Skocz do zawartości

Opiekunka do Seniorki Pani Giseli w 61462 Königstein, osobne piętro dla opiekunki, oferta od 10.06.2024 – 1600€/m-c. Warunki niemieckie


Rekomendowane odpowiedzi

 

efekt_top.jpg

Agencja Zatrudnienia Efekt (KRAZ 19401) poszukuje osoby na stanowisko:

Opiekunka do Seniorki Pani Giseli w 61462 Königstein, osobne piętro dla opiekunki, oferta od 10.06.2024 – 1600€/m-c. Warunki niemieckie

Stawka: 1600€/m-c
Termin wyjazdu: 10.06.2024
Miejscowość: 61462 Königstein am Taunus, Niemcy

Zatrudniamy na warunkach niemieckich - oznacza to, że wszystkie należne składki: zdrowotne, emerytalne i rentowe  odprowadzane są przez naszą firmę do Niemiec - dzięki temu nasz każdy pracownik otrzymuje na okres zatrudnienia kartę ubezpieczenia zdrowotnego i ma prawo korzystać z pomocy niemieckiej służby zdrowia, a w przyszłości każdy pracownik będzie miał prawo do poboru świadczeń z Niemiec.

form.png

 

Opis oferty

Zatrudniamy na warunkach niemieckich Poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy w Niemczech na stanowisku: Opiekun osób starszych

Miejsce pracy: 61462 Königstein
Termin rozpoczęcia: od zaraz
Wynagrodzenie: 1500 Euro netto

Opis:
Pani Gisela to drobna Seniorka, waży ok. 59 kg, nie choruje na demencję, to mądra i sympatyczna starsza Pani z poczuciem humoru. Seniorka w ciągu dnia porusza się z wózku, ma inkontynencję ale korzysta też z toalety. Mąż Seniorki nie wymaga opieki, wstaje rano i robi śniadanie dla siebie i dla żony.
Pani Gisela ma swoje stałe dania, które spożywa: gotowe placki ziemniaczane, mrożone kluski Spätzle z serem, chleb z jajkiem, chleb z marmoladą, kawałek placka, pół banana. Zjada miękkie rzeczy, ponieważ miała guza na podniebieniu. Pan Anton sam szykuje sobie śniadania i kolacje.
To katolicka, porządna rodzina. Nie spożywa się tu alkoholu. Seniorzy piją swoje ziółka.
Pani Gisela i pan Anton mają wnuczkę Anię, która jest Polką. Rodzina jest muzykalna, ułożona.
Rodzina odwiedza seniorów co jakiś czas, często na kilka minut wpadają znajomi. Wszyscy są bardzo sympatyczni.
Raz w tygodniu córka i syn odwiedzają rodziców.
Małżeństwo lubi posiedzieć razem z opiekunką i poopowiadać jej historie. Kiedy jest ładna pogoda, seniorzy chętnie spędzają czas na tarasie. W dzień lubią oglądać telewizję.
WARUNKI MIESZKANIOWE I OBOWIĄZKI DOMOWE:
Małżeństwo mieszka w domu jednorodzinnym o powierzchni 130 m². Warunki mieszkaniowe są super. Opiekunka ma dla siebie całe piętro, osobną przestrzeń mieszkalną. Eleganckie białe meble, narożnik, okno balkonowe (jest balkon), osobna łazienka, kuchenka, mała lodówka, nowy telewizor, internet, okrągły piękny stół. Wszędzie czyściutko, wszystko zadbane. Kiedy opiekunka przyjechała, rodzina kupiła kwiaty, które czekały na nią w pokoju.
Opiekunka jeździ na zakupy raz w tygodniu z osobą z niemieckiego Pflegedienst. Najbliższy sklep jest oddalony o 5 km. Pan Anton przygotowuje listę zakupów, co opiekunka powinna kupić dla nich, a dodatkowo opiekunka kupuje produkty, na które sama ma ochotę. Senior daje pieniądze na zakupy.
Opiekunka ma codziennie 3 godziny czasu wolnego (od godz. 13:00 do 16:00). Okolica zachęca do spacerów. Opiekunka wskazała na to, że można ustalić z rodziną więcej czasu wolnego w sobotę.Wymagania

• Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodne
porozumiewanie się z podopiecznym
• Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
• Uczciwość, zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista

Oferujemy

• Legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich, składki rentowe, emerytalne i zdrowotne są odprowadzane do Niemiec od pierwszego dnia pracy
• Wysokie wynagrodzenie (Premie + bonusy)
• Sprawdzone i bezpieczne miejsce pobytu
• Specjalnie dla Ciebie zorganizujemy transport w Twojej ulubionej firmie transportowej i pokryjemy koszty przejazdu w obie strony!
• Gwarantujemy terminowość wypłaty wynagrodzenia
•  Zapewniamy pomoc i wsparcie Koordynatora na miejscu

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać CV na adres:
[email protected]
Wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)

Kontakt

Agencja Zatrudnienia EFEKT
ul. Wyzwolenia 4
66-500 Strzelce Krajeńskie

Mail: [email protected]
www: efekt-24.pl
tel. 95 739-79-99, 95 739-79-98
kom. 503-502-317, 669-363-748, 508-558-955, 506-593-481, 506-593-416, 690-260-327
 
Dysponujemy również ofertami pracy dla Pielęgniarek, Pomocy domowych oraz ofertami w Domach Opieki w Niemczech.

Inne nasze oferty znajdziesz na naszej stronie www.efekt-24.pl

Jesteśmy również na Facebooku, odwiedź i polub nas!!!
https://www.facebook.com/AgencjaZatrudnieniaEfekt

Sprawdź nas!

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...