Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

pmhp-top-min.png

Firma PFLEGE MIT HERZ POLEN poszukuje pracowników do pomocy osobom starszym na terenie Niemiec. Zatrudniamy w oparciu o umowę zlecenie, zapewniamy formularz A1 i kartę EKUZ. Formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

👵🎀POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DO LEŻĄCEJ SENIORKI 🎀👵

Planowany termin wyjazdu: OD ZARAZ
Lokalizacja: 91341 Röttenbach
Wymagana znajomość języka niemieckiego: Dobry
Wynagrodzenie: 2000 EURO

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego

👵🎀POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DO LEŻĄCEJ SENIORKI 🎀👵

🏠 KOD POCZTOWY: 91341 Röttenbach

⏱ START: OD ZARAZ!

💰 WYNAGRODZENIE: 2000 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI

🎀👵SENIORKA: Pani Kunigunde, 96 lat, 65kg, 150 cm

Poszukujemy troskliwej Opiekunki do uroczej Starszej Pani. Podopieczna jest osobą bardzo schorowaną. Ze względu na Swój stan jest osobą leżącą. Wszystkie czynności związane z Seniorką wykonywane są w łóżku. Podopieczna stosuje wkładki higieniczne do bielizny. Korzysta z pomocy aparatu słuchowego. Potrzebuje motywacji, aby utrzymać rytm dnia i nocy💖

Pomimo utrudnień, wciąż ma w sobie entuzjazm i uśmiech! 🌈 Poszukujemy kogoś, kto zapewni jej wsparcie i troskę w tym trudnym czasie.🌷

Seniorka potrzebuje pomocy w wykonywaniu podstawowych codziennych czynności życiowych, takich jak: dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, itd. Opiekunka powinna również pomóc w drobnych pracach gospodarczych, np. pranie, sprzątanie, podawanie posiłków, robienie zakupów w zasięgu spaceru itd.

🎀🌷 W pobliżu mieszka córka Seniorki, która pomaga w codziennych obowiązkach🎀🌷

🎀 Pani Ursula mieszka w przestronnym domu, gdzie dla opiekunki zapewniony jest pokój z połączeniem internetowym + WŁASNA ŁAZIENKA!🎀📺

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

Kontakt

pmhp-kontakt-min.png
PFLEGE MIT HERZ POLEN
Pflege - Betreuung - Zuhause
Kaszubska 1, 75-025 Koszalin
Telefon: +48 600-872-149, +48 600-875-116
e-mail: [email protected]
strona www: www.pmhp.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...