Skocz do zawartości

Opiekunka dla samotnej Seniorki pani Gertrud od 11.06.2024, w 55593 Rüdesheim an der Nahe, spokojne, sprawdzone zlecenie, Pflegedienst, pomoc rodziny, 1500€/m-c


Rekomendowane odpowiedzi

 

efekt_top.jpg

Agencja Zatrudnienia Efekt (KRAZ 19401) poszukuje osoby na stanowisko:

Opiekunka dla samotnej Seniorki pani Gertrud od 11.06.2024, w 55593 Rüdesheim an der Nahe, spokojne, sprawdzone zlecenie, Pflegedienst, pomoc rodziny, 1500€/m-c

Stawka: 1500€/m-c
Termin wyjazdu: 11.06.2024
Miejscowość: 55593 Rudesheim an der Nahe, Niemcy

Zatrudniamy na warunkach niemieckich - oznacza to, że wszystkie należne składki: zdrowotne, emerytalne i rentowe  odprowadzane są przez naszą firmę do Niemiec - dzięki temu nasz każdy pracownik otrzymuje na okres zatrudnienia kartę ubezpieczenia zdrowotnego i ma prawo korzystać z pomocy niemieckiej służby zdrowia, a w przyszłości każdy pracownik będzie miał prawo do poboru świadczeń z Niemiec.

form.png

 

Opis oferty

Poszukujemy opiekunki dla naszej podopiecznej pani Gertrud (96), która jest spokojną starszą panią, która lubi uciąć sobie drzemkę w fotelu. Seniorka choruje na demencję, która cały czas postępuje. Ma problemy przede wszystkim z pamięcią krótkotrwałą, zapomina co przed chwilą mówiła. Mimo choroby seniorka jest komunikatywna i jak najbardziej można z nią porozmawiać. Ma słaby wzrok i słuch. Pani Gertrud porusza się za pomocą rollatora, ponieważ tak jest jej najwygodniej. Pflegedienst wydziela leki, a opiekunka je podaje. Raz w miesiącu do domu seniorki przyjeżdża lekarka. W każdy czwartek przychodzi również fizjoterapeuta. Seniorka po problemy z ciśnieniem dlatego zalecane jest aby mierzyć jej ciśnienie 3 razy dziennie po posiłku.
Rodzina, tak jak seniorka jest bardzo miła. Synowie dbają o mamę i opiekunkę, zapraszają je na niedzielne obiady, zabierają na wycieczki po okolicy. Opiekunka prowadzi dom, gotuje i zajmuje się robieniem zakupów. Ma do dyspozycji rower oraz torbę na zakupy na kółkach. Synowie w razie czego mogą pomóc w zakupach. Do sklepu jest ok 15 min drogi.
Seniorka mieszka sama w domu jednorodzinnym z tarasem i ogrodem, warunki mieszkaniowe są bardzo dobre. Na parterze jest salon kuchnia, łazienka oraz pokój seniorki. Na górze znajdują się 4 pokoje w tym pokój dla opiekunki.Wymagania

• Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodne
porozumiewanie się z podopiecznym
• Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
• Uczciwość, zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista

Oferujemy

• Legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich, składki rentowe, emerytalne i zdrowotne są odprowadzane do Niemiec od pierwszego dnia pracy
• Wysokie wynagrodzenie (Premie + bonusy)
• Sprawdzone i bezpieczne miejsce pobytu
• Specjalnie dla Ciebie zorganizujemy transport w Twojej ulubionej firmie transportowej i pokryjemy koszty przejazdu w obie strony!
• Gwarantujemy terminowość wypłaty wynagrodzenia
•  Zapewniamy pomoc i wsparcie Koordynatora na miejscu

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać CV na adres:
[email protected]
Wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)

Kontakt

Agencja Zatrudnienia EFEKT
ul. Wyzwolenia 4
66-500 Strzelce Krajeńskie

Mail: [email protected]
www: efekt-24.pl
tel. 95 739-79-99, 95 739-79-98
kom. 503-502-317, 669-363-748, 508-558-955, 506-593-481, 506-593-416, 690-260-327
 
Dysponujemy również ofertami pracy dla Pielęgniarek, Pomocy domowych oraz ofertami w Domach Opieki w Niemczech.

Inne nasze oferty znajdziesz na naszej stronie www.efekt-24.pl

Jesteśmy również na Facebooku, odwiedź i polub nas!!!
https://www.facebook.com/AgencjaZatrudnieniaEfekt

Sprawdź nas!

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...