Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ap_logo_o.png

Arkadia Care poszukuje

sprawdzona oferta

Wynagrodzenie: 1750
Miejscowość: 91187 Röttenbach
Termin: 09.06.2024
Znajomość języka: komunikatywna znajomość j.niemieckiego

zr.png

 

Szczegóły zlecenia

Senior ma 78 lat, waży 80 kg wagi, mierzy 180 cm wzrostu. Cierpi na zniedołężnienie, artrozę, ma raka (prostaty i skóry). Orientacja czasowo przestrzenna częściowo zachowana. Mowa, wzrok i słuch funkcjonują u niego poprawnie. Porusza się z pomocą rolatora. Opieka nocna nie jest konieczna.
Podopieczna ma 77 lat, waży 65 kg, mierzy 170 cm wzrostu. Choruje na stwardnienie rozsiane, zniedołężnienie, artrozę, nadciśnienie. Orientacja czasowo przestrzenna częściowo zachowana. Mowa, wzrok i słuch funkcjonują u niej poprawnie. Seniorka porusza się za pomocą rolatora. Należy jej również podać rękę podczas wstawania. W domu dodatkowo jest do dyspozycji wózek inwalidzki, łózko pielęgnacyjne. Nocna opieka również nie jest konieczna. Seniorzy mieszkają, w domu wielorodzinnym, na wsi. Dla opiekunki przygotowany jest osobny pokój z dostępem do Internetu. Można również korzystać z roweru.

Zadania opiekunki

Do zadań opiekunki należy pomoc seniorom w ubieraniu/rozbieraniu, utrzymaniu higieny ciała oraz pomoc w korzystaniu z toalety. Trzeba również zająć się gospodarstwem domowym (pranie, gotowanie, sprzątanie

Wymagania

Komunikatywna języka niemieckiego, doświadczenie w opiece.

Zapewniamy

- Wsparcie i opiekę koordynatora
- Legalne zatrudnienie 
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Odprowadzanie składek ZUS
- Transport do Niemiec i z powrotem 
- Mieszkanie i wyżywienie w domu seniora

Kontakt

ap_logo_o.png

ul. Zamknięta 10 lok. 2.6 
30-554 Kraków
tel. 12 356 29 00 
kom. 532 003 165
mail: [email protected]
www.arkadiacare.pl

form.png

form.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...