Skocz do zawartości

MIESIĘCZNE ZASTĘPSTWO DO SPRAWNEJ UMYSŁOWO I MOBILNEJ SENIORKI OD 26.06.2024!!!BEZ DŹWIGANIA I WSTAWANIA W NOCY!!!KONIECZNOŚĆ POSIADANIA PRAWA JAZDY!!!ŚWIETNE WARUNKI MIESZKALNE!!


Rekomendowane odpowiedzi

GC-logo.jpg

poszukuje osób na stanowisko:

MIESIĘCZNE ZASTĘPSTWO DO SPRAWNEJ UMYSŁOWO I MOBILNEJ KOBIETY!!BEZ DŹWIGANIA I WSTAWANIA W NOCY!!KONIECZNE PRAWA JAZDY!!!ŚWIETNE WARUNKI MIESZKALNE!!!DOBRY/KOMUNIKATYWNY JĘZYK!!!

Wynagrodzenia: WYNAGRODZENIE USTALANE INDYWIDUALNIE
Miejscowość: 72226 Simmersfeld
Poziom znajomości języka: dobry/komunikatywny
Płeć podopiecznego: Kobieta

form.png

 

Opis zlecenia

Opieki oraz wsparcia w obowiązkach dnia codziennego wymaga sympatyczna i spokojna Seniorka. Podopieczna jest osobą mobilną, dłuższe dystanse pokonuje przy pomocy rollatorka. Występuje u niej lekka demencja, jednak nie przejawia tendencji do agresji i ucieczek. Dodatkowo nosi aparat słuchowy i ma inkontynencję moczową. W tygodniu przychodzą do seniorki Pflegedienst oraz Caritas, w tym czasie zabierają seniorkę na spacery,

Opiekunka ma do dyspozycji w pełni umeblowany i wyposażony pokoj z łazienką oraz dostępem do Internetu.

Do zadań opiekunki należą: wsparcie i pomoc w czynnościach dnia codziennego, prowadzenie gospodarstwa domowego, robienie zakupów.

Kontakt

GC-mlogo.jpg
Germania Care
Opieka nad osobami starszymi Niemcy
ul. Biskupa Czesława Domina 7/12
75-065 Koszalin
Tel.: 452 101 821
509 780 868
94 342 40 56
Email: [email protected]

form.png

form.png

 

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...