów – mają podłoże reumatyczne i wynikają z osteoporozy, na którą cierpi Seniorka.
Pani Rotraut stara się jeszcze korzystać z toalety – nie ma inkontynencji, ale asekuracyjnie nosi wkładki, może potrzebować pomocy opiekunki w trakcie korzystania z toalety. W nocy może używać krzesełko toaletowe.
Podopieczna wymaga wsparcia w higienie, ubieraniu się i rozbieraniu. Pielęgnacją paznokci zajmuje się Fußpflege, która przychodzi do domu.
Seniorka nie przebudza się w nocy, ale może się zdarzyć że będzie chciała skorzystać z toalety.
Dla opiekunki przygotowano w pełni umeblowany pokój z dostępem do Internetu.Wymagania

• Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodne
porozumiewanie się z podopiecznym
• Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
• Uczciwość, zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista

Oferujemy

• Legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich, składki rentowe, emerytalne i zdrowotne są odprowadzane do Niemiec od pierwszego dnia pracy
• Wysokie wynagrodzenie (Premie + bonusy)
• Sprawdzone i bezpieczne miejsce pobytu
• Specjalnie dla Ciebie zorganizujemy transport w Twojej ulubionej firmie transportowej i pokryjemy koszty przejazdu w obie strony!
• Gwarantujemy terminowość wypłaty wynagrodzenia
•  Zapewniamy pomoc i wsparcie Koordynatora na miejscu

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać CV na adres:
[email protected]
Wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)

Kontakt

Agencja Zatrudnienia EFEKT
ul. Wyzwolenia 4
66-500 Strzelce Krajeńskie

Mail: [email protected]
www: efekt-24.pl
tel. 95 739-79-99, 95 739-79-98
kom. 503-502-317, 669-363-748, 508-558-955, 506-593-481, 506-593-416, 690-260-327
 
Dysponujemy również ofertami pracy dla Pielęgniarek, Pomocy domowych oraz ofertami w Domach Opieki w Niemczech.

Inne nasze oferty znajdziesz na naszej stronie www.efekt-24.pl

Jesteśmy również na Facebooku, odwiedź i polub nas!!!
https://www.facebook.com/AgencjaZatrudnieniaEfekt

Sprawdź nas!

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...