Skocz do zawartości

Warunki niemieckie. Opiekunka z komunikatywną znajomością jęz. niemieckiego dla sympatycznego małżeństwa, Pani Charlotte i Pana Adolfa, od 18.06.2024 w 78244 Gottmadingen, blisko szwajcarskiej granicy.


Rekomendowane odpowiedzi

 

efekt_top.jpg

Agencja Zatrudnienia Efekt (KRAZ 19401) poszukuje osoby na stanowisko:

Warunki niemieckie. Opiekun z komunikatywną znajomością jęz. niemieckiego dla sympatycznego małżeństwa, Pani Charlotte i Pana Adolfa, od 18.06.2024 w 78244 Gottmadingen, blisko szwajcarskiej granicy.

Stawka: 1700€/m-c
Termin wyjazdu: 18.06.2024
Miejscowość: 78244 Gottmadingen, Niemcy

Zatrudniamy na warunkach niemieckich - oznacza to, że wszystkie należne składki: zdrowotne, emerytalne i rentowe  odprowadzane są przez naszą firmę do Niemiec - dzięki temu nasz każdy pracownik otrzymuje na okres zatrudnienia kartę ubezpieczenia zdrowotnego i ma prawo korzystać z pomocy niemieckiej służby zdrowia, a w przyszłości każdy pracownik będzie miał prawo do poboru świadczeń z Niemiec.

form.png

 

Opis oferty

Poszukujemy opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego dla pani Charlotte i pana Adolfa, mobilnych Seniorów potrzebujących wsparcia opiekunki na co dzień.
Pani Charlotte to kochana i sympatyczna seniorka, która choruje na nadciśnienie oraz osteoporozę. Ze względu na osłabienie starcze nie jest już wstanie poruszać się o rollatorze, dlatego chodzi przy wsparciu opiekunki. Ma postępująca demencje przez co zapomina się, powtarza oraz ma problemy z orientacją czasową. Seniorka ma częściową inkontynencje i wspomaga się wkładkami. Nie jest już w stanie sama się ubrać i umyć. Przy kąpieli seniorki pomaga jej mobilny mąż.
Mąż seniorki, Pan Adolf choruje na zaćmę, nowotwór oraz nadciśnienie. Nie ma demencji. Ma założoną stomię. Nadal jest w pełni mobilny i nie potrzebuje wsparcia przy czynnościach higienicznych. Potrzebuje jedynie pomocy podczas jedzenia. Ze względu na trzęsące się ręce musi być karmiony. Senior mimo spokojnego charakteru bywa nieufny do nowych osób dlatego część obowiązków tj pranie czy wynoszenie śmieci wykonuje sam.
Seniorzy mieszkają w miasteczku Gottmadingen przy granicy ze Szwajcarią. Jest to dom jednorodzinny z ogrodem. Do sklepów jest ok 5-10 min na pieszo.
Opiekunka oprócz wsparcia podopiecznych zajmie się obowiązkami domowymi tj. sprzątanie, robienie zakupów wraz z seniorem oraz gotowaniem w weekendy. Od poniedziałku do piątku przywożony jest catering.
Dla opiekunki przygotowano przytulny pokój z dostępem do Internetu.



Wymagania

• Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodne
porozumiewanie się z podopiecznym
• Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
• Uczciwość, zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista

Oferujemy

• Legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich, składki rentowe, emerytalne i zdrowotne są odprowadzane do Niemiec od pierwszego dnia pracy
• Wysokie wynagrodzenie (Premie + bonusy)
• Sprawdzone i bezpieczne miejsce pobytu
• Specjalnie dla Ciebie zorganizujemy transport w Twojej ulubionej firmie transportowej i pokryjemy koszty przejazdu w obie strony!
• Gwarantujemy terminowość wypłaty wynagrodzenia
•  Zapewniamy pomoc i wsparcie Koordynatora na miejscu

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać CV na adres:
[email protected]
Wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)

Kontakt

Agencja Zatrudnienia EFEKT
ul. Wyzwolenia 4
66-500 Strzelce Krajeńskie

Mail: [email protected]
www: efekt-24.pl
tel. 95 739-79-99, 95 739-79-98
kom. 503-502-317, 669-363-748, 508-558-955, 506-593-481, 506-593-416, 690-260-327
 
Dysponujemy również ofertami pracy dla Pielęgniarek, Pomocy domowych oraz ofertami w Domach Opieki w Niemczech.

Inne nasze oferty znajdziesz na naszej stronie www.efekt-24.pl

Jesteśmy również na Facebooku, odwiedź i polub nas!!!
https://www.facebook.com/AgencjaZatrudnieniaEfekt

Sprawdź nas!

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...